چیزی متفاوت بود در مسابقه برگشت روز شنبه.

“ما می تواند عکس های بیشتر به عقب و سپس” Gators مربی براد دال گفت. “ما شده است با تلاش ما تیراندازی می بینم.”

Gators موفق تنها 15 زمینه اهداف دوشنبه به عنوان قلب مقدس کشیده دور به یک 56-42 برنده شوید.

“ما در جهش که در آن ما می تواند نگاه خوب” دال گفت. “دفاعی ما می تواند ایجاد گردش. اما ما در حال تلاش برای استفاده از فرصت ها. ما تا به حال halfs که در آن ما شات تنها 12 درصد از این زمینه است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“متاسفانه, آن را تبدیل شدن به بیشتر های معمولی برای ما. و آن را بالا و درصد عکس های ما گم شده است. ما تیراندازی شد بهتر است پیش از آن در سال است.”

کشش طولانی بدون B-G-MR زمینه مجاز قلب مقدس به جلو و دور.

Gators شد در 36-24 پس از به ثمر نزدیک محدوده هدف زمینه با 14:22 در سمت چپ. اما B-G-MR رفت و بعدی 8:44 بدون هدف زمینه. Gators موفق پنج رایگان می اندازد در حالی که قلب مقدس رفت و در 16-5 اجرا به ساخت 23-نقطه منجر شود.

“من فکر می کنم دفاع ما تا به حال چیزی برای انجام با آن” عقاب مربی تیم بلیک کاراس گفت. “ما طولانی است. ما انجام یک کار خوب از سیزده عکس. و من فکر می کنم ما آنها را میپوشید پایین. ما تا به حال خوب روی توپ فشار و ما قادر به نگه داشتن آنها را از این رنگ در بیشتر قسمت ها.”

که دفاع برانگیخته شد توسط پیچک ادواردز و ارشد گارد توپ-هاوکینگ مهارت.

“پیچک احتمالا سریع ترین بازیکن ما در بخش” Karas گفت. “او موتور بدون توقف. او تحت فشار توپ را در سراسر زمین. او در زمان سه اتهام امشب.”

ادواردز به ثمر رساند بازی-بالا 22 امتیاز. او تا به حال سه layups که در آن او در پشت B-G-MR دفاع و در زمان طولانی خروجی عبور از سیدنی لوید برای layups. Maddi Mitzel اضافه شده 10 امتیاز برای 19-6 عقاب.

کاراس گفت توهین آمیز اعدام یک تفاوت بزرگ از قبل از از دست دادن به Gators. “ما می دانیم که جرم ما بهتر است در حال حاضر” Karas گفت. “و ما قادر به نمره بسیاری از نقاط در حال گذار و با پیچک حمله به سبد سخت است.”

دوره گرد-G -, آقای, آن کاهش یافته و به 16-9 شد گام توسط الهام Rinde که به ثمر رساند 10 امتیاز.

قلب مقدس و B-G-MR دو از نه تیم در بخش 8A که باید 15 یا بیشتر برنده است.

“من هرگز دیده می شود یک بخش با برابری ما” Karas گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im