سوسک ناامن غذایی temps, کثیف شرایط: رستوران بازرسی در San Bernardino County, Feb. 21-28

هیچ رستوران و مواد غذایی دیگر تسهیلات تعطیل اعلام شد توسط San Bernardino County بخش بهداشت محیط خدمات بین Feb. 21 و 28 سال 2020.

عدم بسته شدن بازرسی از توجه داشته باشید

در اینجا انتخاب شده بازرسی در امکانات که نیست بسته بود اما دیگر مسائل مهم.

ستاره بوفهدر 1141 مانت ورنون Ave. در کلتن شد بازرسی Feb. 27 اجباری را دنبال کنید تا پس از آن با دریافت یک درجه از 75/C on Jan. 24. این زمان آن را دریافت 80/B با دو بحرانی نقض حقوق بشر که منجر به حدود 15 پوند از مواد غذایی دور ریخته میشود. آیتم های متعدد در بوفه نبودند گرم نگه داشته و یا به اندازه کافی سرد (مواد غذایی سرد است که معمولا نگهداری در یخ اما یخ ماشین کار نمی کند). همچنین مرغ پخته شده قرار داده شده است در غیر کارکردی یخچال برای خنک کردن. در میان نه کمتر تخلفات کارکنان فاقد مواد غذایی-ایمنی دانش سه یخچال/فریزر بودند غیر قابل جراحی های متعدد سطوح شدند و طبقه تخلیه شد پر از مواد غذایی باقی مانده در قالب گریس و گرد و خاک. شش رستوران هفت بازرسی پس از 2017 در حال حاضر منجر به کلاس B یا C و آن را به طور موقت تعطیل سه بار در سال 2019 به خاطر سوسک و آتش.

جنی رستوران Pupeseriaدر 741 W. بلوار هولت. در انتاریو شد بازرسی Feb. 24 در اجباری را دنبال کنید تا پس از آن دریافت درجه 73/B on Jan. 9. این زمان آن را به یک 83/B با یک بحرانی نقض. بازرس دیدم دو زنده و پنج سوسک مرده در اطراف آبگرمکن, از جمله یکی در نزدیکی یک هیئت مدیره برش. یکی دیگر از بازرسی برنامه ریزی شده بود برای روز بعد. دافع حشرات, درمان تسهیلات و پیدا نکردم هیچ زندگی و فعالیت است. بازرس یافت می شود چند مرده سوسک در سخت برای رسیدن به منطقه و گفت: این رستوران به ادامه آفت کنترل سرویس. رستوران دریافت کرده B یا C در تمام چهار نفر از آن بازرسی پس از سال 2018 است.

این 7-Eleven در 4875 ماموریت بلوار. در مونتکلیر شد بازرسی Feb. 21 در پاسخ به شکایات که به مردم خدمت به پیتزا و tacos که نیست ، فروشگاه دریافت درجه 84/C با یک بحرانی نقض: داغ در مورد صفحه نمایش نیست نگه داشتن داغ به اندازه کافی در آن قفسه های پایین تر و برخی از مرغ tacos و پیتزا در ناامن درجه حرارت. سفارش کار فرستاده شد. در میان نه کمتر نقض وجود دارد برخی از لجن و گل و قالب در تخلیه و کف فرو رفتن در اطراف یک نوشیدنی تلگراف و دیگری تخلیه طبقه به حال ایستاده آب (اما هیچ فاضلاب پشتیبان).

این Del Taco در 9906 سیرا Ave. در فنتنا شد بازرسی Feb. 21 و دریافت یک درجه از 85/B با یک بحرانی نقض. مخلوط را در داخل نرم در خدمت ماشین نبود در دمای امن و مدیر گفت: دستگاه گاهی اوقات خاموش می شود اگر رسیدگی نمی چرخاند به درستی.

Rossas Cocina Enotecaدر 425 N. خیابان تاکستان. در انتاریو شد بازرسی Feb. 21 و دریافت یک درجه از 80/B با سه بحرانی نقض. مواد غذایی نیست در امن درجه حرارت در داخل راه رفتن در کولر و رسیدن در کولر. های متعدد ظروف بزرگ از مواد غذایی پخته شده در روز قبل هنوز نداده سرد مناسب است. و سطوح در تماس با مواد غذایی نیست پاک: نوار ماشین ظرفشویی نبود توزیع ضد عفونی کننده و وجود دارد در قالب یک دستگاه یخ. در میان شش کمتر نقض تمام یخچال و فریزر نیاز به تمیز کردن آیا به عنوان چند طبقه مناطق. بیش از 20 ظروف ماکارونی غذاهای دریایی سوپ و سس گوجه فرنگی, تا به حال به دور انداخته شود. بازرس بازگشت Feb. 24 و در هر دو مورد از کولرهای شد دوباره سرد نگه داشتن.

