S. B. شهرستان آتش نشانان تست مثبت برای coronavirus; نگرانی باقی می ماند بیش از خانه های پرستاری

یکشنبه, مارس 29 San Bernardino County دیدم اول آن موارد مثبت رمان coronavirus در آتش یوکایپا reeled از اخبار شیوع در یک مرکز پرستاری و یک زندانی زندان در چین آزمایش مثبت است.

سان برناردینو کانتی وزارت بهداشت ندارد, به روز رسانی شماره 7 p. m. با توجه به تعداد زیادی از تست های انجام شده با توجه به تعداد موارد در پرستاری امکانات در یوکایپا و منتون سخنگوی لانا Culp گفت.

به عنوان روز شنبه, مارس 28 وجود دارد 76 موارد تایید شده در شهرستان و سه مرگ و میر.

سان برناردینو کانتی آتش نشانی گفت: دو نفر از آن آتش نشانان آزمایش مثبت است. یکی از این نسخهها کار میکند برای San Bernardino County Fire Protection District دیگر برای مونتکلیر آتش نشانی. هر دو وارد self-جداسازی پس از تجربه علائم شبه آنفولانزا.

  • سرو کوه پست حاد و توانبخشی یوکایپا پرستاری مرکز دیده می شود یکشنبه, مارس 29 سال 2020 است. دوازده نفر در یوکایپا مرکز پرستاری آزمایش مثبت برای کروناویروس گفت: San Bernardino County مقامات بهداشتی که نمی خواهد نام این مرکز است. اخبار تلویزیون فیلم نشان داد که کارگران در دنده محافظ از بین بردن موارد از سرو کوه. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • کنار یوکایپا را سرو کوه پست حاد دیده می شود یکشنبه, مارس 29 سال 2020 است. دوازده نفر در یوکایپا مرکز پرستاری آزمایش مثبت برای کروناویروس گفت: San Bernardino County مقامات بهداشتی که نمی خواهد نام این مرکز است. اخبار تلویزیون فیلم نشان داد که کارگران در دنده محافظ از بین بردن موارد از سرو کوه. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • سرو کوه پست حاد و توانبخشی یوکایپا پرستاری مرکز دیده می شود یکشنبه, مارس 29 سال 2020 است. دوازده نفر در یوکایپا مرکز پرستاری آزمایش مثبت برای کروناویروس گفت: San Bernardino County مقامات بهداشتی که نمی خواهد نام این مرکز است. اخبار تلویزیون فیلم نشان داد که کارگران در دنده محافظ از بین بردن موارد از سرو کوه. آن است که واقع در یک منطقه مسکونی. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

“در حال حاضر آتش نشانان در حال احساس خوبی باقی می ماند و در انزوا” بخش اخبار انتشار متحده است.

در کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین هفت نفر از کارکنان و یک زندانی آزمایش مثبت مقامات روز یکشنبه گفت. اطلاعات کارکنان خود گزارش شده است. این شماره از دو نفر از کارکنان با کروناویروس که اعلام شده بود یک هفته پیش.

روز شنبه, San Bernardino County گزارش 12 ساکنان یک مرکز پرستاری در کالیفرنیا آزمایش مثبت و یک بیمار 89-سال-با زمینه مسائل مربوط به سلامت درگذشت از بیماری در روز پنج شنبه.

مقامات شهرستان خواهد نه تایید نام تسهیلات اما اخبار تلویزیون فیلم نشان داد که کارگران در دنده محافظ از بین بردن موارد مانند تخت و صندلی چرخدار از سرو کوه آسایشگاه در خیابان چهارم.

شهردار دیوید آبیلا گفت که او نمی تواند تایید کند که تسهیلات مورد در اما گفت: این شهرستان مشغول به کار بود با county مقامات بهداشتی که برای دریافت اطلاعات.

“تا کنون آنها را آزاد هر چیزی” آبیلا گفت.

شهرستان سلامت کارگران در حال آزمایش کارکنان و تمامی ساکنان دیگر در بیاورد و تسهیلات.

از زنی که درگذشت, آبیلا گفت: “او اولین قربانی یوکایپا که غم انگیز است. این فقط یک یادآوری است که ما نیاز به نگه داشتن ما فاصله اجتماعی و پناهگاه در خانه تا آنجا که ممکن است به جز نیازهای ضروری.”

مردم نیز باید با حمایت از یکدیگر است.

“صحبت کردن با همسایگان خود را, مطمئن شوید که آنها همه چیز آنها نیاز دارید” آبیلا گفت.

دیرین کالیفرنیا ساکن جو Sutt زندگی می کند که حدود پنج بلوک از سرو کوه تسهیلات به نام نزدیکی از جدیدترین موارد “در مورد.”

در حالی که او است که بسیار محتاط 71 ساله گفت که او تا به حال شده است برای کمک به یک صبح یکشنبه توزیع مواد غذایی در بلوط دره کلیسا.

“من بسیار مراقب باشید که در تماس با کسی” Sutt گفت. “شاید خردمندترین چیزی نیست به بیرون رفتن اما من نمی توانم خودم را کاملا انجام آن است. من هنوز هم بخشی از جامعه است.”

او گفت: جامعه شده است در انکار در مورد شیوع, دلیل آن است که یک منطقه کوچکتر و دورتر از شهرهای بزرگ.

اما او افزود: “همه در تماس با همه چیز ما هستیم که جدا شوم.”

در حال حاضر که این ویروس در اینجا آبیلا گفت: “این واقعی است و ما نیاز به تصمیم گیری در مورد چگونه ما می خواهید برای محافظت از خودمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>