زنگ زده و نه گرد و خاکی: یک دهه در Teibert هنوز در Whitecaps ‘roller-coaster’ سوار


هافبک راسل Teibert آغاز خواهد شد 10 خود را MLS فصل با ونکوور وایت کپس زمانی که تیم میزبان اسپورتینگ کانزاس سیتی شنبه در خانه تیم بازکن. تنها چهار نفر از بازیکنان فعال در دیگر فصل متوالی رگه. جری Kahrmann / PNG

تنها چهار فعال بازیکنان را صرف دیگر متوالی رگه تنها با یک باشگاه و راسل Teibert هیچ جا نمی رود

ده سال پیش جیک Nerwinksi بود مودی 15 ساله با یک, ایمو, کوتاه کردن مو و برافروخته پدر و مادر است.

“پدر و مادر من احتمالا متنفر بودم من چون من بی ادب در همه زمان رفتن را از طریق که پیش از بلوغ مرحله” او به شوخی.

در حدود همان زمان Maxime Crepeau مشغول پرتاب توهین در آینده سر مربی مارک دوس سانتوس در حالی که نشسته با Ultras در اشتدته Saputo تشویق در مونترال تاثیر — که آکادمی او مجموعه برای پیوستن به عنوان یک دروازه بان است.

کوهستانی به جلو تئو Bair شده اند که 10 سال در زمان و احتمالا موز ارتفاع خود را در حال حاضر-قابل توجه 6-3 قاب.

و از 10 سال پیش مشخص شده اول لیگ برتر فوتبال, بازی, برای, ونکوور وایت کپس, ساخت چهار خانه, درب بازکن, در برابر اسپورتینگ کانزاس سیتی ابتدای دهه سالگرد فصل بازی در آمریکای شمالی را ردیف بالا از فوتبال است.

راسل Teibert شده است وجود دارد برای همه آنها.

او به عضویت باشگاه در آن قبل از MLS روز به عنوان یک عضو از برنامه اقامت در سال 2008 ساخته شده و حرفه ای خود را اغاز با USL سمت در ژوئیه 31, 2010 در سن 17. کمتر از یک سال بعد او شروع به در Whitecaps’ افتتاحیه خانه, درب بازکن, در برابر تورنتو FC, شده است و بخشی از MLS باشگاه فهرستی از زمان.

تنها چهار نفر از بازیکنان فعال شده اند و تنها با یک باشگاه برای بیشتر فصل متوالی و همه به خوبی شمالی از 30 سال.

• کایل Beckerman, 37, شروع 14 فصل با رئال سالت لیک.

• کریس Wondolowski, 37, شروع خود را 12th متوالی با زلزله سن خوزه.

• مت Besler, 33, شروع 12th خود را با کانزاس سیتی است.

• گراهام Zusi, 33, شروع 12th خود را با کانزاس سیتی است.

“این شگفت انگیز است گفت:” 27 ساله Teibert.

“ده سال — من هرگز در خواب دیدم که. این یک roller-coaster, اما آن را سرگرم کننده بوده و من نمی خواهم آن را به پایان.”


راسل Teibert چپ و Hwang In-Beom هستند به احتمال زیاد دو هافبک غذای برای ونکوور وایت کپس در شنبه زمانی که آنها میزبان اسپورتینگ کانزاس سیتی در این تیم فصل – و-باز کن.

Whitecaps FC / PNG

Whitecaps ورزشی مدیر اکسل شوستر احتمالا توصیف Teibert زمان به عنوان “Sturm und Drang” با قله ها دره و نامنظم استفاده Teibert دیده است.

این آبشار نیاگارا, Ont., مادری که سه بازی از 200 بازی محک با کلاه — منتقل شده است همه بر روی زمین در زمان خود با ونکوور.

Teitur Thordarson استفاده می شود او را به عنوان یک وینگر در سال 2011 مارتین رنی به عنوان یک بیمارستان در سال 2012 و در نهایت به عنوان یک هافبک دفاعی با کارل رابینسون در سال 2014 همان نقش او را پر می کند در حال حاضر.

Teibert بازی فقط چهار بازی تحت رنی در سال 2012 شاهد تجدید حیات از زمان بازی با یک حرفه ای-بالا 29 بازی در سال 2014 و سپس سقوط کرده بود بیشتر به جای وضعیت قبل از ساخت 29 شروع می شود برای دوس سانتوس در فصل گذشته — بیشتر در حرفه خود.

خود را مطلق طول عمر معنی 5-8, 150-رطل دوم تمام وقت به اردن هاروی در تیم MLS بازی (164/179) و سوم شروع می شود (121) و به طور منظم فصل دقیقه (10,947). Teibert نیز منجر تیم در کانادا قهرمانی بازی های انجام شده (24) شروع می شود (21) و ساعت (2,003).

او همچنین دومین تیم تاریخ به سابق تعیین شده بازیکن پدرو مورالس در MLS کمک (17/22) شانس ایجاد شده (123/165) و سوم موفق می گذرد (4,365) و تا به حال یک تیم-ثبت 88.89 عبور درصد در سال 2019 هشتمین بالاترین در MLS برای بازیکنان با حداقل 26 ظاهر.

و در حالی که او ممکن است فقط سه تا اهداف شغلی برای ونکوور دو آمد و در همان بازی — برابر L. A. Galaxy on May 11, 2013 — او فقط یکی از سه MLS Whitecaps به یک بند به عنوان یک جایگزین.

