Salesian دارای هیلکرست در بخش 3AA پسران بسکتبال عنوان بازی

سانتا آنا >> پس از گذراندن یک شب رمنج سر خود را به دیوار آجری است که Salesian دفاع از هیلکرست پسران بسکتبال آمد به ناراضی تحقق است که بیشترین بار دیوار آجری برنده این جنگ.

مبارزه با gamely در برابر یکی از برترین دفاع در دولت هیلکرست کوتاه آمد شنبه در پیشنهاد خود را برای یک ثانیه عنوان بخش در سه سال سقوط 56-55 در CIF جنوبی بخش تقسیم 3AA قهرمانی بازی در Godinez بالا است.

“از آن خود فیزیکی” هیلکرست مربی جکسون چوب گفت. “آنها رو طول آنها قوی است. بسته به اینکه چگونه این بازی این است که به نام آنها انجام یک کار خوب از تطبیق و کار ساخت آن به نفع خود استفاده کنند.”

Salesian (28-4) وارد بازی بازده فقط با 39 امتیاز در هر بازی داشتن اجازه فقط یک حریف برای رسیدن به 60. که دفاع خفه هیلکرست (24-9) در سه ماهه اول به عنوان تروجان ها نمی رسید یک هدف زمینه پس از افتتاح دقیقه است.

پیدا کردن چیزی جز گردش و سرخوردگی داخل تروجان ها استفاده می شود از راه دور رویکرد در سه ماهه دوم به بازی به نوبه خود در اطراف. آنها آمار 5 از 7 از سه نقطه در محدوده این دوره به اندازه کافی خوب برای گرفتن موقت منجر شود و دنباله توسط فقط یک نقطه در نیمه.

که برای باز کردن درب تعطیل در نیمه دوم به عنوان هیلکرست آمار فقط 2 از 8 از محدوده یکی از کسانی که از لوازم آرایشی و بهداشتی سبد خرید در زنگ.

“آنها نیست آسان threes که ما در نیمه اول” چوب گفت. “Jayson (Wiltz) banked یکی در است و ما ساخته شده یک زن و شوهر از رقابت هستند.”

هیلکرست جرم هرگز کاملا شبیه خود در یک ادای احترام به Salesian را به خوبی روغن دفاعی و ماشین آلات.

Sebastian Mendoza led تمام گلزنان با 29 امتیاز اما گفتن شماره در ورق آمار ممکن است دو تحت کمک می کند.

“من این نوع گارد که دوست دارد به حمله و سپس پا زدن آن را به هم تیمی های من,” مندوزا گفت. “آنها انجام یک کار خوب از متصل کردن عبور خطوط.”

Salesian ساخته شده منجر به 12 و 3:13 قبل از تروجان ها برگزار دیر اجرا کنید تا همه چیز را مرزی برای ایرانی. سه پرتاب آزاد از Wiltz و یک زن و شوهر از سبد توسط مندوزا یکی یک سرقت ورودی تصویب کمک به کاهش حاشیه به سه با 1:18 به رفتن.

پایین چهار در دقیقه آخر از تروجان ها ” آخرین نگاه خوبی در بازی به پایان رسید که کریس اندرسون سه اشاره گر منحرف شد توسط Marvin Denson.

تروجان تلاش برای دیدن این بازی به عنوان یک تجربه یادگیری در حال حرکت به منطقه بازی.

“ما باید بدانند که ما همیشه رفتن به دریافت تماس های ما فکر می کنم ما باید” گفت: Wiltz که تا به حال 15 امتیاز. “ما باید برای نگه داشتن بازی سختی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>