سان برناردینو مرد به اتهام اجرا قمار غیر قانونی عملیات در کنار رودخانه

یک مرد دستگیر شد هفته گذشته به ظن در حال اجرا یک قمار غیر قانونی عملیات در کنار رودخانه پلیس روز دوشنبه گفت:.

این عملیات در 6200 بلوک Pegasus درایو کشف شده در Jan. 30 با توجه به ریورساید اداره پلیس افسر و سخنگوی Ryan Railsback. کارآگاهان رفت و به چه اعتقاد بر این بود که به یک تعمیر کامپیوتر فروشگاه.

“معاون و مواد مخدر واحد به دست آمده و در خدمت یک حکم جستجو در کسب و کار” اداره پلیس در بیانیه ای گفت. “حدود 15 مشتریان تماس گرفته شد در داخل کسب و کار هنگامی که کارآگاهان وارد شده است.”

رابرت Silvas و 30 از کنار رودخانه بود دستگیر و به ظن اینکه یک گناهکار در اختیار داشتن اسلحه گرم. پلیس گفت Silvas یک مشتری در مشکوک غیر قانونی عمل قمار و دور انداخته اسلحه گرم قبل از او در تماس با پلیس.

رابرت Silvas و 30 از کنار رودخانه بود دستگیر و به ظن اینکه یک گناهکار در اختیار داشتن اسلحه گرم. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از ریورساید اداره پلیس)

ده نفر دیگر در کسب و کار بودند اشاره به ظن بازی قمار غیر قانونی بازی های رایانه ای. سه کارمند داده شد استناد به ظن عامل استقرار برای اهداف بازی.

صاحب کسب و کار و 42 سال سن برناردینو مرد فرید الیاس دستگیر شد Feb. 5 ظن bookmaking, عامل ایجاد, برای, بازی, هدف, دروغ, و در اختیار داشتن دستگاه های حافظه. الیاس رزرو شده بود به جنوب غربی مرکز بازداشت با قرار وثیقه از $10,000 و منتشر شده در تاریخ Feb. 6.

پلیس گفت که این کسب و کار تا به حال 18 كامپيوتر با “وگاس به سبک” تصویری قمار بازی و دو بازی جدول.

تحقیقات در حال انجام است, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان

دیدگاهتان را بنویسید