رودخانه را سوار روبیدوکس به نزدیک در غروب جمعه با توجه به کروناویروس بحران

کوه روبیدوکس محبوب پیاده روی و پیک نیک پارک فراهم می کند که جارو پانوراما از رودخانه و اینلند امپایر, قرار است به, غروب, جمعه, مارس 27 برای مدت نامعلوم در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

الکترونیکی ثبت شده است ارسال شده در نزدیکی در ورودی به Frank A. Miller Mt. روبیدوکس پارک یادبود هشدار تفریح علاقه مندان به بسته شدن.

ریورساید سخنگوی فیل Pitchford گفت: پنج شنبه, مارس 26 که این شهر تصمیم پس از آن جمعیت کثیری از مردم در مجاورت نزدیک به یکدیگر رفتند به پارک مسیرهای پیاده روی.

“ما را دیده اند در طول چند روز گذشته تعداد قابل توجهی از مردم نه تنها بالا رفتن از کوه روبیدوکس اما بالا رفتن از کوه روبیدوکس در گروه ها و تمرین های اجتماعی فاصله,” Pitchford گفت.

او با اشاره به مقامات بهداشت’ درخواست مردم برای ماندن 6 فوت از هم جدا برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19.

حرکت آینه دیگران در سراسر کالیفرنیای جنوبی در روزهای اخیر به عنوان مقامات به دنبال نگه داشتن مردم به 6-پا حکومت.

دیانا Twiss یک زن 39 ساله کنار رودخانه ساکن که پیاده کوه با دو سگ نوا و حداکثر صبح روز پنجشنبه گفت که او نا امید شد چرا که او می رود وجود دارد و پنج بار در هفته.

“من قلب درد” Twiss گفت. “اما من درک می کنم نیاز به حفاظت از مردم است.”

رودخانه ساکن Gerald Thomas مخالفت با این شهر تصمیم گیری است.

“این بیش از حد” توماس گفت: به عنوان او وارد پارک.

بازنشسته Los Angeles County sheriff معاون گفت: به نظر می رسد مقامات هستند که بیش از حد محافظ و بسته شدن بیش از حد بسیاری از مکان های پایین — مکان هایی که مردم نیاز به دریافت خارج از منزل و ورزش در یک زمان زمانی که آنها می توانید انجام دهید ،

“اگر آنها را نگه دارید انجام این کار هیچ کس در حال رفتن به قادر به رفتن به پای صندوق های رای” در ماه نوامبر توماس گفت. “من 55 سال در این زمین و من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>