Rugby Sevens: Trainor تصمیم می گیرد در حال حاضر زمان خود را به المپیک رویا به حقیقت می پیوندند


ونکوور مرد پشت بازی sevens پس از چهار سال بازی pro rugby در فرانسه

آن است که رویای المپیک که واقعا یک دهه در ساخت.

زمانی که کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد در اواخر سال 2009 که rugby sevens خواهد بود پیوستن به المپیک, خانواده, Conor Trainor ونکوور فقط یک جوان بازیکن راگبی. او یک سال از دبیرستان با یک پسر بازی در دانشگاه وسترن انتاریو چرا که او آن را دوست داشت.

فقط 20 او در سن مناسب براکت برای توسعه چه راگبی کانادا امیدوار خواهد بود یک تیم به ایجاد سر و صدا در سال 2016 بازی در ریو دو ژانیرو.

اما Trainor و هم تیمی های خود کوتاه آمد در تلاش خود را برای واجد شرایط برای نسخه افتتاحیه rugby sevens. پس از آن شکست ناامید کننده Trainor تصمیم خود را راگبی منافع در خارج از کشور.

او فرود آمد و در بخش دوم اولین بار با وننس سپس نورس.

او در المپیک رویای هرگز واقعا رفت ،

“من فکر می کنم من همیشه می دانستم که من می خواستم به بازگشت به sevens. هدف این بود که همیشه بازی های المپیک,” او گفت: در B. C. ورزشگاه محل که در آن کانادایی میزبانی چند ده جوانان راگبی بازیکنان روی چمن برای بعضی از بازی ها و ملاقات و خوش آمد می گوید.

پس از کانادا ناامید کننده به نوبه خود در جام جهانی راگبی در ژاپن — Trainor سوم از روی لئامت دادن در بزرگترین ویترین 15-سمت نسخه از این بازی است — او صرف یک هفته سفر در سراسر زمین از خورشید قبل از رفتن به نورس به رزومه خود نرم افزار پخش حرفه ای.

معلوم شد که تنها یک اقامت کوتاه در فرانسه. او در حال حاضر گفت: کانادا مربی هنری پل که او امیدوار بود که در نظر گرفته شود برای بازگشت به ژاپن برای این تابستان المپیک تیم ملی.

و به عنوان چرخ دنده های تبدیل شده در Trainor سر او متوجه شد که در حالی که بازی بازی برای باشگاه خود را در فرانسه, سرگرم کننده, تناسب اندام مطالبات sevens آنقدر زیاد است که دیگر او منتظر سعی کنید برای تبدیل به سخت تر از آن خواهد بود برای او را به ایجاد یک مورد برای انتخاب.

“من می دانستم که من می خواهم آن را پشیمانی اگر من سعی کردم به عقب می آیند در ماه ژوئن,” او گفت:. و بنابراین او با صحبت نورس جمهور Régis Dumange که به توافق دو جانبه فسخ Trainor قرارداد.

“او خیلی خوب در مورد آن — او خیلی خوب بود در مورد من زیر رویاهای من است.”


کانادا Sevens بازیکن کونور Trainor (دوم از چپ) در ورزشگاه محل BC روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است.

Jason Payne / PNG

Trainor بود پشت در سواحل غرب در زمان برای کریسمس و سپس پیوست تا با پولس تیم ملی در ویکتوریا در اوایل ژانویه.

“خوشبختانه قدرت و مطبوع مربیان حفاظت شده من در اوایل رفتن او گفت:” با خنده. “من احتمالا در حدود یک سوم از آنچه بقیه بچه ها انجام شد.

“… به شدت متفاوت است. در 15s آن بسیار کوتاه جهش شدت بالا. شاید 30 متر sprints, برخی, بزرگ, تماس, شما در حال اجرا به برخی از بزرگ مردم است. این همان در sevens وجود دارد برخورد می افتد اما شما بلافاصله به بالا در حال اجرا رفتن دوباره رفتن دوباره و دوباره رفتن.

“شما امید برای شکستن اما شما فقط به طور مداوم و رفتن. و اگر بدن خود را آماده نیست که آن را فقط رفتن به شکستن.”

هنری پل خوشحال بود برای اضافه کردن یک بازیکن از Trainor استعداد به تیم ملی خود را که ناگهان به عمق آن است. زمانی که تیم در حال بازی در مسابقات در سیدنی استرالیا و همیلتون, نیوزیلند, در اوایل این سال حتی بدون شمارش مجروح — دو مردان, آدم Zaruba و Matt Mullins — وجود دارد که هفت یا هشت بازیکن چپ پشت در تیم آموزش پایه در لانگفورد.

