سان برناردینو رهبر شکست لحاظ $750,000 حل و فصل سابق شهر مدیر می گوید

سه هفته پس از سان برناردینو موافقت به پرداخت سابق شهرستان مدیر آندره میلر $750,000 به حل و فصل خود را نقض-از-قرارداد طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر Councilwoman ساندرا Ibarra شکست یک از مقررات این موافقتنامه با ساخت تحقیر نظرات در مورد عملکرد شغلی او در Facebook میلر مدعی در ادعا با ثبت این شهر در اواخر ماه گذشته.

رسیده مارس 25 حدود 10 ماه پس از Ibarra و اکثریت اعضای شورای اخراج میلر بدون علت توافق حل و فصل شامل یک بیانیه مشترک روشن است که میلر بود اجازه رفتن “از آنجا که شهر می خواست برای رفتن در یک مسیر جدید است.”

این بیانیه ای بود که تنها نظر عمومی از هر دو طرف در مورد.

در اطراف مارس 15, اما, با توجه به تصاویر موجود در این ادعا Ibarra ساخته شده توهین آمیز نظرات در مورد میلر در Facebook نوشتن در قسمت: “حقیقت همیشه غالب و برای آنچه در آن ارزش, کسانی که دیدگاه های ساخته شده توسط این شهرستان در حال نادرست است. من پشت سر من رأی اجازه Andrea رفتن فقط به عنوان من با دیگران که به انجام و نه اجازه این شهر حرکت رو به جلو است.”

میلر ادعا می کند این دیدگاه است که به نظر می رسد در پاسخ به یکی دیگر از پست به ضرر او شهرت و نادرست است. سابق بالا مدیر متهم Ibarra که برای بررسی از قرارداد بر اینکه قسم خورده در 2 بخش councilwoman در دسامبر 2018 از توهین عملکرد شغلی او در دو پست دیگر.

با توجه به این ادعا Ibarra تلاش برای پنهان کردن, پنهان کردن و از بین بردن پست های توهین آمیز پس از میلر وکیل Bradley, Gage, درخواست نظرات او حفظ شود.

گیج تماس Ibarra اقدامات “ادامه عمل تبعیض و آزار و اذیت و انتقام” در مشتری خود را, سن, جنسیت و گذشته اقدامات قانونی علیه این شهر است.

مقامات منتخب انتظار می رود به بحث در مورد این ادعا با مشاور حقوقی در بسته جلسه روز شنبه, مه 6.

در او خصمانه محل کار کت و شلوار میلر گفته است که تصمیم سازان که در اواخر سال 2018 آغاز شد “تلاش هماهنگ” به حذف او به عنوان شهر manager.

به عنوان یک نتیجه, مقامات منتخب بارها و بارها با دخالت توانایی خود را برای رهبری این شهرستان و تضعیف او اقتدار او گفت:.

میلر بود به حالت تعلیق در مارس 3, 2019 و اخراج مارس 29.

Ibarra و اعضای شورای تئودور سانچز خوان فیگوئروا Bessine ریچارد و هنری نیکل رای برای اخراج او.

این $750,000 حل و فصل به پایان رسید میلر ادعای بدون پذیرش تخلف توسط شهرستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>