آناهایم — رایان گارسیا مخالفان اغلب در مخالفت. برخی می گویند 21 ساله بوکس احساس مبالغه است و نه مبارزه با هر کسی. دیگران می گویند خود مروج در حال هل دادن او را بیش از حد سریع است و او آماده نیست و به صورت بهترین در سبک وزن را بدست آورد.

صرف نظر از آنچه در کنار آنها در گارسیا در ادامه برای اثبات آنها اشتباه است.

گارسیا به احتمال زیاد تبدیل بسیاری از منتقدان خود را به مؤمنان با عملکرد چشمگیر جمعه شب در هوندا سنتر. در ویکتورویل بومی فرود آمد و باطل قلاب به سمت چپ به رکورد یک دور اول حذفی از فرانسیسکو Fonseca در آنچه قرار بود یک گام تا مبارزه برای گارسیا.

“این یک عملکرد خوب را نمی آخرین طولانی” گارسیا گفت: جمعیت که شامل بسیاری از مشاهیر از NFL ستاره به یوتیوب شخصیت. “آن را کامل به سمت چپ قلاب, این چیزی است که آنها آن تماس بگیرید.”

گارسیا می تواند انجام بیش از فقط جذب مخاطب با او پسرانه خوب به نظر می رسد. این تپش قلب نیز می تواند بسته پانچ. گارسیا بهبود یافته به 20-0 با 16 knockouts به و دو-مبارزه با رگه با دور اول کوس.

گارسیا مربی ادی Reynoso بخشیده مبارزه بیش از گارسیا پس از فرود به یاد ماندنی قلاب. فنسکا (25-3-2, 19 کوس) فرود آمد و بر پشت او به عنوان داور متوقف شد و این جلسه در 1:20 علامت از دور اول.

“که بود, Sugar Ray Robinson قلاب به سمت چپ” گارسیا گفت. “من feinted او کمی و او را گرفتار.”

گارسیا گفت که او قصد دارد بزرگ برای سال 2020 است. او را تعقیب یک عنوان جهان اما گارسیا به احتمال زیاد باید صبر کنید حداقل یک جلسه قبل از او به عنوان خود را به ضرب گلوله از آنجا که بسیاری از سبک قهرمانان اروپا متعهد به دیگر دعوا در نیمه اول سال 2020 است. اما گارسیا جلسه بعدی می تواند در برابر یک سابق سبک وزن قهرمان.

Oscar De La Hoya گفت: DAZN پخش او می خواهد به یک مبارزه بین گارسیا و خورخه لینارس سابق قهرمان WBA. De La Hoya گفت: این سایت متعلق به مرکز استیپلز در ماه جولای به صورت بالقوه کشمکش بین دو جوایز پسر طلایی مبارزان.

لینارس در زمان مراقبت از کسب و کار در شرکت-رویداد اصلی با قابل توجه دور چهارم ویژگی های حذفی بیش از کارلوس مورالس. لینارس فرود آمد یک راست دست راست به نیروی مورالس به طناب. داور متوقف شد و این جلسه بعد از مورالس تلاش برای ایستادن. لینارس (47-5, 29 کوس) به مورالس (19-5-4, 8 کوس) اول حذفی از دست دادن کار خود را.

“من برگشت و من آماده برای بهترین در 135,” لینارس از وی خواست تا در مورد مبارزه با گارسیا بعدی.

پس از گارسیا غالب عملکرد جمعه شب ممکن است آن را ایمن می گویند که ویکتور ویل بومی واجد شرایط به عنوان یکی از بهترین ها در 135 پوند بدست آورد. آن را قطعا خواهد بود که سخت ترین مبارزه گارسیا حرفه ای جوان اگر او چهره با تجربه 34 ساله لینارس در تابستان.

اگر چه گارسیا نشده فرود آمد خود را به عنوان اولین جلسه او همچنان به صورت شدیدتر دشمنان. Fonseca وارد حلقه سهشنبه با تنها دو باخت را در سابقه خود را در هر دو عنوان دعوا.

این نیکاراگوئه زدم شد توسط Gervonta دیویس در شرکت اصلی رویداد Floyd Mayweather-Conor McGregor undercard در سال 2017. اما دیویس نیست مجاز به نگه داشتن خالی IBF junior, سبک وزن, کمربند به خاطر او از دست رفته وزن است. یک سال بعد Fonseca به چالش کشیده Tevin کشاورز برای همان کمربند را از دست داد با تصمیم به اتفاق آرا.

