ساکرامنتو باید انضباط مالی اولین

کالیفرنیا قانونگذاران باید با توجه به درس از تاریخچه هنگام تهیه بودجه دولت برای سال آینده است. به عنوان آسان به عنوان آن را برای قانونگذاران ایالتی به خواب جدید هزینه های طرح و یا گسترش برنامه های موجود, انجام این کار بدون یک چشم به تضمین دولت می تواند آب و رکود اقتصادی است و اساسا غیر مسئولانه است.

با دولت طرح بودجه مازاد و متوسط ذخیره آن همه بیش از حد وسوسه انگیز برای اعضای قوه مقننه و فرماندار یکسان می خواهید به صرف فقط یک کمی بیشتر به انجام این کار خوب به عنوان آنها آن را ببینید.

اما کالیفرنیا شده است در اینجا قبل از.

در 2001-02 کالیفرنیا تا به حال پیش بینی مازاد $10.3 میلیارد دلار است. سال بعد پس از dot-com مجسمه نیم تنه دولت مازاد به طور کامل از بین برود و به جای کالیفرنیا تا به حال بیش از 12 میلیارد دلار کسری بودجه.

به لحاظ سیاسی مصلحت آن ممکن است و یا به عنوان یک ایده خوب به عنوان آن ممکن است صدای در زمانی که همه چیز به دنبال مثبت یک overextension از دولت در نام انجام خوب تنها خطرات انجام آسیب در دراز مدت اگر دولت به اندازه کافی منابع در دست برای روشن کردن ضربه از یک رکود اقتصادی یا رکود.

ساخت این نقطه در این ماه است که دولت حزبی قانونی تحلیلگر دفتر صادر شده است که ارزیابی از فرماندار پیشنهادی 2020-21 بودجه. به عنوان آن را در گذشته لائوس با تاکید بر اهمیت ذخایر و حفظ فاصله بین پیش بینی درآمد و هزینه های برنامه ریزی شده به منظور ارائه یک کوسن در مورد همه چیز به جنوب.

“انحراف از عمل اخیر بودجه … فرماندار نیست و اختصاص هر سهم قابل توجهی از دولت را برآورد 6 میلیارد دلار مازاد به ساختمان ذخایر اضافی” مشاهده لائوس. “ما فکر می کنیم که ساختمان بیشتر ذخایر و یا حفظ یک عامل بزرگتر مازاد خواهد بود محتاطانه.”

گسترش در این, قانونی تحلیلگر گابریل Petek می گوید: “با توجه به طولانی شدن طبیعت فعلی توسعه اقتصادی و اقتصاد نشان دادن نشانه هایی از کاهش رشد اقتصادی” وجود دارد خطر ابتلا به فرماندار رویکرد است.

بانکی در زمان خوب به ادامه غیر مسئولانه است. باید همه چیز اشتباه یا نه و همچنین امیدوار است و بدون دولت آماده برای جبران تاثیر قوه مقننه خواهد بود را تنها با محدود مجموعه ای از گزینه های فوری ترین بودن سریع و کاهش هزینه.

کاهش است که می تواند شده اند یا بهتر برنامه ریزی شده و یا حتی اجتناب مناسب با ذخایر.

زن و شوهر, رشد دسته از اصل اتوماتیک افزایش می دهد صرف در چیزهایی مانند بازنشستگی تعهدات و کالیفرنیا می تواند تنظیمات خود را برای حتی سخت تر از بار پیش.

در حالی که سیاستمداران انگیزه به وعده و صرف آنها باید انجام آنچه آنها می توانند برای حداقل حفظ و حمایت از آنچه دولت در حال حاضر به دست زدن. عدم انجام این کار خطرات نیاز به جلو و از فرش تحت کسانی که با بهره گیری از ضعیف مبتنی دولت صرف تعهدات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme