یک مرد دستگیر شد هفته گذشته به ظن در حال اجرا یک قمار غیر قانونی عملیات در کنار رودخانه پلیس روز دوشنبه گفت:.

این عملیات در 6200 بلوک Pegasus درایو کشف شده در Jan. 30 با توجه به ریورساید اداره پلیس افسر و سخنگوی Ryan Railsback. کارآگاهان رفت و به چه اعتقاد بر این بود که به یک تعمیر کامپیوتر فروشگاه.

“معاون و مواد مخدر واحد به دست آمده و در خدمت یک حکم جستجو در کسب و کار” اداره پلیس در بیانیه ای گفت. “حدود 15 مشتریان تماس گرفته شد در داخل کسب و کار هنگامی که کارآگاهان وارد شده است.”

رابرت Silvas و 30 از کنار رودخانه بود دستگیر و به ظن اینکه یک گناهکار در اختیار داشتن اسلحه گرم. پلیس گفت Silvas یک مشتری در مشکوک غیر قانونی عمل قمار و دور انداخته اسلحه گرم قبل از او در تماس با پلیس.

رابرت Silvas و 30 از کنار رودخانه بود دستگیر و به ظن اینکه یک گناهکار در اختیار داشتن اسلحه گرم. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از ریورساید اداره پلیس)

ده نفر دیگر در کسب و کار بودند اشاره به ظن بازی قمار غیر قانونی بازی های رایانه ای. سه کارمند داده شد استناد به ظن عامل استقرار برای اهداف بازی.

صاحب کسب و کار و 42 سال سن برناردینو مرد فرید الیاس دستگیر شد Feb. 5 ظن bookmaking, عامل ایجاد, برای, بازی, هدف, دروغ, و در اختیار داشتن دستگاه های حافظه. الیاس رزرو شده بود به جنوب غربی مرکز بازداشت با قرار وثیقه از $10,000 و منتشر شده در تاریخ Feb. 6.

پلیس گفت که این کسب و کار تا به حال 18 كامپيوتر با “وگاس به سبک” تصویری قمار بازی و دو بازی جدول.

تحقیقات در حال انجام است, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de