Rlys nod برای قطار بیشتر به J&K از 5 متحده برای روشن شدن رشته افراد

Health workers and police personnel geared up at Railway Station as first train since lockdown reached Jammu on Thursday morning.
بهورزان و پرسنل پلیس بشود در ایستگاه راه آهن به عنوان اولین قطار از مستند رسیده جامو روز پنج شنبه صبح.

دو دانش آموز در میان 4 بیشتر تست +ve خط عبور 100

اولین قطار مسافری می رسد در جامو پس از مستند

Sanjeev Pargal
جامو May 14: راه آهن وزارت در هماهنگی با جامو و کشمیر دولت خواهد بود گسترش عملیات خود را به کشورهای از جمله آندرا پرادش, Maharashtra, West Bengal, Uttar Pradesh, Rajasthan و غیره برای تغییر رشته افراد از J&K در چند روز آینده در حالی که برای اولین بار تجاری قطار مسافری امروز رسیده جامو ایستگاه راه آهن پس از این مستند آغاز شد و در مارس 24 آوردن 1018 نفر از نقاط مختلف قلمرو اتحادیه.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
در حالی که هیچ ‘Shramik ویژه’ قطار رسیده یودهمپور ایستگاه راه آهن امروز منطقه دادرس Piyush singla sv (sv) گفت: Excelsior که دو قطار از دهلی نو و ناگپور (Maharashtra) خواهد بود و رسیدن به یودهمپور فردا حمل حدود 2000 رشته افراد. سه شنبه و چهار قطار رسیده بود یودهمپور آوردن 3900 رشته مسافران از کارناتاکا و گوا.
چهار نفر همه عودت کنندگان از نقاط مختلف کشور امروز آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله سه در Ramban و یکی در یودهمپور منطقه در نظر گرفتن شمارش از تاج بیماران در منطقه جامو در سه رقم به 102 و تعداد فعال موارد به 43.
کمیسر/وزیر صنایع و تجارت Manoj K Dwivedi که کلی Incharge برای مدیریت قطار در یودهمپور ایستگاه راه آهن گفت: Excelsior که با در نظر گرفتن افزایش تقاضا از برخی از ایالت ها دولت تصمیم گرفته است به اجرای دو قطار از هر دولت در هر کجا که نیاز به پاک کردن تمام رشته افراد از قلمرو اتحادیه.
“در چند روز آینده قطار را اجرا خواهد کرد از آندرا پرادش, Maharashtra, West Bengal, اوتار پرادش و راجستان” Dwivedi گفت اضافه شده است وجود دارد تقاضا برای در حال اجرا یک قطار از کارناتاکا و از آن خواهد شد اذعان به زودی. اما با در حال اجرا به طور منظم قطار از دهلی نو برای Jammu فشار کاسته است و رشته افراد از اتحادیه سرمایه در حال گرفتن که قطار.
Dwivedi گفت: ممکن است بیش از دو هفته به حذف رشته مردم از کشورهای مختلف در قطار.
در ضمن اول تجاری قطار مسافری رسیده جامو در ساعت 5 صبح امروز, پیش 45 دقیقه از دهلی نو حمل 1018 مسافران نقطه از نقاط مختلف قلمرو اتحادیه.
منطقه دادرس جامو Sushma Chouhan و SSP جامو Sridhar Patil علاوه بر ارشد راه آهن و دیگر افسران حاضر در ایستگاه راه آهن برای نظارت بر ترتیبات و تسهیل نمونه برداری و صاف سفر از مسافران خود را به ستاد منطقه.
یک بیانیه رسمی به نقل از ناحیه دادرس گفت: دولت تضمین کرده اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک در طول شبانه روزی و د-شبانه روزی فرایند مسافران از قطار. دولت های منطقه ساخته شده است استادانه درست شده ترتیبات برای دریافت رشته مردم او اضافه شده است.
