ریورساید حکم جدید فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه حفاظت در برابر coronavirus

فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها در کنار رودخانه باید محدود به اشغال 50 درصد از ظرفیت علامت گذاری خطوط به اجرا اجتماعی فاصله نصب پلکسی گلاس سپر در چک کردن زمانی که ممکن است و اقدامات دیگر برای محافظت از کارکنان و مشتریان از این رمان coronavirus.

شرایط جدید زمان اثر روز شنبه, مارس 21 بلافاصله بعد از شورای شهر رای دادند 5-0 به اتخاذ آنها. اعضای شورای چاک کاندر و جیم پری رای ندادند.

در حالی که اکثر کسب و کار بسته اند و یا فقط ارائه انتخاب کنید تا به پیروی از شهرستان ریورساید و دولت الزامات طراحی شده به سرعت گسترش COVID-19, مواد غذایی و داروخانه ها باز مانده است.

این مهم است زیرا آن را تنها راه برای برخی از مردم به مواد غذایی و اقلام ضروری هر چند هنوز وجود دارد و خطر گسترش این بیماری عضو شورای رونالدو Fierro گفت.

“ترس و وحشت در پاسخ به همه گیری منجر به طولانی مشتری خطوط و اغلب تعداد زیادی از مشتریان در داخل این فروشگاه” Fierro گفت. “این شرایط را ضروری کارگران و عموم مردم در معرض خطر بیشتری از ابتلا به این ویروس و افزایش جامعه گسترش یافته است.”

در پاسخ Fierro و Councilwoman ساده لوح Plascencia چند پیشنهاد جدید مورد نیاز برای مواد غذایی و داروخانه ها:

  • حد اشغال در هر زمان داده شده به 50 درصد ظرفیت
  • اجرای اجتماعی فاصله مورد نیاز با مارک طبقه در داخل و خارج فروشگاه ها با شاخص ها و همچنین ارسال نشانه هایی به یاد مشتریان و کارکنان از 6 پا اجتماعی فاصله مورد نیاز
  • ارائه غیر پزشکی ماسک صورت و دستکش برای کارکنان کارفرما هزینه. اجازه می دهد کارکنان به شستن دست های خود را به عنوان مورد نیاز
  • نصب پلکسی گلاس سپر در تمام نقاط از فروش در هر زمان ممکن است
  • حفظ امنیت برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله اقدامات و حفاظت کارکنان از مشتریان متمرد
  • اطلاع رسانی به کارکنان در مورد اقدامات احتیاطی خواهد بود که اگر یک کارمند تست مثبت برای COVID-19
  • به بهترین توانایی های خود را به اطلاع کارکنان را تحت تاثیر قرار و بدون نقض قوانین حفظ حریم خصوصی زمانی که یک فروشگاه همکار آزمون مثبت

این شورا همچنین رای به “به شدت تشویق” همه ضروری کسب و کار از جمله مواد غذایی و فروشگاه های راحتی به رد خدمات به مشتریان که با پوشیدن ماسک.

Fierro و Plascencia گفت: آنها صحبت کرد به فروشگاه مواد غذایی صاحبان اعضای اتحادیه و دیگران قبل از معرفی محدودیت.

“این است که یک اتحادیه در مقابل غیر اتحادیه چیز” Plascencia گفت. “این کار ما را به اطمینان حاصل شود ما جامعه امن و سالم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>