سان برناردینو شهرستان کلانتر بازار مال فروشان لغو شد با توجه به افزایش coronavirus موارد

سان برناردینو شهرستان کلانتر P. R. C. A. بازار مال فروشان لغو شده است با توجه به افزایش اخیر در coronavirus موارد در منطقه, سازمان اعلام کرد: چهار شنبه, جولای 15.

این ماه را ماه سپتامبر نشان می دهد در گلن هلن منطقه ای پارک شده اند 21 در حال اجرا است.

“سلامت و ایمنی ما داوطلبان جامعه و شرکت کنندگان را همیشه در اولویت هیئت اجرایی” کلانتر معاون سام فیسک در توئیتر نوشت: “و ما مشتاقانه منتظر دیدن هر کس در 22 سالانه کلانتر بازار مال فروشان.”

برای دو دهه محبوب نمایشگاه را به خود جلب کرده خانواده ها با علاقه خاطراتی از خود و یا مورد علاقه بازار مال فروشان.

آخر هفته پر زرق و برق شامل مقدار زیادی از فعالیت های برای کودکان و بزرگسالان و چاله های جهان, برترین های حرفه ای کابوی ها و cowgirls در برابر هر یک از دیگر در زین و زین bronc, روش سوارکاری با گاو, روش سوارکاری با هدایت کشتی, کراوات به پایین طناب زدن و دیگر مسابقات.

درآمد حاصل از این رویداد حمایت سازمان های جوانان در این منطقه است.

“ما این کار را برای کودکان و نوجوانان” فیسک گفت: پیش از سال گذشته بازار مال فروشان. “همه چیز ما در اینجا ما سعی می کنیم برای خدمت به جامعه و مطمئن شوید که جوانان و برنامه های داوطلبانه سود از بازار مال فروشان.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>