نجات ارتش اعلام مجازی پیاده روی برای خوب به نفع کسانی که بیشترین نیاز در زمان بیماری همه گیر

نجات ارتش اعلام مجازی پیاده روی برای رویداد خوب این آخر هفته به جمع آوری کمک مالی برای COVID-19 امداد.

رهبران درخواست مردم برای گرفتن 1 مایل پیاده روی در محله های خود را در هر زمان از روز جمعه به جمعه, مارس 24-26 به نفع ارتش رستگاری تلاش برای ارائه مواد غذایی و مراقبت از مردم در حال مبارزه در طول این بی سابقه ای اضطراری برای بهداشت عمومی.

خانواده پسند رویداد فرصتی است تا به خارج از خانه دریافت برخی از ورزش و کمک به کسانی که بیشترین نیاز با توجه به انتشار اخبار.

تمام, ثبت, کمک های مالی تا $25,000 خواهد بود همسان توسط Richard M. Schulze بنیاد خانواده.

به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس, the Salvation Army شده است مجبور به لغو تعداد زیادی از آن به طور منظم حوادث گفت: Brian Molohon مدیر اجرایی توسعه است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“ما می خواستیم برای ایجاد یک فرصت خواهد بود که هر دو سرگرم کننده و ایمن برای شرکت کنندگان” او گفت:.

هر کس خواسته است با رعایت اجتماعی فاصله گرفتن دستورات از مقامات بهداشت عمومی.

واکر ممکن است در ثبت نام با مراجعه به www.SalvationArmyNorth.org/walk. آنها تعهد به پیاده روی حداقل 1 مایل در محله خود را در هر زمان از روز جمعه تا یکشنبه.

ثبت نام 25 دلار در هر فرد است که به اندازه کافی برای ارائه مواد غذایی برای یک نفر و برای یک هفته, سازمان گفت.

جمع آوری کمک های مردمی صفحات نیز ممکن است راه اندازی شده است. بالا جمع آوری کمک خواهد برنده 500 دلار مواد غذایی کارت هدیه از غذاهای توله. دیگر بالا جمع آوری اعانه برنده خواهد شد امضا موارد از وایکینگها مینه سوتا بازیکنان و کارت هدیه از غذاهای توله.

مجازی پیاده روی برای کمک به صندوق نجات ارتش برنامه های غذایی و مراقبت های اساسی خدمات در داکوتای شمالی و مینسوتا.

“برنامه بودجه تیره و تار شده است با توجه به تقاضای بالا رفتن سرسام آور برای کمک به در طول COVID-19 بحران و پول مطرح خواهد شد به طور مستقیم به ارائه مواد غذایی توزیع و مسکن کمک در جوامع ما” Molohon گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>