San Bernardino County Superior Court اعلام coronavirus طرح اضطراری

San Bernardino County Superior Court اعلام کرد اضطراری مراحل شنبه به کار در طول coronavirus همه گیر تغییر زمان از طریق آوریل 2 تمام مدنی و کیفری محاکمه با حضور هیئت منصفه و همچنین دیگر امور مربوط به شرایط اضطراری و یا در نظر گرفتن درخواست از تازگی به اتهام متهمان که در زندان هستند.

دادگاه در اوایل این هفته اعلام کرد که بسته شدن چندین courthouses در سراسر سن برناردینو کانتی و کاهش ساعت برای کسانی که باز باقی می ماند.

تحت طرح اضطراری وجود خواهد داشت بدون تاخیر در اقدامات برای محافظت از مردم از جمله صدور همان روز ضابط سفارش و یا برای قانون اساسی, محافظت, مهم, مانند arraignments در بازداشت متهمان در دو دادگاه روز از دستگیری در دادگاه گفت.

دادگاه ها در سراسر کشور اقدامات مشابه گرفته اند در این هفته به عنوان COVID-19 pandemic گسترش می یابد. هیئت منصفه کارکنان طرفین دعوا وکلا و دیگران که با استفاده از امکانات اغلب در محله های نزدیک در راهروها و آسانسور داوران اتاق مونتاژ و در دادگاه.

Riverside County Superior Court اعلام کرد آن قضات ادامه خواهد داد برای شنیدن زندانی متهمان درخواست به اتهامات و محدود سفارشات برای محافظت از تهدید افراد خواهد شد اما تاخیر در محاکمات جنایی برای هفته ها و محاکمات مدنی برای ماه خود را تحت اضطراری سفارش.

اورژانس سفارش درخواست توسط San Bernardino County Superior Court ریاست قاضی Michael A. ساکس و اعطا شده توسط رئیس دادگستری تنی G. Cantil-Sakauye. آن است که عطف به ماسبق به سهشنبه, مارس 17 و گرفته شد “برای سلامت و ایمنی از همه کاربران از دادگاه” بیانیه ای گفت:.

در میان تحت تاثیر مسائل است که یک دادگاه جدید تاریخ اگر برنامه ریزی شده بین 17 مارس و آوریل 2:

— تمام مدنی و کیفری محاکمه با حضور هیئت منصفه

–تمام مدنی و قضایی امور جز برای همان روز اورژانس سفارشات حفاظت در برابر آزار و اذیت و سوء استفاده و همچنین اورژانس دادخواست و بیماری های روانی مهم است.

–تمام ادعا های کوچک حرکت محاکمه و تجدید نظر

–همه کیفری و مسائل ترافیک به جز arraignments از متهمان در بازداشت و در زندان مقدماتی جلسات.

— تمام حقوق خانواده, جلسات به جز اورژانس ضابط سفارش و درخواست اضطراری.

–همه بزهکاری نوجوانان و وابستگی جلسات به جز اضطراری ایمنی و بهداشت سفارشات و اضطراری محدود سفارشات.

–همه تصویب کردند.

دادگاه گفت: تاریخ های جدید خواهد شد در آینده بر اساس تقویم در دسترس بودن و طرفین دعوا لازم نیست که به نظر می رسد مگر اینکه در این جلسه اضطراری مهم است.

همه خوب و پرداخت هزینه در موعد مقرر بین 17 مارس و آوریل 2 هستند افزایش یافته است. بسته شدن دوره در نظر گرفته خواهد شد یک دادگاه تعطیلات و براده های ساخته شده در آن زمان را نمی توان ثبت و یا فرآوری شده تا دادگاه عملیات رزومه.

همه منصفه برای برنامه ریزی خدمات از مارس 17 آوریل 2 به نام برای خدمات و باید گزارش دادگاه گفت. کسانی که هیئت منصفه ممکن است احضار بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>