این مترو در 405 N. خیابان تاکستان. مجموعه B در انتاریو بازرسی Feb. 21 و دریافت یک درجه از 81/B با دو بحرانی نقض. یک کارمند نمی شستن دست و غذاهای بودند که شسته شده در آب که نیست ، در میان پنج کمتر نقض هیچ یک از مواد غذایی در یخچال و فریزر مورد سرد بود به اندازه کافی در موارد دیگری کولر پشت این ثبت نام نیز سرد نیست و هیچ فرد مسئول به عنوان مورد نیاز است در همه زمان غذا تسهیلات باز است. بازرس بازگشت Feb. 25 به تایید یخچال و فریزر ثابت شد. رستوران جدیدی دریافت نمره 92/یک, اما هنوز هم وجود دارد یک بحرانی نقض برای ظروف شسته بدون آب گرم و یا ضد عفونی کننده و دوباره هیچ فرد مسئول.

این 7-Eleven در 510 N. خیابان واترمن. در سن برناردینو شد بازرسی Feb. 20 در پاسخ به شکایت است که یک کارمند نیست شستن دست. آن را دریافت درجه 82/B با سه بحرانی نقض. دو از شستن دست ها غرق نمی داشتن آب گرم و یک کارمند شستشو وجود دارد و بدون آب. دیگر برای مواد غذایی در مورد صفحه نمایش نه در امن درجه حرارت; مدیر برنامه ریزی شده برای اطمینان از این مورد به درستی به کار شد. بازرس بازگشت Feb. 26 و فروشگاه دریافت یک کلاس جدید 92/یک اما وجود دارد متفاوت بحرانی نقض برای مواد غذایی که در ناامن درجه حرارت در دو برسد-در سیستم های خنک کننده که نیست نگه داشتن سرد است. بین دو بازرسی بیش از 200 مورد از مواد غذایی پرتاب شد دور.

جایگزین ارزشیابی دوزبانه پیت کافهدر 165 دبلیو مهمان نوازی خط Suite 17 در سان برناردینو شد بازرسی Feb. 19 در پاسخ به شکایت که کارکنان نیست شستن دست و پاک کردن چاقو با حوله است. آن را دریافت درجه 83/B با یک بحرانی نقض. ساندویچ در حال آماده شد در یک مشخصه خاکی برش هیئت مدیره که یک کارمند گفت شسته تنها یک بار در روز. در میان 11 کمتر نقض یک دست شستن سینک نیست که آب سرد (یک تکرار از آخرین بازرسی) وجود دارد قالب و دوده در داخل یخ دستگاه های متعدد در سطوح شدند چند غرق شد نشت و وجود کپک و باقی مانده در دو طبقه تخلیه. این رستوران را برای دومین بار متوالی B grade.

سبز زیستن بازاردر 163 W. Highland Ave. در سن برناردینو بازدید شد Feb. 18 بنابراین یک بازرس می تواند رها کردن یک بروشور. در آخرین بازرسی در ماه نوامبر دلی به دست آورده B در حالی که بازار و نانوایی به دست آورده است اما ب کارت نمایش داده نمی شود. جدید پلاکارد نوشته شده بود و بازار گفته شد نه به آن حرکت می کند.

در مورد این لیست

تمام مواد غذایی و امکانات در شهرستان به طور معمول بازرسی برای اطمینان از آنها با کدهای سلامت. تسهیلات از دست می دهد چهار امتیاز برای هر بحرانی نقض و یکی به سه امتیاز برای نقض جزئی. یک درجه (90 تا 100 امتیاز) در نظر گرفته شده است “به طور کلی برتر” کلاس B (80 تا 89) است “به طور کلی قابل قبول” و یک کلاس C (70 تا 79) این است که “به طور کلی غیر قابل قبول” است و نیاز به پیگیری و بازرسی. یک مرکز خواهد بود به طور موقت بسته شده و اگر از آن نمره زیر 70 یا انتقادی تخلف است که می تواند اصلاح شود بلافاصله.

این لیست منتشر شده است آنلاین در روزهای جمعه. هر به روز رسانی به عنوان رستوران ها بازگشایی خواهد شد در هفته آینده لیست. برای کسب اطلاعات بیشتر در بازرسی از این و یا هر رستوران در سان برناردینو کانتی بازدید www.sbcounty.gov/dph/ehsportal/FacilityList/food. به فایل های بهداشتی شکایت به www.sbcounty.gov/dph/ehsportal/StaticComplaint تماس بگیرید و یا 800-442-2283.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>