Patil گفت: Excelsior که نمونه تمام مسافران برای COVID تست گرفته شد در هنگام ورود خود را در جامو و آنها را معطوف به خود ستاد منطقه اداری قرنطینه. ساکنان منطقه جامو نگه داشته شدند در قرنطینه مراکز در مکان های مختلف.
او گفت: افرادی که تست منفی خواهد شد و فرستاده شده برای صفحه اصلی قرنطینه.
Patil گفت: یک فرد سالمند از Preet ناگار Digiana که مرده بود از COVID بود سوزانده در Shastri Nagar هولوکاست زمین امروز. اعضای خانواده خود جدا شده و در معرض آزمایش نمونه. Preet نگر شده است موجود است.
همانطور که در گزارش برخی از افراد تا به حال اجازه هولوکاست از تاج قربانی در Jogi دروازه هولوکاست دیروز.
در ضمن چهار نفر همه عودت کنندگان از نقاط مختلف کشور امروز آزمایش مثبت برای Coronavirus در جامو منطقه از جمله سه در Ramban منطقه و یکی در یودهمپور منطقه.
دگرمن اینم دانمارکی خان, نیازمندیها, متخصص میکروب شناسی در فرمان بیمارستان یودهمپور گفت: چهار نفر تست مثبت در بیمارستان امروز از جمله سه نفر از Ramban و یکی از یودهمپور منطقه. خود را در نمونه گرفته شده در تیکری, یودهمپور او اضافه شده است.
سه نفر تست مثبت در Ramban منطقه شامل دو دانش آموز یکی از آنها 23 سال زن شد و اداری تحت قرنطینه در دو مکان مختلف در Ramban پس از ورود خود را از Bhopal, Madhya Pradesh و اوتار پرادش است.
دانش آموزان آزمایش تاج مثبت متعلق به کافه تریا Ramban و Chamalwas, Banihal در حالی که کارگر بود که 56 ساله مورد ستایش قرار داد از Ramsoo.
همه آنها را معطوف به بیماری های قفسه سینه در بیمارستان به عنوان آنها بدون علامت است. تماس خود را ردیابی است در قرنطینه و نمونه برداری.
28 سال جوانان از Latti در یودهمپور منطقه بود که او نیز بازگشت به تازگی و تحت اداری قرنطینه در یودهمپور است آزمایش تاج مثبت است.
با چهار مثبت امروز, تعداد کل تاج موارد در منطقه جامو امروز رسیده 102 و فعال موارد به 43. در مجموع 57 نفر درمان شده اند و ترخيص از COVID بیمارستان در حالی که وجود داشته اند دو COVID مرگ و میر در جامو منطقه تا کنون.
در ضمن منطقه دادرس Samba Rohit Khajuria امروز نیز دستور داد افتتاح مغازه خرید و فروش با غیر کالاهای اساسی در این منطقه است.
طبق سفارش لوازم التحریر تلفن همراه و فن/کولر (تابلو برق) مغازه ها باز خواهد شد در روز چهارشنبه و پنج شنبه از 8 صبح تا 11 صبح در حالی که پارچه مغازه ها باز خواهد شد در روز چهارشنبه از 12 ظهر تا 3 بعد از ظهر.
Readymade garments و کفش مغازه ها باز خواهد شد در روز یکشنبه از 12 ظهر تا 3 بعد از ظهر و manyari/لوازم آرایشی و بهداشتی مغازه ها در روز یکشنبه از ساعت 4 تا 6 بعد از ظهر.
مغازه ها از داروهای آزمایش, آزمایشگاه, دکتر, کلینیک (تمام امکانات پزشکی) و شیر و سبزی و میوه و شیرینی و مرغ و مغازه ها باز باقی خواهد ماند روزانه با زمانبندی های مختلف. مغازه باز خواهد شد در روز دوشنبه, سه شنبه, پنج شنبه, جمعه و شنبه از 8 صبح تا 11 هستم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان