Rs 1-لاخ cr صندوق در آثار به بازپرداخت انتظار غرامت به MSMEs:

کرد

دهلی نو: دولت خواهد شد تا یک تومان 1-لاخ کرور صندوق به بازپرداخت برجسته پرداخت به MSMEs بدهکار توسط دولت مرکزی و دولت تعهدات و همچنین صنایع بزرگ اتحادیه وزیر Nitin کرد گفت: در روز جمعه.

وزیر گفت که او ابداع کرده است یک طرح برای راه اندازی صندوق و پیشنهاد ممکن است قرار داده شده قبل از دولت برای تصویب یک بار وزارت مالیه می دهد آن متهور.

“ما تصمیم به راه اندازی یک صندوق Rs 1 لاخ کرور. ما مطمئن شویم که این صندوق با دولت در پرداخت حق بیمه. ما خواهد آمد تا با یک فرمول برای به اشتراک گذاری از آن بهره بار بین نهاد پرداخت و پرداخت-دریافت نهاد و بانک ها در برابر این صندوق برای پرداخت با توجه به MSMEs که گیر با PSUs مرکز و دولت و صنایع بزرگ” کرد گفت.

وزیر MSME و حمل و نقل جاده ای و بزرگراه ها گفت: این صندوق بهره مند از کمک به میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSMEs) بخش تا حد معینی.

او گفت: جسم خواهد بود mobile صندوق کمک خواهد کرد که به افزایش نقدینگی در بازار است.

تعامل با نمایندگان Assocham از طریق ویدئو کنفرانس وزیر خواسته صنعت مجلسی برای کشف ویژگی های مشترک سرمایه گذاری از طریق سرمایه گذاری سرمایه بین صنعت هند و عمده شرکت های بزرگ جهانی.

کرد همچنین پیشنهاد صنعت بدن به کامپایل سرمایه گذاری اطلاعات در مورد شرکت ها از آمریکا و انگلستان و دیگر کشورهای حاضر در چین و دعوت از آنها برای راه اندازی کسب و کار در هند است.

وزیر گفت: او حاضر است برای نظارت بر این طرح برای تسریع تمام مجوزهای لازم در این زمینه است.

علاوه بر مقامات آمریکا گفت که او را تا این موضوع تسریع GST و درآمد بازپرداخت مالیات با وزیر مالیه Nirmala Sitharaman به سهولت MSMEs نقدینگی مسئله است.

“من همچنین می خواهم به توصیه به وزیر دارایی که از سیستم های کامپیوتری در محل هستند برای GST و مالیات بر درآمد, بازپرداخت چرا ما نمی توانیم تسریع در سیستم و فرآیند بازپرداخت ظرف 8 روز,” او گفت:. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>