ریورساید مرد متهم به آدم ربایی و 5 ساله در چین هیلز

رودخانه مردی که نشان داد در چین هیلز خانه در چهار شنبه 15 ژوئیه به دروغ ادعا می شود وجود دارد برای مطالعه کتاب مقدس دستگیر شد و پس از او وارد خانه و اقدام به ربودن 5-سال-کودک قدیمی, سان برناردینو شهرستان کلانتر گفت.

نمایندگان در پاسخ به, آدم ربایی گزارش فقط قبل از 3 p. m. در 10800 جلوگیری از افزایش Avenue انتشار اخبار گفت.

آبل Eulogio اخدا-Vazquez, 34, گفته ساکنان بود که او وجود دارد برای جمع آوری مذهبی و وارد خانه. در داخل او سعی در ربودن فرزند انتشار گفت. هیچ مطالعه کتاب مقدس وجود دارد و او نمی دانست خانواده کلانتر سخنگوی جودی میلر گفت. هیچ انگیزه تا به حال مشخص شده است او اضافه شده است.

یک نوجوان خواهر و برادر قطع ربودن و اخدا-Vazquez فرار کرد بدون فرزند انتشار گفت. یک شاهد عینی به دست آمده از اطلاعاتی که منجر به شناسایی اخدا-Vazquez به عنوان مظنون است.

او به دنبال تاج پوینت آپارتمان در 3957 پیرس سنت در کنار رودخانه که در آن اخدا-Vazquez دستگیر شد و پس از جستجو در حکم خدمت کرده بود.

او رزرو شده بود به اتهام آدم ربایی به غرب دره بازداشتگاه در رانچو کوکامونگا جایی که او برگزار می شد در ازای $250,000 وثیقه.

محققان بپرسید هر کسی با اطلاعات در مورد تماس 909-364-2000 یا ترک نکات ناشناس با WeTip در 800-782-7463 و یا در وب سایت در wetip.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>