صلال نیروگاه سازه مدرسه دیوار مرزی تحت CSR

BDC chairman, Ashok Singh Thakur inaugurating newly constructed boundary wall of the Government Middle School, Bakkal in Reasi.
BDC رئیس Ashok سینگ Thakur افتتاح تازگی ساخته شده دیوار مرزی از دولت میانه مدرسه Bakkal در Reasi.

Excelsior خبرنگار
جامو جولای 22: صلال نیروگاه احداث دیوار مرزی از دولت میانه مدرسه Bakkal تحت مسئولیت اجتماعی شرکت ها (CSR) و تحویل به روستای دولت در عملکرد سازمان تحت رهبری N Ram, مسئول, مدیر کل صلال ایستگاه.
تابع افتتاح شد توسط Ashok سینگ Thakur رئیس بلوک توسعه شورای Bhomag. در این مناسبت Sarpanch,Onkar سینگ Panch, Lumberdar مدیر مدرسه و دیگر مقامات و همچنین مقامات صلال از جمله Shivani Bisht ارشد مدیریت (منابع انسانی) و راجش کومار مدیر ارشد (عمران) نیز حضور داشتند.
مدیر ارشد (HR) اطلاع داد که بسیاری از آثار دیگر نیز در CSR تحت رهبری کارآمد کلی مدیریت است که در آن توسعه مناطق روستایی, پزشکی, بهداشت, توسعه روستایی, فرهنگ و آموزش و پرورش در اولویت است.
رئیس BDC Bhomag قدردانی صلال مدیریت برای احداث مدرسه مرزی دیوار. “مدرسه ساخته شده بود در سال 1972 اما پس از آن هیچ دیوار مرزی با توجه به آن بسیاری از حوادث رخ داده بود و دانش آموزان استفاده می شود به احساس نا امنی و نا امن است و این بزرگوار کمک NHPC قطعا را مساعد و ترس از محیط زیست به دانش آموزان مدرسه” او گفت:.
این رویداد توسط سازمان تأمین اجتماعی فاصله و تمام دستورالعمل های مربوط به پیشگیری از Coronavirus.

مقاله قبلیSimran سینگ وزیر برنده عنوان “Mirchi قرنطینه ملکه 2020”
مقاله بعدیدر مورد 82 pc کاهش سه گانه talaq موارد پس از تصویب قانون توسط مودی نخست: Naqvi

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>