قلب مقدس به آن ارائه چهار شنبه, مارس 20, ماهی سرخ توسط درایو-از طریق takeout تنها

مشتریان را دریافت وعده های غذایی در درایو-از طریق و یا انتخاب کنید تا تنها; ناهار خوری منطقه بسته است. برای درایو-از طریق خدمات استفاده از اتوبوس مدرسه ابتدایی خط در چهارم خیابان NW.

East Grand Forks شهردار استیو غاز نر در حال برنامه ریزی برای دست کردن وعده های غذایی برای این رویداد گفت: میشل Senger. او و شوهرش تام Senger هستند که ماهی سرخ رؤسا.

“او مهمان ما میزبان,” او گفت:.

مشتریان ممکن است انتخاب کنید تا یک وعده غذایی در فرد با استفاده از درب 1. از طریق قوس است که در کنار کلیسا در سنت سوم NW. پارکینگ در دسترس است در سراسر خیابان.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“ما در حال رفتن به درخواست مردم به استفاده از احتیاط و به نوبت آمدن به ساختمان” بنابراین هیچ گروه از مردم با تجمع در یک مکان Senger گفت. وجود خواهد داشت نشانه یادآوری مردم را به دور خود, او گفت:.

وعده غذایی شامل دست کتک آلاسکا انواع مختلف اردک ماهی تنوری سیب زمینی با خامه ترش و کره, سالاد کلم و نان است.

هزینه 11 دلار در هر وعده غذایی. بدون فرزند را در وعده های غذایی در دسترس خواهد بود به منظور حفظ خطوط در حال حرکت به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

هیچ صفحه اصلی-تحویل سرویس در دسترس خواهد بود.

“ما در حال کشش از خدمه ما وجود دارد بیش از 10 نفر با هم کار را در هر زمان” Senger گفت. “ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات ایمنی.”

آشپزخانه کارکنان با استفاده از بخار و سیستم های خنک کننده برای حفظ مطلوب مواد غذایی, درجه حرارت, او گفت:. خدمه با استفاده از جداول طولانی, راه اندازی در ورزشگاه سابق غذاخوری به گسترش و ایجاد خط مونتاژ از ایستگاه های کاری برای پر کردن از ظروف.

آن نامشخص است اگر ماهی سرخ ادامه خواهد داد گذشته این هفته Senger گفت. که تصمیم گیری خواهد شد و پس از چهار رویداد زمانی که سازمان می ارزیابی چگونه عمل عمل و “چه مدت آن را به ما طول می کشد برای دریافت این محصول را از” او گفت:.

“این یک دادگاه اجرا شود. ما در حال رفتن به ارتکاب به هر جمعه دیگر در این نقطه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>