ریورساید معلمان, کارکنان, پرتاب رژه دانش آموزان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

مانند دانش آموزان مدرسه در اطراف کالیفرنیا حدود 900 دانش آموز در چاه مدرسه گیر شده اند در خانه از مارس 16.

بنابراین در سهشنبه, مارس 31 مدرسه به آنها آمد.

با اتومبیل های و بالن ها و نشانه هایی مانند “ما از دست شما” چاه معلمان و کارکنان صرف دو ساعت راهپیمایی از طریق رودخانه محله که Alvord Unified School District پردیس در خدمت.

  • ناتان سانچز, 4, لباس کوله پشتی خود را به عنوان او منتظر سهشنبه, مارس 31 سال 2020 با نشانه هایی برای معلمان و کارکنان از چاه مدرسه در کنار رودخانه قبل از آنها را از طریق محله در رژه. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • دانش آموزان و والدین موج خود را به معلمان و کارکنان از چاه وسط مدرسه به عنوان آنها را از طریق درایو محله در رژه به روح بلند در طول شیوع کروناویروس در ریورساید در سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • دانش آموزان برگزاری علائم آنها به عنوان موج خود را به معلمان و کارکنان از چاه مدرسه در کنار رودخانه به عنوان آنها را از طریق درایو محله در رژه سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • دانش آموزان نگه نشانه هایی برای معلمان و کارکنان از چاه وسط مدرسه به عنوان آنها را از طریق درایو محله در یک رژه در ریورساید در سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • معلمان و کارکنان از چاه مدرسه موج به دانش آموزان به عنوان آنها را از طریق درایو محله در یک رژه در ریورساید در سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • ساوانا Millan, 6 دارای یک ثبت نام او به عنوان امواج به معلمان و کارکنان از چاه وسط مدرسه به عنوان آنها را از طریق درایو رودخانه محله سهشنبه, مارس 31 سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • معلمان و کارکنان از چاه مدرسه در کنار رودخانه نگه نشانه و موج سهشنبه, مارس 31 سال 2020 به دانش آموزان در حالی که رانندگی را از طریق محله در رژه به آسانسور دانشجويان ارواح در طول شیوع کروناویروس. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

ششم-کلاس ریاضی و علوم, معلم, Deanna Angelucci با ایده آمد.

“من سرقت آن را از یک مدرسه ابتدایی در نزدیکی جایی که من زندگی می کنند در حال حاضر آنها را در سمت راست خانه من حدود یک هفته و نیم پیش” Angelucci گفت. “من فکر کردم آن را زیبا ترین چیزی که من می خواهم دیده می شود.”

Riverside County سلامت عمومی افسر دستور داده بود در مدارس شهرستان بسته برای کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. حتی به عنوان کالیفرنیا اجتماعی حفظ فاصله برای جلوگیری از گسترش COVID-19 آنها تبدیل به راهپیمایی برای ارتباط اجتماعی است. در روزهای اخیر به آنها شده است مورد استفاده برای پرتاب جشن تولد و یا با حلقه چاه به اطلاع دانش آموزان مدارس خود را فراموش نکرده اند در مورد آنها.

روز جمعه Angelucci آورده ایده تا در طول مدرسه هفتگی دیدار با کارکنان برگزار شد از طریق ویدئو کنفرانس. هر کس که مشتاق بود, او گفت:.

روز سه شنبه یک کاروان از خودروهای snaked راه خود را از طریق خیابان با معلمان و کارکنان بوق و تکان دادن پیوست توسط برخی از کارکنان از Foothill مدرسه ابتدایی که تغذیه دانش آموزان را به چاه.

“من احساس می کنم ما هنوز در حال یادگیری چگونه به انجام آموزش از راه دور برای دانش آموزان ما” Angelucci گفت. “اما این راه ما می توانیم آنها را نشان می دهد چقدر ما مراقبت و اجازه دهید آنها را احساس می کنید آن را از ما.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفته است که کالیفرنیا مدارس می تواند بسته باقی می ماند برای بقیه سال تحصیلی. نه برای دیدن دانش آموزان خود را برای مدت طولانی است که می تواند دشوار برای Angelucci.

“آن شده است سخت تر از من فکر کردم آن خواهد بود,” او گفت:. “به خصوص با این واقعیت است که ما نمی دانیم که ما خواهد بود با در نظر گرفتن این زمان خاموش. وجود دارد بدون خداحافظی بدون گفتگو در مورد چگونه آنها احساس فقط ” ما شما را دوشنبه و در حال حاضر ما نه.”

چاه نمی خواهد آخرین Alvord مدرسه به مرحله یک رژه. رزماری کندی مدرسه ابتدایی معلمان و کارکنان برنامه ریزی شده اند یکی برای 8 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>