ریورساید دختر یک فینالیست در مجازی نظامی بچه ها مسابقه استعداد

دلیله معشوقه سامسون Ellsworth از رودخانه یکی از 38 فینالیست در الیزابت دل بنیاد نظامی بچه ها مسابقه استعداد است که در یک مجازی سازمان دیده بان حزب 5 p. m. (8 p. m. EDT) جمعه, 31 جولای در بنیاد Facebook صفحه.

این مسابقه به میزبانی بازیگر Jocko سیمز (“Jarhead “آخرین کشتی” “نیو آمستردام”), ویژگی های کودکان و بازماندگان نظامی ایالات متحده خدمات اعضا و جانبازان با توجه به انتشار اخبار.

بچه های نظامی از سراسر کشور و فراتر از آن را مشاهده کنید ضبط شده از اجرای برنامه برای این بنیاد انتخاب نهایی. سازمان دیده بان حزب را شامل می شود و گروه آوازی, اجرای, اجرای رقص و کمدی.

به حضور مجازی سازمان دیده بان حزب, رفتن به facebook.com/ElizabethDoleFoundation/.

پس از تماشای حزب مردم این فرصت را به رای دادن از طریق متن مورد علاقه خود را نوازندگان از ظهر EST Aug. 14. متن برای رای دادن اطلاعات نشان داده خواهد شد بر روی صفحه نمایش در طول رویداد زندگی می کنند و پس از آن اجرای برنامه در دسترس خواهد بود را به نمایش در hiddenheroes.org/talent.

“COVID-19 ایجاد کرده بیشتر عدم قطعیت در زندگی روزمره از بچه های نظامی” استیو شواب مدیر ارشد اجرایی از الیزابت دل بنیاد گفت: در انتشار اخبار. “ما هیجان زده می شود قادر به تشخیص آنها را که برای آنها و آنها را فرصتی برای تفریح های خاص خود استعداد است.”

الیزابت دل ماموریت بنیاد برای توانمند سازی و حمایت و احترام به اعضای خانواده و دوستان که برای مراقبت و مجروح و بیمار یا مجروح ایالات متحده خدمات اعضا و جانبازان در خانه.

برای کسب اطلاعات به elizabethdolefoundation.org.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان