روزولت کتابخانه گروه با توجه به 12 شرکت معماری به صورت پروژه

کتابخانه بنیاد هیئت امنا در حال حاضر با توجه به مدارک تحصیلی از یک دوجین شرکت معماری قبل از آن میدارد تا سه برای ارسال وزین بیرون طرح به صورت رسمی در رقابت است.

شرکت های ایرانی که در هیئت مدیره یک لیست از مدارک تحصیلی خود, یک پیشنهاد تیم از معماران و پاسخ به چند پروژه-سوالات خاص شامل برخی از بزرگترین نامها در جهانی معماری ، هشت نفر از شرکت ها در حال اجرا هستند از ایالات متحده در حالی که چهار مستقر در اروپا است. دو دیگر شرکت های اروپایی که هیئت مدیره دعوت به ارسال مدارک خود برای شرکت کاهش یافته است.

12 شرکت زیر نظر هیئت مدیره عبارتند از:

 • Bohlin Cywinski Jackson (Wilkes-Barre, Pa.)

 • Diller Scofidio + Renfro (New York, n. y.)

 • Ennead (New York, n. y.)

 • استودیو Libeskind (New York, n. y.)

 • Selldorf معماران (New York, n. y.)

 • جمعی گروه طراحی (بوستون)

 • استودیو باند (شیکاگو)

 • دریاچه | Flato (سان Antonio, Texas)

 • Henning Larsen (کپنهاگ, دانمارک)

 • Renzo Piano Building Workshop (جنوا-ایتالیا)

 • Snøhetta (اسلو, نروژ)

 • Wingårdhs (گوتنبرگ)

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

هیئت مدیره خواهد انجام مصاحبه با معماران در آغاز ماه آینده و انتخاب کنید تا به سه فینالیست در مارس 18. هر یک از فینالیست پرداخت خواهد شد $50,000 و بازپرداخت برای سفر به این سایت. هیئت پس از آن برنامه ای برای شنیدن سخنرانی با طرح های طبقه مدل و تفاسیر از این شرکت در ماه سپتامبر و قبل از اعلام برنده شدن نامزد بعد از آن ماه است.

یک سند ترسیم هیئت مدیره چشم انداز می گوید: کتابخانه باید از ویژگی های معماری است که “فراتر از زمان” و “نمی پایبند به یک سبک خاص است.” ساختمان نیز باید یک مدل از پایداری است که پذیرای چشم انداز طبیعی از داکوتای شمالی بدلندز.

ماه گذشته هیئت مدیره انتخاب سایت مورد نظر برای کتابخانه در طول Maah Daah هی دنباله حدود 1.5 کیلومتر از مرکز شهر Medora یک مضمون غربی شهر توریستی در جنوب غربی داکوتای شمالی. اگر 50 هکتار سایت نمی توان به دست آورد از ایالات متحده خدمات جنگل های مختلف نزدیکی, سایت انتخاب خواهد شد مدیر عامل بنیاد اد اوکیف گفت.

در سال گذشته دولت نمایندگان مجلس با تصویب 50 میلیون دلار وقف برای این پروژه اگر کتابخانه بنیاد می تواند به افزایش 100 میلیون دلار در کمک های مالی خصوصی. اوکیف گفت: انجمن اخبار سرویس جمع آوری کمک های مردمی تلاش می رویم “پدیداری” خوب و با اطمینان گفت که او انتظار می رود هیئت مدیره را در رسیدن به هدف والای قبل از شروع دولت بعدی جلسه قانونی در ماه ژانویه 2021. اما او نمی خواهد فاش پایه و اساس پیشرفت.

اوکیف گفت: این پروژه به معنی میلیون ها دلار در سرمایه گذاری های خصوصی و شغل برای اهالی داکوتای شمالی در طول دوران سخت اقتصادی.

به عنوان نام نشان می دهد, پیشنهاد کتابخانه به معنای افتخار و بازشماری آرا مجموعه داستان تئودور روزولت یکی-زمان فرماندار نیویورک شد که 26 جمهور ایالات متحده است. به عنوان یک مرد جوان روزولت صرف بخش از سه سال شکار و دام داری در داکوتای شمالی بدلندز قبل از اینکه کار خود را در سیاست های ملی.

کتابخانه مدیره می افزاید: دو امنا

کتابخانه مدیره نیز اضافه شده انجام شده بازرگان و نیکوکار با معروف داکوتای شمالی نام و نام خانوادگی.

لیندا Pancratz و آیلین Scheel تبدیل خواهد شد 11 و 12 نفر از اعضای هیئت مدیره روز شنبه, مارس 28.

Pancratz که بزرگ شد در گرند فرک و با حضور در دانشگاه داکوتای شمالی است که مدیر عامل و رئیس شرکت سرمایه گذاری کوه سرمایه است. او همچنین خدمت در چندین شرکت دیگر تخته در آمریکا و بریتانیا و نظارت قابل توجهی اعانه برای او alma mater.

Scheel است از نظر مالی پشتیبانی دانشگاه مری دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی و تئودور روزولت Medora پایه و اساس است. Scheel شوهر, استیو, است, رئیس هیئت مدیره در Scheels, یک فارگو مبتنی بر کالاهای ورزشی شرکت با 10 مکان در داکوتای شمالی و مینسوتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>