Rohit دارای یک لبه بیش از Kohli در سفید-توپ کریکت احساس Gambhir

دهلی نو: سابق هند, درب بازکن, Gautam Gambhir نامیده می شوند Rohit Sharma بزرگترین سفید-توپ کریکت در جهان در حال حاضر گفت: بمبئی رودخانه شده است قادر به ایجاد تاثیر بیشتر در کوتاه فرمت در مقایسه با Virat Kohli با وجود کاپیتان هند خیره کننده آمار است.

اما Gambhir معتقد است که Kohli به پایان خواهد رسید تا به ثمر رساند بیشتر اجرا می شود از Rohit. او به نام Rohit بهترین سفید-توپ کریکت در حال حاضر, اما افزود که او تمام وقت بزرگترین در قالب. “برای من سفید-توپ کریکت است همه چیز در مورد تاثیر. Kohli به پایان خواهد رسید تا گرفتن بسیاری از اجرا می شود از Rohit و Kohli است که در میان بزرگترین در حال حاضر, اما Rohit دارای یک لبه بیش از Kohli به دلیل تاثیر او” Gambhir گفت: ورزش Tak.

“من فکر می کنم او (Rohit) بهترین سفید-توپ کریکت در جهان در حال حاضر. او نه بزرگترین اما در حال حاضر او بهترین است. او تنها بازیکن به آمار سه ODI دو صدها پنج جام جهانی صدها نفر (در یک نسخه) و او نیز تنها بازیکنی که یک بار در گذشته 100-اجرای علامت مردم می گویند که او از دست رفته به دو قرن,” او اضافه شده است. 2011 جام جهانی برنده نیز ذکر شده است که آن را بسیار دشوار است برای مقایسه Kohli و Rohit.

“این بسیار دشوار است برای مقایسه هر دو آنها است. Virat Kohli باور نکردنی است. او آمار ثابت کند که. اما وقتی که شهرت خود را به طوری که هنگامی که شما را پس از یک صد مردم می گویند که او از دست رفته را دو صد صحبت می کند که حجم مورد شما,” او گفت:. (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>