Rosenlund می درخشد در نیمه نهایی پیروزی برای شماره 3 دشت بهشت

ST. پل – goalies شد ستاره ها نشان می دهد در اوایل شب جمعه, مارس 6 در اکسل انرژی مرکز اثبات این است که اهداف نه تنها مورد نیاز برای شدت و هیجان است.

Eden دشت اکسل Rosenlund و اکسل رید از بلیک هر ایستاده بر روی سر خود را در هر حس کلیشه اما Rosenlund بود فقط کمی بهتر در پایان منجر عقاب به یک 4-1 کلاس 2A نیمه نهایی پیروزی در ایالتی مینه سوتا مسابقات هاکی.

“من فکر می کنم من فقط بازی من بازی نگه داشتن خودم در شبکه نیست overplaying چیز و نگه داشتن, دلپذیر, سر,” گفت: Rosenlund که به پایان رسید با 32 موجب صرفه جویی در و .984 موجب صرفه جویی در صد در دو بازی مسابقات.

ادن پریری (24-5-1) به صورت سنت توماس آکادمی/Hill-موری برنده در مسابقات قهرمانی در 7 p. m. رید به پایان رسید و با 30 برای صرفه جویی بلیک (23-7-0) که می افتد به مقام سوم بازی در ساعت 4 بعد از ظهر شنبه.

دشت بهشت آمد در اینچ از شکستن بدون گل کراوات 8:29 به بازی زمانی که بن به جلو بن Steeves شنود گذاشته جن از هوا و آن فرود آمد در چین اما رید به عقب و تحت پوشش آن با دستکش.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

عقاب همچنان به ریختن آن در دوره دوم باعث رید به تقلا سوات و حتی پرش به نگه داشتن جن از net.

“جن بود و درست نشستن در چین بودند و ما بسیار عظیم در آن” Steeves گفت. “[رید] بود پریدن در سراسر چین عقب و جلو.”

اما خرس موفق به نوبه خود جزر و مد به سمت دشت بهشت پایان بازی نگه داشتن Rosenlund مشغول در میان چند تصدیق در طول یک بلیک قدرت بازی.

“آنها که قدرت بازی و که واقعا تغییر راه بازی بود” دشت بهشت مربی لی اسمیت گفت. “ما در کنترل, اما آنها به برخی از حرکت کردم و ما به عقب بر ما پاشنه کمی.”

عقاب در نهایت پاداش Rosenlund با سرب به کار با رفتن به دوره سوم که Steeves به ثمر رساند با 40.9 ثانیه در دوم از سمت چپ. درو هولت skated جن به سمت راست دایره تبدیل شده و کاهش یافته است آن را برای Steeves در حافظه و او اخراج جن گذشته رید.

دشت بهشت رفت 2-0 زمانی که دانشجوی سال دوم جکسون بلیک رقصید حدود سه خرس در حافظه و منتشر شد یک نقطه خالی شات گذشته رید در 10:13 علامت سوم.

خرس’ هدف تنها – یک Thomas Nelson تغییر مسیر از یک نقطه به ضرب گلوله خواهد Svenddal با 3:12 چپ در این بازی – به بلیک زندگی اما جان Mittlestadt را slapshot هدف 1:17 بعد محکم عقاب’ گرفتن منجر شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>