رودخانه پلی می افتد به دامین در 6 OTs با وجود 58-نقطه بازی توسط D. J. Davis

 • دامین شادی بازیکنان پس از شکست رودخانه پلی در ششم اضافه کاری در طول یک بخش پسران بسکتبال پلی آف در رانچو ورد دبیرستان بدنسازی در پنجشنبه Mar. در 5 سال 2020 است. (عکس Milka سکو کمک عکاس)

 • رودخانه پلی Lamont ساقی حملات سبد در دور دوم CIF دولت در بخش پسران بسکتبال پلی آف در برابر دیمین در رانچو ورد دبیرستان بدنسازی در پنجشنبه Mar. در 5 سال 2020 است. (عکس Milka سکو کمک عکاس)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • رودخانه پلی را تراویس مک داول منازعه ارتجاعی در برابر دیمین را جاز Orozco و RJ اسمیت در دور دوم CIF دولت در بخش پسران بسکتبال پلی آف در رانچو ورد دبیرستان بدنسازی در پنجشنبه Mar. در 5 سال 2020 است. (عکس Milka سکو کمک عکاس)

 • دامین را جاز Orozco بلوک های کنار رودخانه پلی DJ دیویس در دور دوم CIF دولت در بخش پسران بسکتبال پلی آف در رانچو ورد دبیرستان بدنسازی در پنجشنبه Mar. در 5 سال 2020 است. (عکس Milka سکو کمک عکاس)

 • دامین هری هان منازعه ارتجاعی بین ریورساید پلی را ماسون بیتس و DJ دیویس در دور دوم CIF دولت در بخش پسران بسکتبال پلی آف در رانچو ورد دبیرستان بدنسازی در پنجشنبه Mar. در 5 سال 2020 است. (عکس Milka سکو کمک عکاس)

 • رودخانه پلی Lamont ساقی خطا دامین را ملک توماس در دور دوم CIF دولت در بخش پسران بسکتبال پلی آف در رانچو ورد دبیرستان بدنسازی در پنجشنبه Mar. در 5 سال 2020 است. (عکس Milka سکو کمک عکاس)

 • دامین را Austin طبخ شاخه های بیش از رودخانه پلی را تراویس مک داول در دور دوم CIF دولت در بخش پسران بسکتبال پلی آف در رانچو ورد دبیرستان بدنسازی در پنجشنبه Mar. در 5 سال 2020 است. (عکس Milka سکو کمک عکاس)

 • رودخانه پلی Lamont ساقی حملات سبد خرید در دور دوم CIF دولت در بخش پسران بسکتبال پلی آف در برابر دیمین در رانچو ورد دبیرستان بدنسازی در پنجشنبه Mar. در 5 سال 2020 است. (عکس Milka سکو کمک عکاس)

 • دامین را ملک توماس شاخه های بیش از رودخانه پلی Lamont ساقی در دور دوم CIF دولت در بخش پسران بسکتبال پلی آف در رانچو ورد دبیرستان بدنسازی در پنجشنبه Mar. در 5 سال 2020 است. (عکس Milka سکو کمک عکاس)

 • رودخانه پلی Lamont ساقی می رود برای یک لیآپ محافظت شده توسط Damien را RJ اسمیت در دور دوم CIF دولت در بخش پسران بسکتبال پلی آف در رانچو ورد دبیرستان بدنسازی در پنجشنبه Mar. در 5 سال 2020 است. (عکس Milka سکو کمک عکاس)

 • رودخانه پلی را ماسون بیتس طول می کشد شات گذشته دامین را Austin طبخ در دور دوم CIF دولت در بخش پسران بسکتبال پلی آف در رانچو ورد دبیرستان بدنسازی در پنجشنبه Mar. در 5 سال 2020 است. (عکس Milka سکو کمک عکاس)

MORENO VALLEY >> آنها همچنین پس از نزدیک اولین بار پسران تیم بسکتبال از دامین و رودخانه پلی تصمیم به انجام آن را دوباره و دوباره و دوباره و دوباره — پنج شنبه شب.

ارشد آستین جلو طبخ گل 34 امتیاز با چند دیر کمرشکن سطل به عنوان دامین بسیج از اوایل 20-نقطه کسری و سپس outlasted پلی 128-123 در شش overtimes در یک تاریخی CIF جنوب کالیفرنیا منطقه ای بخش چهارم در رانچو ورد دبیرستان.

شش overtimes اعتقاد بر این است که طولانی ترین بازی مربوط به مناطق داخلی تیم در بیش از 40 سال قدمت به شش OT بازی سان دیماس در سال 1975. همچنین طولانی ترین بازی بسکتبال همیشه رقابت در کالیفرنیا دولت برگشتی. طولانی ترین تمام زمان بازی در دولت هشت overtimes.

