سان برناردینو اسقف استقبال اسقف جدید آلبرتو Rojas

CHINO HILLS — آلبرتو Rojas, coadjutor اسقف سان برناردینو به نقل از کتاب مقدس, پاپ فرانسیس, حتی باب دیلن به عنوان او صحبت کرد و برای اولین بار روز شنبه, فوریه. 24 قبل از منطقه متنوع جامعه کاتولیک به درایو صفحه اصلی پیام که عشق خدا دارای قدرت شفا بخش و همه متحد شوند.

Rojas که به تازگی از شیکاگو پس از منصوب توسط پاپ فرانسیس در ماه دسامبر به جای اسقف نشین از سان برناردینو را گذاشت اسقف جرالد بارنز, دریافت, گرم, مراسم استقبال از اعضای اسقف نشین در طول یک جرم خاص در سنت پولس کلیسای کاتولیک رومی در چین هیلز.

بسته بندی شده محراب ایستاده-اتاق-فقط برای دو ساعت توده بود و پر از عطر بخور دادن. بیش از 2500 آمد ملبس در لباس های سنتی از ویتنامی ao-افتا به ایگبو (نیجریه) Isiagu تاپ. کودکان چادری سفید رقصید آرامی به گروه کر موسیقی همراه محراب راهروی. شوالیه های کلمبوس آمد در لباس شاهانه یا فاخر کامل برگزاری شمشیر خود را.

در مقایسه با تشریفات و مراسم در اطراف او Rojas شروع به وعظ خود را با یک بازی گاه به گاه: “پس حال شما چطور است؟”

وجود دارد خنده.

Rojas در ادامه به صحبت می کنند, خود را حفظ, مردمی, تن, در مورد زندگی خود را ماموریت — برای گسترش عشق به خدا را. Rojas گفت که او با دریافت این تماس به روحانیت به عنوان یک 15-year-old boy in مادری خود Aguascalientes مکزیک که در آن او پیوست و حوزه علميه سانتا ماریا ده گوادلوپ. او ادامه داد: حوزه آموزش و پرورش در ایالت ایلینوی و مقرر شد به عنوان یک کشیش در ماه مه سال 1994 و به عنوان یک اسقف در مارس 2011 در شیکاگو که در آن بسیاری از زندگی خود را مبتنی شده است.

در وعظ خود را, Rojas صحبت در مورد دیدار اخیر خود با پاپ فرانسیس در واتیکان و یک سوال از او پرسید: پاپ: “شما به چه چیزی می ترسم؟” او گفت: فرانسیس بود سریع جواب یک کلمه ای برای او: “را بدست آورد.”

Rojas سپس توضیح داد که فرانسیس در ادامه به بحث در مورد چگونه وحشتناک تقسیم می شود — در میان کشیش و خانواده ها و فرهنگ ها و ملل.

“و سپس او گفت: بخش می آید از شیطان است و وحدت از خدا می آید.”

Rojas گفت شعار او به عنوان اسقف خواهد بود: “خدا عشق است, همه ما نیاز داریم.”

“هنگامی که این عشق قرار داده است به عمل به نظر می رسد مانند عیسی بر روی صلیب,” او گفت:. “به نظر می رسد مانند رحمت و مهمان نوازی و صدقه و سخاوت و امید و احترام در میان فرهنگ های مختلف است. که آنچه خدا عشق یعنی. ایران در این عشق به خدا ما می توانید ارسال یک پیام است که موجب صرفه جویی در جهان است.”

ذکر برنده جایزه نوبل باب دیلن آهنگ “عاشق خدمت به کسی” Rojas گفت که او انتخاب کرده است برای خدمت به خدا.

کسانی که شنیده Rojas صحبت می کنند برای اولین بار به زبان انگلیسی و اسپانیایی گفت: آنها نقل مکان کرد و با پیام خود را.

“من teared تا به خاطر آن بود که شخصی گفت:” جنیفر لوپز سان برناردینو. “کشور ما پس از تقسیم در حال حاضر و پیام خود را به من امید داد. او صحبت می کند که اگر او خود را دوست و من واقعا دوست داشتم که.”

پیام خود را به زبان اسپانیایی به معنای زیادی به جامعه اسپانیایی زبان گفت: Jose Luis, که با این نسخهها کار در اسقف نشین بخش از زندگی و عزت و عدالت است.

“من یک مهاجر از مکزیک و من احساس می کردم که او به من صحبت کرد” او گفت:. “تن او دوستانه بود نه کلامی یا جزمی. آنچه او گفت به معنای زیادی به دلیل آن را به من نشان می دهد که او مایل به سفر با ما.”

دیوید Okonkwo که منجر اسقف نشین را کاتولیک ها آفریقایی تبار وزارت گفت که او دوست دارد اسقف حس شمول. بالای معنوی چالش برای کاتولیک ها است برای پیدا کردن یک راه به عبادت در زبان خود, او گفت:.

“من به این معنا است که این اسقف کار خواهد کرد با ما برای پاسخگویی به این نوع چالش ها” Okonkwo گفت.

لیندا Kramer اهل at St. Paul گفت: او در نقل مکان کرد توسط Rojas سخنرانی.

“من بخشی که در آن او گفت که عیسی ضربه زدن بر روی درب ما و انتخاب ما است که آیا یا نه برای باز کردن این درب,” او گفت:. “او ساخته شده من احساس می کنم مثل او در حال رفتن به یک اسقف برای تمام اسقف نشین.”

نیز وجود دارد چند که به ویژه جمعی از شیکاگو است. کریستینا الفرو یکی از بازدید کنندگان.

“به نظر من (Rojas) به عنوان یک دوست خانوادگی است و من او را شناخته ام برای 20 سال,” او گفت:. “او بسیار فروتن مرد رفتار همه مثل یک عضو خانواده یا دوست. ما در حال رفتن به او را از دست ندهید بسیاری در شیکاگو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>