ساینا بریتیش توانید روی حیله و تزویر قرعه کشی در هند باز

دهلی نو Mar 5:
سابق قهرمانان P V Sindhu و ساینا Nehwal شده اند دست روی حیله و تزویر تساوی در آینده Yonex هند باز باقی می ماند که تحت اسکنر در پی 29 مثبت رمان coronavirus موارد گزارش شده در کشور است.
Sindhu یک سال 2017 برنده خواهد شد باز کردن مبارزات انتخاباتی خود را در برابر دلار هنگ کنگ چونگ فا نگن یی و انتظار می رود که به صورت هفتم دانه میشل لی کانادا در یک چهارم نهایی تور جهانی Super 500 مسابقات شروع مارس 24.
ساینا که تا به حال ادعا کرد که این عنوان در سال 2015, چهره, چین تایپه را Pai یو پو در دور اول است و به احتمال زیاد برای دیدار با هشتم کشت کره ای سونگ جی هیون در دور دوم.
در المپیک لندن مدال برنز مسابقه در برابر زمان برای واجد شرایط برای چهارمین مستقیم بازی های المپیک است.
در مردان مجرد دانه پنجم Kidambi Srikanth است که در تلاش برای فشار به بالای 16 آوریل 28 مهلت آن را به توکیو خواهد شد و مربع خاموش در برابر مقدماتی و انتظار می رود که به صورت هموطن Lakshya سن که بیش از حد باز خواهد شد در برابر مقدماتی.
دانه سوم ب سای Praneeth که تقریبا مطمئن باشید از یک مکان در بازی های المپیک, چهره های همکار هندی در HS Prannoy در باز گرد.
Sameer Verma خواهد شد دیدار با تایلند Sitthikom Thammasin, Sourabh ورما در هفتم دانه وانگ تزو Wei از چین تایپه و Parupalli Kashyap چهره تایلند Khosit Phetpradab در دور اول.
هفتم کشت مردانه دونفره جفت Satwiksairaj Rankireddy و Chirag شتی باز خواهد شد برابر ژاپن Takuro Hoki و Yugo کوبایاشی.
این مسابقات خود را به نظر می رسد در شک و تردید با تعداد کل افراد مبتلا به کروناویروس در هند در حال بالا رفتن به 29 از جمله دو مورد در دهلی نو.
در پرتو توسعه دولت به حالت تعلیق در همه منظم ویزا/e-ویزا اعطا شده در و یا قبل از مارس 3 به اتباع ایتالیا, ایران, کره جنوبی, ژاپن, که هنوز به هند وارد شدند.
دولت نیز 14 روز دوره قرنطینه اجباری برای افرادی که از جمهوری کره و ایران و ایتالیا به هند است. (PTI)

مقاله قبلیHarika stuns قهرمان جهان Ju Wenjun افزایش می یابد به مشترک سرب در فیده زنان GP

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>