کنار رودخانه راند دانش آموزان میان دولت ملی تاریخچه روز برندگان

دانش آموزان از رودخانه را John W. شمالی دبیرستان و مارتین لوتر کینگ دبیرستان و دانشجویی از ردلندس دبیرستان در میان برندگان در سطح دولت در این سال ملی, تاریخچه روز رقابت است.

تاریخ ملی روز یک برنامه علمی متمرکز در پژوهش های تاریخی تفسیر و بیان خلاق برای دانش آموزان ششم از طریق 12th درجه با توجه به تاریخ ملی روز سایت.

موضوع امسال “شکستن موانع در تاریخ است.”

دو قهرمانان انتخاب شده در سطح دولت در هر یک از چند دسته و آنها را به رقابت های ملی به طور معمول برگزار شد در واشنگتن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در این سال ملی نهایی خواهد شد یک مسابقه مجازی برگزار شد 14-20.

آلیسون Bushong مارتین لوتر کینگ دبیرستان, یکی از دولت های قهرمانان در ارشد, فرد, مستند با “نیکسون سفر به چین: شکستن دیپلماتیک مانع است.”

در گروه ارشد, عملکرد دانیل Cabrera اوری Hansberger و کتی وحشی از John W. شمالی دبیرستان برنده با “تینکر v. Des Moines: شکستن موانع برای دانش آموزان متمم اول قانون اساسی حقوق.”

بلا رودریگز ردلندز دبیرستان برنده در ارشد عملکرد فردی با “دکتر بیلی بچه Fae و نوزاد موسی: شکستن سد نوزاد پیوند قلب.”

لوح رفت و به نیکولاس Almeida of Eleanor Roosevelt دبیرستان در Eastvale در ارشد فردی نمایشگاه برای “ساموئل اسلاتر: پدر آمریکایی انقلاب صنعتی.”

برای کسب اطلاعات در مورد تاریخ ملی بعد, رفتن به nhd.org.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>