ریورساید ملی گورستان به راه اندازی مجدد دفن یادبود خدمات قطع شده توسط coronavirus

زندگی یا مرگ, شاید — در مورد رفتن کمی به حالت عادی بازگشت.

در روز سه شنبه, ژوئن 9, U. s. Department of Veterans Affairs آغاز خواهد شد تماس با خانواده هایی که قادر به برگزاری مراسم دفن عزیزانشان در بخش ملی گورستان — از جمله ریورساید ملی گورستان — گذشته 10 هفته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

از مارس 23 ملی گورستان دفن شده اند مرده و باز برای بازدید کنندگان. اما بزرگتر خدمات و نظامی در مراسم تشییع جنازه افتخارات شده اند در انتظار.

همه گیر لغو سنتی روز یادبود وقایع این سال از جمله مراسم عمومی و عمل از داوطلبان قرار دادن پرچم آمریکا در هر ریورساید ملی گورستان قبر.

خانواده های کسانی که برنامه ریزی شده بود به خاک سپرده شد ژوئن 9 یا بعد از آن خواهد بود باید گزینه full خدمات دفن در آن زمان در همه اما دو نفر از 142 ملی گورستان.

یادبود خدمات برای جانبازان و واجد شرایط اعضای خانواده که به خاک سپرده شدند بدون سرویس بین مارس 23 ژوئن 8 ماه ژوئیه آغاز خواهد شد.

ملی گورستان ادامه خواهد داد به دنبال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

تعداد زیادی از مردم در خدمات محدود خواهد شد, فیزیکی, فاصله مورد نیاز خواهد بود برای کسانی که زندگی در همان خانواده و ماسک را همچنان مورد نیاز است. همچنین استفاده از ضد عفونی کننده دست را تشویق شود و افراد بیمار خواسته می شود تا در خانه بمانند. تعداد زیادی از مردم که می تواند در امکانات متفاوت خواهد بود گورستان خواهد بود و بر اساس چگونه بسیاری از می تواند با خیال راحت شرکت کنید. خانواده ها می توانید به عزیزان خود را به خاک سپرده شد و در حال حاضر منتظر یک مراسم یادبود در زمانی که همه به سلامت محدودیت برداشته شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>