این دومین حذفی دیدار بین 15-کشت دامین (26-8) و 10-کشت Poly (27-7). پلی برنده 63-61 در جنوب بخش نیمه نهایی در فوریه. 21 در یک بازی که آمد به نهایی در اختیار داشتن زمانی که می شود 3-اشاره گر توسط Damien s R. J. Smith لرزاند کردن به پلی پیروزی و ارسال آن به بخش نهایی..

پس از آن مناسب به نظر می رسید که کوک قرار داده و پنج بازی دور در وقت اضافه شماره 6 با زدن سه چهار پرتاب آزاد در فینال 20 ثانیه به عنوان پلی از دست رفته متوالی 3-اشاره گر که در همان محدوده.

“اوه خدای من” کوک گفت. “من فکر می کنم که باید احمقانه ترین بازی من تا کنون ایفا کرده است.”

دامین غلبه 58-نقطه بازی با UC Irvine-محدود پلی ارشد D. J. Davis که موفق به بازی بازی های معادل 1 3/4 بازی در حالی که ماندن در خارج از ناپاک مشکل است.

دامین سفر به صورت منطقه ای در نیمه نهایی روز شنبه به صورت 14th-کشت رنسانس آکادمی, یک 51-46 برنده بیش از JSerra در روز پنج شنبه.

بسیار شبیه به اولین دیدار پلی ساخته شده بزرگ سرب در نیمه اول با تیراندازی. در سه ماهه اول به تنهایی خرس شات 67 درصد (10-برای-15) از میدان شدند و 8-برای-14 3-اشاره گرها در دو چهارم. در فوریه. 21. پلی را منجر شد 11-0 اوایل; در پنجشنبه خرس بزرگترین منجر شد 42-22 فقط قبل از حاصل کار دو تیم.

اما اسپارتها مربی مایکل LeDuc شروع به فشار دادن بیشتر به شروع سه ماهه سوم و حرکت سریع پرداخت سود سهام. دامین گل اول 12 امتیاز از نیمه دوم نگه داشته و chipping دور. تاریخ و گارد ملک توماس آمد زنده هجومی به ثمر رساند 23 تیم خود را بالا 41 امتیاز سوم و چهارم.

“آنها بیرون آمد قوی” کوک گفت: از پلی “و ما تا به حال به نبرد بازگشت.”

Damien متوجه نشدم پلی تا پایان به عنوان توماس آمار 3-اشاره گر با شش ثانیه به سمت چپ برای مساوی کردن بازی در 72-72. آغاز شد که یک رشته از عکس های بزرگ است که نگه داشته هل دادن بازی و در.

توماس هر چند بود و همچنین بازی با چهار خطا و او خراب با 1:50 در دوم از سمت چپ اضافه کاری.

طبخ به نظر می رسید آماده برای تماس.

“وقتی او (توماس) رفت” کوک گفت: “ما فقط می دانستیم که ما تا به حال به او را انتخاب کنید تا.”

دامین بالا رفت 82-80 در اولین وقت اضافه اما پلی ارشد لمانت باتلر آن را در 82 در یک خوراک از ارشد شانس Stephens. پلی بالا رفت 93-90 بر روی یک جفت از دیویس پرتاب آزاد با 10 ثانیه در سمت چپ در دوم وقت اضافه, اما Damien کریس Nickleberry رفت و در طول دادگاه و به سمت دور به تصویب رسید از پشت به طبخ در حالی که تعیین یک انتخاب و طبخ آمار 23-پا 3-اشاره گر با 3 ثانیه به سمت چپ به کراوات در 93-93

 

او ضربه دوم 3-اشاره گر با 55 ثانیه به سمت چپ در سه گانه اضافه کاری به صورت سه نقطه دامین منجر شود اما دیویس و Stephens هر دو با پاسخ 3s خود را به صورت پلی به کراوات آن را در 105-105 در پایان سومین دوره های اضافی.

در چهارم اضافه کاری دیویس که در حال حاضر به حال 50 به علاوه نقاط به ثمر رساند با 22 ثانیه به سمت چپ و در بازی رفت به یک پنجم اضافه کاری در 112-112.

اما کوک ساخته شده است که بسیاری از چیزهایی که در ششمین دوره های اضافی تنظیم تن با 3 با 3:27 سمت چپ قبل از غرق شدن او در اواخر رایگان می اندازد. و هنگامی که این بازی در نهایت به پایان رسید او جمع شده بودند خود را خسته دامین هم تیمی های شتافت و از رانچو ورد بدنسازی و به سمت اتاق قفل به صورت عاطفی جشن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>