ریورساید ارائه می دهد 10 ، 000 دلار پاداش برای اطلاعاتی در زن قتل

رودخانه را شورای شهر مجاز است 10 ، 000 دلار پاداش برای اطلاعاتی که منجر به هویت و دستگیری هر کس مسئول قتل از 60 سال که فوت در ماه نوامبر پس از حمله در نزدیکی Doty-اعتماد پارک در شهر La Sierra محله.

پاداش برای حل نشده مورد تایید این شورا در مارس 21, جلسه, خوب است برای 60 روز ریورساید افسر پلیس و سخنگوی وزارت Ryan Railsback گفت.

سوزان واگنر داشت ناخودآگاه توسط افسران و شهر آتش نشانی و امدادگران به نام به 11400 بلوک جبار خیابان در مدت کوتاهی قبل از نیمه شب روز جمعه, نوامبر. 1. واگنر تا به حال صدمات “سازگار با یک حمله” به پلیس گفت:. او در بیمارستان بستری شد و درگذشت Nov. 25.

پلیس خواسته اند برای کمک در حل این مورد منتشر شد و روز پس از درگذشت او منتشر شد و یک ویدیو کوتاه نشان دادن دو نفر پیاده روی در منطقه که در آن حمله صورت گرفت و در همان زمان واگنر دیده می شد راه رفتن در امتداد جبار بین خیابان 7:30 p. m. و 8:50 p. m. در تاریخ 1 نوامبر ،

“او ممکن است به نظر می رسد آشفته و آشفته.” Railsback گفت: در یک نسخه. کارآگاهان می خواهید به صحبت کردن با هر کسی که ممکن است را دیده اند واگنر دیگر افراد و یا وسایل نقلیه در این منطقه در آن زمان است.

“ما امیدواریم که که کسی را در انجام کار درست و رو به جلو آمده با اطلاعات و یا به نوبه خود گفت:” پسر قربانی تعقیب گفت: در بیانیه منتشر شده توسط پلیس. “کل این مصیبت شده است وحشتناک برای خانواده ما است و ما را عمیقا تحت تاثیر قرار. همه ما بسیار ناراحت و می خواهید عدالت است.”

پلیس بپرسید هر کسی با اطلاعات در مورد تماس با کارآگاه Karla Beler در 951-353-7138 یا [email protected] یا کارآگاه Adrian Tillett در 951-353-7105 یا [email protected] ناشناس اطلاعات را می توان در [email protected] و یا از طریق رودخانه پلیس بخش نرم افزار موبایل “ارسال اطلاعات” ویژگی با اشاره به گزارش شماره 190031802.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>