Riverside County ناظران برای نگه داشتن خودکار افزایش می دهد

Riverside County سرپرستان خود ادامه خواهد داد به صورت خودکار افزایش می دهد بدون رای گیری یا قرار دادن را افزایش می دهد در دستور کار خود پس از یک سرپرست طرح به بازنگری حقوق و دستمزد خود را-تنظیم فرمول رد شد.

سرپرست کوین Jeffries’ پیشنهاد به مقامات آمده تا با یک راه جدید برای تعیین هیئت ناظر حقوق درگذشت سهشنبه, فوریه. 25 وقتی که هیچ کس seconded حرکت خود را. که به معنی پنج انتخاب سرپرستان که درآمد شش رقم حقوق ادامه خواهد داد برای به دست آوردن 80 ٪ از آنچه برتر قاضی دادگاه می سازد.

دولت مجموعه قضات حقوق و زمانی که آنها را بالا می برد بنابراین آیا هیئت مدیره. این برد می آیند به طور خودکار و در حالی که ناظران می تواند به کاهش پرداخت های خود را افزایش دهد و آنها را مجبور به رای گیری در مورد این موضوع و بدون اطلاع از افزایش گنجانده شده است در جلسه هیئت مدیره دستور کار است.

هیئت مدیره تاسیس فرمول در ماه اوت 2014. پس از آن هیئت مدیره دریافت کرده است حداقل چهار برد که در زمان آن سالانه پایه پرداخت از $147,688 به, در اکثر موارد $171,066.

که علاوه بر حق الزحمه برای حضور در هیئت ها و کمیسیون ها و جلسات استفاده از یک county خودرو یا 500 دلار ماهانه ماشین کمک هزینه و مالیات دهندگان بودجه بازنشستگی در میان مزایای دیگر. سرپرستان مسئول دولتی با حدود 22,000 کارکنان و $6.1 میلیارد دلار بودجه در یک شهرستان از 2.3 میلیون نفر است.

با استناد به شهرستان بودجه چالش سرپرستان تصمیم به رفتن بدون افزایش از ماه جولای 1, 2016 به Dec. 31, 2018.

در روز سه شنبه جلسه Jeffries که تبدیل کردن یک حقوق بازنشستگی و هر افزایش از او برای اولین بار انتخاب شد و در سال 2012 گفت: آن را نامناسب برای هیئت مدیره به صورت خودکار افزایش می دهد بدون یک بحث عمومی است.

پرداخت برای اتحادیه کارکنان مورد بحث و رای دادند در زمانی که هیئت مدیره تصویب قرارداد کار گفت: Jeffries که بدست آورده $143,031 یک سال است.

“وقتی که می آید به هیئت ناظران آن را محرمانه نگه داشته و آن را آرام نگه داشته و آن را خاموش نگه داشته رادار” او گفت:. “آن را فقط نباید در آن راه.”

استاد راهنما: کارن اشپیگل که باعث می شود $171,066 مقابله که هیئت مدیره تنظیم خود حقوق می تواند به عنوان یک بزرگتر تضاد منافع از روش فعلی. دیگر Southern California counties او اشاره کرد لینک سرپرست پرداخت به برخی از درصد از آنچه که یک قاضی را بدست آورده است.

سرپرست چاک واشنگتن که مانند Jeffries است تا برای انتخاب مجدد در سال جاری گفت: موافقت با اشپیگل در مورد پتانسیل درک تضاد منافع و نمی “لزوما موافق” با Jeffries “که وضعیت ما همان است که در بقیه شهرستان, کارکنان, از آنجا که ما قدرت به تعیین حقوق ما.”

“من فقط ادامه خواهد داد کاهش پرداخت را افزایش می دهد برای خودم” گفت: واشنگتن, که باعث می شود $153,289 پس از تبدیل کردن آخرین افزایش دهد. “اما من در حال مبارزه با که آیا من می خواهم برای حمایت از این رویکرد برای بقیه همکاران من به عنوان به خوبی به عنوان آینده (سرپرستان).”

سرپرست جف Hewitt, که باعث می شود $171,066 گفت: در حال ناظر نباید تنها یک شغل برای افرادی که بازنشسته هستند و یا به خوبی خاموش.

“من فکر می کنم این به ارمغان می آورد در یک گروه متنوع است که اجازه می دهد تا یا افراد جوان و یا افرادی که نداشته … یا شانس و یا بسیاری از فرصت های بیشتر در زندگی خود را به مقدار زیادی از پول” برای تبدیل شدن به یک استاد راهنما او گفت:. “من می دانم که این یک کار تمام وقت است. آن را نمی دهد من این فرصت را به بیرون بروید و هر پول دیگری که آیا من در انجام کارهای درست یا غلط است.”

اجازه دادن به ناظران را به مجموعه خود را پرداخت می تواند یک سناریو است که در آن “لنگ-اردک سرپرستان … رای خودمان 300% (پرداخت) را افزایش می دهد و هیچ چیز وجود دارد هر کسی می تواند در مورد آن انجام” هویت اضافه شده است.

سرپرست V. مانوئل پرز که باعث می شود $171,066 گفت: کسانی که به دنبال دولتی “آن را انجام دهد زیرا ما می خواهیم به عقب. اما زمانی که شما یک خانواده جوان مثل من وقتی که من اولین بار آغاز شده ما باید برای بالا بردن یک خانواده است و ما باید مطمئن شوید که ما می توانیم پرداخت صورتحساب خود را.”

در حالی که این امر می تواند تضاد منافع برای سرپرستان رای خود را افزایش می دهد “هنگامی که بار سخت و یا شاید زمانی که مبارزات وقتی که می آید به کار مذاکرات, من فکر می کنم که این فرصت را هنگامی که سرپرستان … می تواند دولت را با صدای بلند و انجام آن را از طریق اقدامات خود را مصرف نمی پرداخت افزایش,” پرز گفت.

“… اما زمانی که بار بهتر بدیهی است که ما اطمینان حاصل شود که مردم دریافت حقوق و دستمزد خود را افزایش می دهد … بدیهی است که می تواند یک فرصت برای یک سرپرست را که پرداخت را افزایش دهد.”

آنچه ناظران را

در اینجا چیزی است که Riverside County سرپرستان درآمد پایه سالانه حقوق و دستمزد.

منطقه 1 – Kevin Jeffries (بخشی از رودخانه, دره, دریاچه, لیک ال سینور ویلدومار): $143,031

منطقه 2 – کارن اشپیگل (بخشی از رودخانه, تاج, ریالتو, Eastvale, Jurupa دره): $171,066

منطقه 3 – چاک واشنگتن (موریتا Temecula همت, San Jacinto): $153,289

منطقه 4 – V. مانوئل پرز (Coachella Valley, بلایت): $171,066

منطقه 5 – جف هویت (پاس Moreno Valley, پرریس, منیفی): $171,066

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>