ریورساید >> روزولت و شمال دختران تیم بسکتبال تا به حال مشکل پیدا کردن بسیار توهین آمیز ریتم در روز پنج شنبه در این بازی به دلیل ثابت وزش نسیم ملایم وزش باد از سوت.

روزولت ساخته شده 22 39 عکس در خط پرتاب آزاد نه برجسته در صد اما به مراتب نسبت به 5-برای-18 تلاش از شمال در راه است. 17-نقطه لبه یک عامل در روزولت نورد به یک 61-39 پیروزی در یک بخش 1 حذفی بازکن.

ایرانی (20-8) برگزار خواهد شد کاماریلو (25-3) در دور دوم بازی شنبه شب.

“مهم نیست که چگونه همه چیز نگاه شما همیشه شاد را به خانه برد در پلی آف” روزولت مربی دنیس Ullom گفت. “من فکر می کنم ما تا به حال یک زن و شوهر از بازیکنان واقعا گام تا برای ما امشب. و ما مورد نیاز است که با یک زن و شوهر از بازیکنان کلیدی با ناپاک مشکل است.”

سه مقامات ترکیب برای تماس با 44 خطا نقاشی مقدار زیادی از خشم از بازیکنان و مربیان و هواداران هر دو تیم است. روزولت گارد نقطه جورابهای بولدن گفت که او و هم تیمی های او سعی اجازه نمی دهد تماس های تغییر راه آنها بازی می کردند.

“شما فقط باید برای نگه داشتن سر خود را در این بازی مهم نیست که چه اتفاقی می افتد گفت:” بولدن که به پایان رسید و با 15 امتیاز. “اگر شما در چیزهای دیگر شما از دست دادن تمرکز.”

روزولت میشل Onyiah و Jaachi Nwanevu شد دو مشکل در این پست برای بسیاری از بازی. Onyiah به پایان رسید با 11 امتیاز و 13 ریباند و شش مسدود شده عکس با وجود دیر ناپاک مشکل در حالی که Nwanevu به پایان رسید و با 16 امتیاز و نه پرتاب ریباند.

Onyiah با استفاده از اندازه او (6-پا-2) به نمره شش امتیاز در افتتاح چهارم و کمک به روزولت (20-8) ساخت دو رقمی شود. شمال تا به حال شانس به نگه داشتن چیزهای نزدیک اما Huskies از دست رفته تمام 10 از خود پرتاب آزاد عکس و ازمایش کرده 27-9 در حاصل کار دو تیم.

“آنها (شمال) یک تیم خوب است اما گاهی اوقات شما می توانید به اندازه کافی فشار بر یک تیم و آنها را از انواع” Ullom گفت. “من فکر می کنم ما قادر به انجام این کار است امشب.”

روزولت باز نیمه دوم با یک 10-0 اجرا و تار و مار شد. بولدن ء که در اوایل نیمه دوم خروش رانندگی را از طریق رنگ به نمره سه آسان سطل.

“این یک بازی بزرگ برای ما است و من می دانم که من باید به مرحله و یک رهبر” بولدن گفت.

شمال (20-8) در نهایت شروع به دست کشیدن پایین عکس در نیمه دوم اما آن را بیش از حد کمی بیش از حد دیر است. Kyla رابرتز و عظمت حیوان دست اموز به حال 12 امتیاز هر کدام برای Huskies.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su