در حالی که داشتن یک پایدار حرفه ای Teibert نیز متحمل سهم خود را از انتقادات از فن پایه که مشتاق هیجان انگیز برای هافبک ها مانند مورالس همان آنهایی که در نظرسنجی های رسانه های دیجیتال داشتن که Teibert شروع به بازی روز شنبه در کنار Hwang In-Beom.


بازی بعدی

شنبه

اسپورتینگ کانزاس سیتی در مقابل ونکوور وایت کپس

7:30 p. m., B. C. محل ورزشگاه. تلویزیون: TSN. رادیو: TSN 1040 AM


اما یک دلیل وجود دارد او outlasted شش مربیان در ونکوور. او نه تنها متناسب با “چهار بنای” اصول حمایت توسط شوستر و دوس سانتوس, اما از نظر تاکتیکی خود را نقاط قوت را نمی توان انکار کرد. فلش کنار Teibert نمی دهد توپ دور به راحتی و قابل اعتماد است در اختیار شیطان دفاعی و آرام بخش, مثبت, قفسه اتاق حضور.

“زنگ زده شدیم اینجا. اما ما اصلا به او اهمیت فقط به خاطر اینکه او در این باشگاه گفت:” دوس سانتوس. “شاید اگر او یک مرد قد بلند و نام او مارتینز, شاید ما می خواهم می گویند” اه, چه بازیکن.’ من فکر نمی کنم مردم همیشه عادلانه با او اما ما درک آنچه که او را به این تیم است.

“شاید چیزی وجود دارد که او می کند; او با این نسخهها کار برای تیم, نشان, آرم تعهد خود را در هر زمان در این زمینه … شاید که مهم است برای یک تیم و شاید به همین دلیل است که او با این باشگاه برای سال های بسیاری از.

“توپ او را از دست بسیار کم است. کیفیت خود را تصویب و نگه داشتن تیم در اختیار فوق العاده بوده است در پیش فصل. سپس در لحظات انتقال و بازیابی به آینده و کمک به این تیم در فاز دفاعی او مانند یک تعهد بزرگ است. و این مهم است.”

مهاجم Tosaint Ricketts, ساخته شده است که 61 حضور با تیم ملی کانادا پس از 2011 — یک سال قبل از Teibert اول از 27 کلاه — نیز با اشاره به لمس خود را همکار قرمز به ارمغان می آورد.

“طرفداران خواهم برای دیدن چیزی جدید و هیجان انگیز بود برای دیدن جدید علاوه بر این گفت:” ادمونتون, مادری که امضا یک فرمت از طریق 2021 این هفته است.

“آن را آسان به چشم پوشی کردن یک مرد که در اینجا از طریق تمام دردهای در حال رشد از طریق زمان های خوب و بد. آن را آسان به سرزنش که مرد برای بار بد و قدردانی از او به اندازه کافی برای زمان خوب است. اما ما می دانیم داخلی چگونه با ارزش است او به تیم است.”

Teibert ممکن است برخی از صرف خارج از فصل پارو در اطراف Skaha دریاچه در اکنگن اما آمد به اردوگاه در اوج وضعیت دفاع از خود را غیر رسمی به عنوان “اصلح Whitecap.” که حرکت انجام شده را به یک standout پیش فصل, جایی که او حتی گلدانی یک golazo برابر FC Dallas.

“دست کشیدن بر روی چوب و مقدار زیادی از آن را با فقط سالم بودن” Teibert گفت: وقتی پرسید که چگونه او را گیر در اطراف آن ،

“سال گذشته من از دست رفته تمام پیش فصل و که سخت بود. من واقعا نمی گردیم به آموزش تا ملی-اردوی تیم که سه هفته به این فصل است. هنگامی که شما سالم در طول پیش فصل … این مجموعه شما. این توجه به جزئیات است که مجموعه شما را برای موفقیت است.”

“من فکر می کنم آن صحبت می کند به شخصیت او و چگونه او رفته در مورد کار خود را. او یکی از بچه ها که همه چیز راست” گفت: Nerwinski. “او یکی از اولین در (مرکز آموزش) گذشته یکی از. و او انجام داده است که برای 10 سال گذشته است.

“او یک رهبر است. من می توانید ببینید این بازی برای همیشه راه او طول می کشد مراقبت از بدن خود را.”

Teibert نیز فعال کردن زمینه های متعدد را با طرح های خیریه و حوادث در طول سال یک صفت است که همچنان در این سال با آینده اولین برنامه است.

Teibert میزبان جوانان از Musqueam, Squamish و Tsleil Waututh سازمان ملل در طول فصل به او کمک می کند تا افتخار و جشن, رهبری, شخصیت و انعطاف پذیری در سازمان ملل جامعه است.

در حالی که سه سال تمدید او امضا در سال 2017 به ماندن با تنها باشگاه حرفه اي او تا کنون شناخته شده منقضی می شود پس از این فصل او امیدوار است او نمی خواهد هر جای رفتن است.

“من به یاد داشته باشید یک مکالمه من تا به حال یک بار با باب (Lenarduzzi). او از من خواست که من می خواستم و به من گفت: آن را در اینجا بود” گفت: Teibert. “این جایی است که من می خواهم به این جایی است که من می خواهم به بازی. این جایی است که من در خانه تماس بگیرید.”

[email protected]

twitter.com/TheRealJJAdams


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>