این چیزی است که پولس پیشینیان به خصوص Damian McGrath, بودند هرگز با برکت.

“فوق العاده” پل گفت: از Trainor بازگشت. “او یک رهبر است. او مادر. گرفتن شانس خود را. من نمی دانستم او که به نوبه خود و یا سرعت او ساخته شده یک زن و شوهر خط می شکند!”

پل دست هایش را که به آن اشاره شد که Trainor به ثمر رساند دو تلاش می کند در برابر همه سیاه پوستان در جام جهانی راگبی 2011, بنابراین در واقع او هجوم از طریق خط دفاعی و نمایش سرعت شاید نباید تعجب.

“خوب است که چندی پیش, راست? من به او یادآوری می کنند که دلیل آن را می سازد به من احساس بهتر” 46 ساله مربی گفت: در حالی که ورزشی یک پوزخند بزرگ.


کانادا Sevens بازیکن کونور Trainor در ورزشگاه محل BC روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است.

Jason Payne / PNG

ناتان Hirayama که برای اولین بار با بازی Trainor بیش از یک دهه پیش است خوشحال به Trainor به عقب اگر فقط به این دلیل او هم اتاقی خود را دوباره.

“این یک تجربه فوق العاده است. من در اتاق خواب با او مانند چهار سال یا بیشتر اما این عالی است چرا که او انتخاب کنید تا به یک لهجه یا هر چیزی — و فرانسوی هنوز بمکد! هیچ چه زیبایی به,” او گفت:.

در Hirayama, هری جونز, جاستین, Douglas, Mike Fuailefau پت کی و لوکاس هاموند Trainor می بیند چهره های آشنا از قبلی خود را از روی لئامت دادن با sevens تیم ملی. خود را از اخلاق گرفته شده است تا توسط بقیه تیم بیش از حد.

“تنها بودن با یک تیم بهترین است. این یک آموزش گروه 20 نفره از بچه ها 20 بهترین دوستان است. آن را غیر واقعی است. نشان دادن به کار هر روز در آن محیط شگفت انگیز است,” او گفت:.

Trainor در بازی L. A. Sevens آخر هفته گذشته اولین بار که او بازی sevens پس از کانادا عملکرد ناامید کننده در آخرین فرصت مقدماتی مسابقات ریو در ژوئن 2016.

“هنگامی که شما را در این زمینه دشوار است. آن را به یک تورنمنت بین المللی. بازیکن برتر از هر کشور و به خصوص در زمانی که من در خارج وجود دارد خارج وجود دارد در L. A.

“پس از چهار سال خاموش بچه ها بزرگتر و سریعتر و سریعتر و دفاع تغییر کرده خیلی بیشتر از مطبوعات دفاع به عنوان مخالف به همه مانورهای رندانه زمانی که من در گذشته ایفا کرده است.”

شنبه, کانادا SEVENS برنامه

9 صبح: آمریکا در مقابل ساموآ
9:22 صبح: استرالیا مقابل اسکاتلند
9:44 a. m.: انگلستان مقابل آرژانتین
10:06 صبح: آفریقای جنوبی مقابل ژاپن
10:31 a. m.: ایرلند در مقابل اسپانیا
10:53 صبح: نیوزیلند vs. کنیا
11:15 صبح: فرانسه مقابل کانادا
11:37 a. m.: فیجی در مقابل ولز
12:12 بعد از ظهر: آمریکا در مقابل اسکاتلند
12:34 بعد از ظهر: استرالیا در مقابل ساموآ
12:56 بعد از ظهر: انگلستان مقابل ژاپن
1:18 بعد از ظهر: آفریقای جنوبی در مقابل آرژانتین
1:43 بعد از ظهر: ایرلند مقابل کنیا
2:05 بعد از ظهر: نیوزیلند در مقابل اسپانیا
2:27 بعد از ظهر: فرانسه مقابل ولز
2:49 بعد از ظهر: فیجی در مقابل کانادا
3:24 بعد از ظهر: ساموآ در مقابل اسکاتلند
3:46 بعد از ظهر: استرالیا در مقابل آمریکا
4:08 p. m.: آرژانتین مقابل ژاپن
4:30 بعد از ظهر: آفریقای جنوبی در مقابل انگلستان
5:07 بعدازظهر: اسپانیا در مقابل کنیا
5:35 بعد از ظهر, نیوزیلند vs. Ireland
6:05 بعد از ظهر: کانادا در مقابل ولز
6:33 p. m.: فیجی در مقابل فرانسه

[email protected]

Twitter.com/risingaction

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>