در گارسیا قبلی کشمکش او جامعی رومرو Duno 12-مبارزه با win streak با یک حذفی دور اول در ماه نوامبر در Saul “Canelo” Alvarez-سرگئی کوالف undercard در MGM بزرگ باغ آرنا در لاس وگاس.

گارسیا ثابت کرده است که او را آماده برای یک شات عنوان, اما او باید یکی از قهرمانان در انباشته 135 پوند بدست آورد به قبول خود را به چالش بکشد. گارسیا همواره به نام دیویس که دارای WBA ثانویه عنوان. اگر گارسیا قادر به فریب دیویس به حلقه آن خواهد بود یکی از بزرگترین دعوا در بوکس, اما این احتمال وجود دارد که این دو افزایش ستاره ها چهره یکدیگر در آینده نزدیک. دیویس گره خورده است به یک پروموتر (Mayweather Promotions) و تلویزیون و از شبکه Showtime/فاکس).

همانطور که برای دیگر قابل توجه کمربند در بخش Vasiliy Lomachenko و Teofimo لوپز در حال برنامه ریزی برای یک بهار وحدت کشمکش با WBO, WBA و IBF کمربند بر روی خط. Lomachenko و لوپز در حال ترویج شده توسط رتبه های بالا که پخش آن مبارزه با ESPN.

یکی دیگر از جذاب تقلا برای گارسیا خواهد بود در برابر Devin هانی و نمی تواند مشکل را از آنجا که آنها هر دو مبارزه در جریان ارائه دهنده DAZN. اما هانی مجبور به تخلیه خود WBC کمربند چرا که او تحت عمل جراحی شانه در ماه دسامبر.

هانی پیوست گارسیا در حلقه به او موضوع یک چالش است. اما گارسیا گفت که او را نجات هانی برای آخرین بار.

“من یک طرح برای سال 2020 و شوک جهان” گارسیا گفت. “ضرب و شتم لینارس, ضرب و شتم, Luke Campbell, ضرب و شتم Gervonta دیویس و سپس Devin هانی.”

DAZN را در حساب های رسانه های اجتماعی به تازگی ارسال شده در گرافیک از چه گارسیا آلوارز و De La Hoya انجام شده بود پس از 19 دعوا. هر سه شکست نخورده بودند اما آلوارز و De La Hoya شد و در حال حاضر قهرمان جهان در سن 21.

اما در رده های مختلف از گرافیک گارسیا led توسط یک حاشیه گسترده ای در رسانه های اجتماعی دسته با 4.8 میلیون Instagram followers.

گارسیا رز به شهرت او به دلیل رسانه های اجتماعی savviness اما او نمیخواهد به شناخته شده به عنوان فقط یک تپش قلب. او همچنین می تواند پرتاب باطل قلاب به سمت چپ.

سانتا آنا بومی شکست نخورده باقی می ماند

الکسیس Rocha نگه داشته و رکورد کامل خود را دست نخورده شکست براد جزایر با تصمیم به اتفاق آرا (100-89, 99-90, 97-92) در طول DAZN بخشی از Garcia-Fonseca undercard.

نمرات شدند قاطع برای سانتا آنا بومی اما به نظر می رسد مبارزه با نزدیک در حلقه. رچا (16-0, 10 کوس) تلاش برای اعمال فشار علیه جزایر (28-3, 9 کوس) که ایستاده بود در مرکز این حلقه برای بسیاری از کشمکش است.

Rocha را از طریق شکست در 10 و پایانی دور زمانی که او فرود آمد ویرانگر قلاب راست ساخته شده است که جزایر تلو تلو خوردن قبل از فرود بر روی چهار دست و پا. جزایر و Rocha معامله ضربات در دقیقه پس از knockdown به زور هوندا مرکز جمعیت به ایستادن و تحسین.

“من می خواهم به شنیدن این که جمعیت دوباره که آمد به پشتیبانی من” Rocha گفت: در طول خود را در حلقه مصاحبه. “این بسیار نزدیک است. من فشار بیش از حد بر روی او. … من می دانستم که من که قرار بود به او ضربه بیرون … من می دانستم که او قرار بود به آماده می شود. من باید فشار بیشتری را در داخل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im