ریورساید شهرستان جمعیت بی خانمان صعود 5%

برای چهارمین سال متوالی تعداد زیادی از مردم زندگی در خیابان در سراسر رودخانه شهرستان افزایش یافته است.

این شهرستان در یک گزارش جدید تخمین زده می شود تعداد زیادی از مردم کمپینگ در چادر در پیاده رو ها و زیر پل ها افزایش یافت به 2,155 در ژانویه — قبل از coronavirus همه گیر شروع به تاثیر اقتصاد — از 2,045 سال گذشته است. که افزایش 5 ٪ است که به دنبال آن 22 درصد افزایش از سال 2018 به 219.

در بسیاری از شهرها بی خانمان فقره کاهش یافته است این سال است.

اما این تعداد برای بزرگترین شهرستان — ریورساید — رشد از 439 به 587. و در کل در Moreno Valley, دومین شهر حدود چهار برابر از 38 در سال 2019 به 165.

در مارس 1 نامه از مایک لی موقت, شهرستان, مدیر, شهرستان, مدیر عامل شرکت جورج جانسون لی به نام شماره متورم و درخواست آنها “تنظیم می شود روند نزولی به منعکس کننده یک ارزیابی مناسب از شهر جمعیت بی خانمان.”

ناتالی Profant Komuro این شهرستان را بی خانمان برنامه های هماهنگ کننده گفت: چهار شنبه, مه 6 که مقامات تنظیم مورنو ولی در کل.

“ما نمی باد. که چیزی است که ما انجام می دهیم” Komuro گفت. “ما ایستاده تلاش است که ما در زمان از آنجا که ما تا به حال افراد با تجربه انجام این کار است.”

ریورساید شهردار فرسوده بیلی گفت: از آن تعجب آور نیست که شهر خود را برآورد همچنان به تورم حتی به عنوان برخی از شهرها آمار و ارقام سطح است. او گفت: ریورساید تساوی بسیاری از بی خانمان ها به دلیل آن است که بزرگترین پناهگاه و بسیاری از شهرستان خدمات برای کسانی که در خیابان هستند ارائه شده در این شهرستان است.

“ما (Santa Ana) رودخانه پایین است که توسط یک آهنربا برای کسانی که در جمعیت بی خانمان که می خواهند به زندگی در انزوای اجتماعی,” او اضافه شده است.

بیلی گفت: گاهی اوقات مردم از جوامع دیگر که در حال خدمت در ریورساید اقامت در این شهر پس از خروج از پناهگاه داشتن ساخته شده روابط به صورت محلی.

“گاهی اوقات آنها فقط ماندن در خیابان ماساچوست” او گفت:.

شماره او گفت: “نمایش “است که ما نیاز به کمک بیشتر از شهرستان.”

این شهرستان همچنین گزارش 729 مردم زندگی در پناهگاه countywide و 2,884 مجموع افراد بدون خانه.

در میان کسانی که در خیابان داوطلبان شمارش 112 جانبازان تا 5 درصد از 2019 و 256 جوانان تا 41 درصد افزایش از 2019. وجود دارد یک کاهش 7 ٪ در تعداد بی خانمان سالمندان, Komuro گفت.

بررسی های انجام شده در اوایل هر سال, ویژه, یک قدم تا تمرکز بر روی آن جوانان 17 و زندگی در خیابان را بدون پدر و مادر و یا بزرگسالان.

یک county گزارش نسبت به افزایش کلی تا حدودی بهتر شمارش روش های مبتنی بر وب و گزارش ها و افزایش داوطلبان — 842 نسبت به 745 در سال 2019. معلوم نیست Komuro گفت: چقدر بی خانمان جمعیت رشد داده شده و آن دسته از عوامل است.

“این است که واقعا دشوار جمعیت به تعداد” Komuro گفت.

آنچه روشن است این است که داوطلبان در بر داشت بیش از 2000 نفر در خیابان در سراسر Riverside County, او گفت:.

و چه به خصوص در مورد او گفته است که “485 نفر به ما گفت که آنها بی خانمان شد در سال گذشته است.”

Komuro نسبت داده شده است که موج به شدت افزایش اجاره مسکن هزینه.

Komuro همچنین با تاکید بر اعداد جمع شده بودند در ماه ژانویه — قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس طرح میتوانست اقتصاد قرار داده و بسیاری از مردم از کار. او هشدار داد Riverside County می تواند یک مشکل افزایش بی خانمانی در سال 2021 به عنوان یک نتیجه از این بحران است.

“ما نیاز به بند خودمان را برای آنچه پیش رو و فعال در جلوگیری از مردم را از تبدیل شدن به بی خانمان,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>