ریورساید دادگاه بررسی خواهد شد coronavirus تعطیلی هر 2 هفته

Riverside County Superior Court میگوید گسترش آن coronavirus-کاهش اجباری از خدمات و بسته شدن برخی از انواع دادگاه ها از طریق مارس 17.

در حالی که به طور موقت توقف از دادگاه شنیدن مسائل مانند ترافیک بلیط و ادعا می کند به احتمال زیاد از طریق آوریل و یا دیگر “دادگاه تصمیم گرفته است به طور رسمی به تعطیلی دو هفته ای افزایش” دادگاه سخنگوی Marita فورد روز پنجشنبه گفت.

او گفت که کمک خواهد کرد که دادگاه بهتر ارزیابی اجزای مختلف تحت تاثیر این تعطیلی از جمله نیروی انسانی و تدارکات و همچنین به عنوان تغییر وضعیت از رسمی در مورد سفارشات اجتماعی فاصله صفحه اصلی انزوا و تعطیلی مدارس به عنوان یک پاسخ به COVID-19. همه از آن می تواند بر عملکرد دادگاه از جمله در دسترس بودن منصفه.

دادگاه توابع در حال حاضر بیشتر به بررسی مسائل اضطراری از جمله ضابط سفارش و درخواست و قانون اساسی محافظت جلسات مانند arraignments.در مارس 23, کالیفرنیا, رئیس دادگستری تنی G. Cantil-Sakauye به حالت تعلیق در تمام منصفه در کالیفرنیا برتر دادگاه برای 60 روز .

هشت شهرستان ریورساید courthouses شده اند به طور موقت بسته شده و دادگاه است که باقی می ماند باز بر کاهش ساعت. هیئت منصفه گفته شده است به گزارش و عمومی مجاز نیست در courthouses که عملکرد هستند. دادگاه ها در سراسر کشور باید با اتخاذ اقدامات مشابه شروع در اواسط ماه مارس به عنوان ویروس گسترش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>