سان برناردینو شهرستان به منظور میله بسته اگر coronavirus موارد را بهبود نمی بخشد جمعه

San Bernardino County سرپرستان به کارگردانی بهداشت عمومی افسر به منظور میله های لبنی و brewpubs به روز جمعه, جولای 3, اگر شهرستان coronavirus داده ها را بهبود نمی بخشد ،

پس از حدود سه ساعت بحث در مورد گزینه های هیئت ناظران در بعد از ظهر سه شنبه, ژوئن 30, توافق به سازمان دیده بان شماره های خود را برای چند روز قبل از اقدام در دولت توصیه این است که این کسب و کار نزدیک به سرعت افزایش اخیر در coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان.

در حالی که بعید است سن برناردینو کانتی سقوط خواهد کرد دولت به سازمان دیده بان فهرست جمعه تاخیر آن را می دهد زمان بیشتری برای کار با کسب و کار. مسئولان شهرستان نیز پیش بینی و راهنمایی بیشتر از خدمات دولتی گاوین Newsom در یکشنبه, جولای 1.

ناظران همچنین کارگردانی شهرستان کارکنان برای ایجاد یک برنامه برای کمک به شهرستانها آموزش عالی-ریسک کسب و کار نیاز به اقدامات احتیاطی و راه برای اجرای این دستورالعمل ها.

در یکشنبه, ژوئن 28, دولت دستور داد هفت شهرستان از جمله لس آنجلس کرن و امپریال شهرستان به brewpubs ماشین منگنه بارها و بارها پس از اینکه در لیست سازمان دیده بان به مدت حداقل 14 روز.

دولت توصیه می شود استان ها در لیست برای یک دوره کوتاه از زمان از جمله سن برناردینو و رودخانه, شهرستان, نزدیک میله ها و کسب و کارهای مشابه مگر اینکه آنها را نشسته و ناهار خوردن در وعده های غذایی. الکل می تواند به فروش می رسد با یک وعده غذایی. Riverside County سلامت عمومی افسر صدور یک فرمان است که اثر در زمان سه شنبه.

شهرستانهای این فهرست که خود را مثبت نرخ, درصد از آزمایشات که دوباره مثبت بالاتر از 8 درصد بیش از هفت روز است.

همانطور که از دوشنبه, ژوئن 29, شهرستان نرخ 11.2%, Corwin پورتر, San Bernardino County موقت بهداشت عمومی مدیر گفت.

دولت همچنین به نظر می رسد برای بیشتر از 10 درصد افزایش در بستری شدن در بیمارستان بیش از یک نورد سه روز. همانطور که از دوشنبه بود که 10.3 درصد در شهرستان پورتر گفت.

San Bernardino County شده بود در دولت لیست برای نه روز است اما انتظار می رود به آمار 14 روز پنج شنبه, جولای 5, اگر موارد و بستری شدن در بیمارستان همچنان به روند رو به بالا.

حدود 170 کسب و کار می تواند تاثیر چنین منظور از جمله 98 که درست کافه ها و کاباره ها گفت لوتر Snoke موقت مدیر شهرستان به ویژه مناطق بخش است.

ناظران نگران بودند که اگر آنها هیچ چیز و به دستور دولت این کسب و کار به آنها بسته خواهد شد بسیار طولانی تر از این شهرستان نگهداری می شود کنترل محلی.

“هیچ یک از شهرداران یا خودم دوست دارم که ایده اما بهتر از بودن در زیر انگشت شست از دولت” سرپرست جانیس رادرفورد گفت. او و معاون صندلی جوزی گونزالس پشتیبانی تماس برای تعطیلی پنج شنبه.

نیز وجود دارد خطر از دست دادن کمک های مالی دولت اگر دولت بداند شهرستان به uncooperative گری مک براید, شهرستان, مدیر اجرایی, گفت:.

کافه ها و کارخانه های لبنی اجازه داده شد به بازگشایی 12 ژوئن را به عنوان بخشی از دولت در مرحله سوم از آن چهار فاز طرح است. دولت توصیه می شود آنها دوباره به این دلیل که آنها در محیط های اجتماعی که در آن گروه از مردم مخلوط و مصرف الکل باعث کاهش کمرویی و باعث اختلال در قضاوت مردم کمتر به احتمال زیاد به دنبال دستورالعمل. مردم نیز فریاد زدن بیش از موسیقی با صدای بلند ارسال مطلب قطرات تنفسی به هوا.

آن سخت است برای ردیابی اطلاعات تماس یک فرد بیمار در یک نوار تنظیمات, مقامات گفت.

رئیس هیئت مدیره کورت Hagman گفت: آن را سخت به کراوات را افزایش می دهد به میله بدون دیتا برای حمایت از آن. او پیشنهاد کرد شهرستان فعال در رسیدن به کسب و کار برای اطمینان از آنها در زیر دستورالعمل های بهداشتی و آموزش شهروندان در نیاز به پوشیدن پوشش صورت و فاصله اجتماعی.

شهرستان COVID سازگار با کسب و کار برنامه مشارکت می دهد کسب و کار کمک و پنجره ثبت نام مشتریان اجازه می دانم که آنها در حال بدست گرفتن اقدامات احتیاطی برای کند کردن روند گسترش این ویروس در آنها ایجاد. اما نه به اندازه کافی کسب و کار با استفاده از برنامه Hagman گفت.

Hagman همچنین گفت که کسب و کار می تواند شروع به فروش برخی از مواد غذایی با الکل به اطراف به عنوان برخی از آنها شده است. ساکنان هنوز هم می توانید نوشیدنی در رستوران ها که در آن آنها در مجاورت نزدیک به دوستان و خانواده در جداول از آنها نشسته 6 فوت از هم جدا در میله های زندان.

او مردد به تعطیل کردن کل یک صنعت زمانی که آن را نمی ممکن است در واقع پایین تر از شهرستان اعداد.

“من شخصا فکر نمی کنم بیش از حد بسیاری از کسب و کار تعطیل خواهد شد از آنجا که این” Hagman گفت. “وجود دارد بسیاری از نقاط ضعف در دستور دولت است که اجازه خواهد داد که آنها را به باز بماند اگر آنها در خدمت مواد غذایی همراه با الکل, اما آن را نشانی از ارسال بسیار قوی نمادین پیام است که ما می توانیم به عقب بروید اگر ما اعداد را نگه دارید در رفتن است.”

Josh Hamilton, سابق, In-N-Out کارمند تبدیل همیلتون خانواده آبجوسازی در رانچو کوکامونگا به یک درایو از طریق در زمان خاموش شدن این بهار.

“ما تا به حال ماشین های خط یک کل شهر بلوک,” او گفت:. “شده است وجود دارد برخی از روزها زمانی که آن را به شلوغ ترین روز در تاریخ شرکت زمانی که آن را فقط من و همسرم I.”

هنوز هم آن بود که همان.

“شعار ما در اینجا این است که” عشق مردم, عشق, آبجو,’ بنابراین ما فقط هیجان زده شده است پس از آن برخی از فرم باز” همیلتون گفت. “آن را احساس نمی کند مانند یک آبجوسازی مگر اینکه شما مردم در آن است.”

نویسنده کارکنان کمال Shultz کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>