ریورساید PD درخواست برای کمک به شناسایی متهمان از تقلب کارت اعتباری

رودخانه اداره پلیس منتشر کرده است تصویری از دو نفر مظنون به تقلب در کارت اعتباری و درخواست برای کمک در شناسایی ،

پلیس گفت که یک زن مسن به شام رفت با دوستان در 14 مارس در اوایل سال جاری و یا از دست داده و یا نابجا و ژاکت خود را که تا به حال کارت های اعتباری خود را در آن است. که کارت بعدها متهم به حدود 6000 دلار در دست مردم به تصویر کشیده شده در این ویدئو.

ویدیو نشان داد مردان در رودخانه خارج شده و در ون بارن بلوار در سهشنبه, مارس 24. بیشتر تصویری را به آنها نشان داد در یک 7-11 در خیابان ماگنولیا در مارس 29.

یکی از این مردان که به عنوان توضیح داده شده در اطراف 6-پا-قد بلند و بین 270 و 290 پوند است. او مایل به قرمز-قهوه ای مو و ریش.

دیگر در این ویدئو توضیح داده شد که یک مرد حدود 5-پا-8-اینچ قد بلند و بین 170 و 180 پوند است. او نشان داده شد در یکی از این ویدئوها با پوشیدن یک کلاه بیس بال با یک خاکستری لبه و دستمال در جیب عقب خود را.

رودخانه اداره پلیس خواسته هر کسی که اطلاعاتی در مورد دو مرد و یا هویت خود را به تماس های پلیسی برایان پول در 951-353-7118.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>