کنار رودخانه می گذرد اخراج توقف در طول coronavirus اضطراری

ریورساید مستاجرها نمی تواند اخراج شود و یا شارژ و هزینه های حداقل برای شش ماه آینده شورای شهر تصمیم سهشنبه, مارس 31, در آخرین تلاش برای کمک به بلانت مالی آمار coronavirus بحران است.

تسکین گسترش در ایالت 60 روز مهلت قانونی برای اخراج برای افرادی که نمی توانند پرداخت اجاره بها به دلیل COVID-19 که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دستور مارس 27.

ریورساید عمل بر خلاف دولت را شامل تجاری مستاجرها و همچنین ساکنان.

برای واجد شرایط مستاجران باید به اطلاع صاحبخانه خود ظرف هفت روز از اجاره بها که به علت.

“اگر قادر مستاجر باید تلاش برای پرداخت بخشی از اجاره بها” و صاحبخانه به طور کامل حق همه اجاره, تصمیم شورای امنیت متحده است.

مستاجر و صاحبخانه را تشویق به کار کردن طرح پرداخت با هر دو تجاری و مسکونی مستاجر ملزم به پرداخت مبلغ کامل ظرف شش ماه از پایان اورژانس محلی.

پایان اورژانس مشخص خواهد شد ریورساید شورای شهر که اعلام اورژانس محلی مرتبط با رمان coronavirus در 17 مارس است.

در کنار رودخانه 28 درصد از مردم اجاره-بر دوش معنی آنها صرف بیش از نیمی از درآمد خود را اجاره گفت: عضو شورای رونالدو Fierro یکی از کسانی که پیشنهاد توقف.

“چهارشنبه … یک روز از ترس و عدم اطمینان در صورت از دست شغل” Fierro با اشاره به روز اجاره به علت است.

اعضای شورا پیشنهاد کرده بود این ایده قبل از مارس 17 جلسه زمانی که آنها گذشت دیگر برای کمک به ساکنان اما تحقیق قبل از رای گیری در آن است.

“صحبت ما را به صاحبخانه صحبت ما را به صاحبان اموال ما صحبت کردیم به عوامل املاک و مستغلات به درک چگونگی این امر تاثیر آنها” Fierro گفت.

صاحبخانه به آنها گفت تاثیر بر روی آنها خواهد بود و کنترل از اعضای شورا گفت.

اما عضو شورای چاک کاندر گفت: چنین اقدامی نقض صاحبخانه حقوق.

“در حالی که من فکر می کنم این مفهوم است که محترم من فکر نمی کنم این شورا هر کسب و کار تداخل با حقوق صاحبان املاک” کاندر گفت.

کاندر گفت که او فکر شهر خواهد بود مسئول برای پرداخت به صاحبان اموال به خاطر آن بود که در اثر استفاده از دامنه برجسته. معاون دادستان شهرستان داگلاس اسمیت گفت: شهرستان بود و با استفاده از دامنه برجسته و نمی خواهد که به پرداخت هر چیزی.

اعضای عمومی گفت: شورای ویدئو نظرات — اولین بار این سیستم استفاده شده در رودخانه جلسه شورای شهر — که آنها پشتیبانی توقف.

Maribel Nunez, مدیر اجرایی, کالیفرنیا, همکاری, خواندن نظر او گفته بود از یک مستند نشده مقیم.

“نانوایی که من کار را برای من گذاشته و من نمی دریافت مزایایی چون من مستند نشده” Nunez بخوانید. “من یک مادر تنها و من دو بچه دارم که تکیه بر من. از آنجا که این, من از ترس از دست دادن خانه من از آنجا که من نمی باید هر گونه درآمد برای پرداخت اجاره و یا صورتحساب. من از جان گذشته چون من دیگر یک شغل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>