ریورساید, دکتر دستگیر, متهم به استفاده از مواد مخدر در حالی که تمرین پزشکی و سلاح نقض

یک پزشک مشکوک بودن تحت تاثیر در حالی که طبابت دستگیر شد توسط ریورساید اداره پلیس در روز پنج شنبه, فوریه. 20.

دکتر Keith Curtis, 52, از کنار رودخانه به سمت چپ دفتر او روز شنبه بود و بعد از آن متوقف شده توسط کارآگاهان پلیس گفت: در روز شنبه در بیانیه ای.

در حدود 28 گرم متامفتامین داشت در اختیار خود را کنار رودخانه, پلیس گفت:. کارآگاه و محققان خود را جستجو و پیدا کردم غیر قانونی مواد مخدر لوله و یک تفنگ ساچمهای.

سلاح گرم و مهمات کشف و ضبط شد طی جستجوهای مرتبط با تحقیق و تفحص از دکتر Keith Curtis. (حسن نیت ارائه میدهد ریورساید اداره پلیس)

“آنها همچنین واقع فوقانی گیرنده از یک AR-15 سبک تفنگ و مهمات را در دفتر دیگری استفاده می شود توسط دکتر کورتیس” مقامات گفت. “در طول یک جستجو از خانه اش کارآگاهان واقع اضافی مشکوک به مواد مخدر و سلاح گرم است.”

پلیس گفت: Curtis اعتراف به استفاده از مواد مخدر غیر قانونی در حالی که کار در پزشکی خود را. کورتیس دستگیر شد و به رزرو رابرت پریسلی بازداشتگاه ظن در اختیار داشتن غیر قانونی از مواد مخدر و سوء ظن بودن تحت تاثیر مواد مخدر غیر قانونی و ممنوع فرد از داشتن یا داشتن سلاح گرم به دلیل اعتیاد به مواد مخدر.

کورتیس از زندان آزاد شد در $10,000 به قید وثیقه در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>