ریورساید مرد اسلوب دعا جعبه خارج از کلیسا pews

جک Kantola هنوز هم به یاد اولین چیزی که او ساخته شده در چوب فروشگاه کلاس به عنوان یک نوجوان – مدفوع.

چند دهه بعد, بازنشسته شرکت تولیدی اجرایی است که هنوز نجاری. او ساخته شده مبلمان برای ریورساید خانه و همچنین کابینت و یک مرکز سرگرمی در کلیسای ترینیتی کلیسای لوتری در ریورساید. ترین پروژه های شخصی شامل نماز و جعبه او شروع به ساخت حدود هشت سال پیش به درخواست یکی از کلیسا دختران.

“من ساخته شده یکی برای او که آغاز آن گفت:” Kantola که 80. “من ساخته شده و بیش از یک دوجین.”

نماز جعبه ساخته شده از چوب از کلیسای قدیمی pews مهر و موم شده و شامل یک شکاف در بالا فقط به اندازه کافی بزرگ برای یک خورده دعای نوشته شده بر روی یک تکه کاغذ به تضعیف داخل.

  • رودخانه ساکن جک Kantola, 80, یک خراط عکاس و بازنشسته شرکت تولیدی اجرایی است. او باعث می شود نماز جعبه برای کلیسای ریورساید. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از جک Kantola)

  • جک Kantola باعث می شود نماز جعبه و عبور از چوب از pews در کلیسای ترینیتی کلیسای لوتری در ریورساید. (عکس از جک Kantola)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

“هنگامی که شما نماز است که شما می خواهید را به خدا شما قرار داده و آن را در جعبه نماز و ترک آن را در دست خدا” او گفت:.

Kantola همچنین باعث می شود چوبی می گذرد و حافظه جعبه است که ساخته شده برای نوه او.

این Floodwood مینه سوتا بومی پدرش نجار پس Kantola بود در معرض نجاری در سنین پایین. او در مزرعه خارج از شهر شناخته شده به عنوان “گربه ماهی پایتخت جهان” که در آن خانواده تا به حال گاو شیری, گوسفند و مرغ است.

“شدیم تا با تمام جهان به عنوان زمین بازی ما” او گفت:. “ما شکار صید و تا به حال یک زمان خوب است.”

هر چند او لذت می برد در حال رشد در مزرعه Kantola به حال دیگر آرمان. پس از دبیرستان او با حضور در دانشگاه مینه سوتا درآمد یک مدرک در مدیریت کسب و کار.

آن را در دانشگاه ملاقات کرد و همسر خود را از 55 سال و مریم در یک مهمانی. آنها دو فرزند داشتند.

این جفت ارز سفر جهان با هم در بازدید از 60 شهرستانهای استان است. آنها زندگی در انگلستان برای یک سال. آنها عشق آفریقا به ویژه در جایی که آنها شده اند به چندین کشور در سیاحت اکتشافی در افریقا. Kantola همچنین یک عکاس.

مریم Kantola گفت شوهرش بسیار سخاوتمندانه در آنچه او می کند برای دیگران از جمله ایجاد آیتم برای کلیسا حراج.

“من بسیار افتخار از او چرا که او بسیار خلاق است و انجام کار زیبا,” او گفت:.

نوه ها – زن و شوهر هفت – لذت بردن از حافظه خود جعبه. خود را قدیمی ترین نوه با استفاده از او به او را نجات دهد دندان های کودک به صورت یک گردنبند, او گفت:.

برگرد. کنت Tuohino شده است که کشیش Trinity Lutheran برای 11 سال برای اولین بار ملاقات Kantola خانواده در سال 1985 زمانی که او کارآموزی در کلیسا. او و Kantola به اشتراک گذاری فنلاندی ریشه.

این Kantolas اختصاص داده شده اعضای کلیسا گفت: Tuohino که اضافه شده است که علاوه بر خود پروژه نجاری, جک انجام داده است و برق و به طور کلی نوکر, کار در اطراف کلیسا. Kantola نیز به عنوان مدیر سایت.

“هر یکشنبه بعد از کلیسا کاربران استفاده می شود برای رفتن به بیکر و نشستن و گپ زدن” Tuohino گفت. “جک همیشه وجود دارد. او بسیار خوب قصه هنگامی که شما او را به رفتن.”

جک سخاوتمندانه با استعدادها و زمان اختصاص داده شده و زمانی که او مرتکب به یک پروژه است.

“او کسی است که زمانی که او می کند همه چیز او می خواهد به آنها را انجام دهد حق” Tuohino اضافه شده است.

داخلی مردم

نام: جک Kantola

سن: 80

محل اقامت: ریورساید

شغل: بازنشسته شرکت تولیدی اجرایی

قابل توجه: Kantola باعث چوبی نماز و یادگاری جعبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>