Riverside County پرستاری ماهر امکانات بیش از 650 coronavirus موارد

بیش از 650 بیماران و کارکنان در خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی در سراسر شهرستان ریورساید باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus شهرستان مقامات بهداشت عمومی اعلام کرد دوشنبه 27 آوریل ،

در بسیاری از موارد – 414 – در میان 40 پرستاری ماهر امکانات در سراسر شهرستان, شهرستان خبر انتشار متحده است. همچنین 49 نفر در 14 امکانات زندگی کمک و 211 کارکنان در پرستاری ماهر و امکانات زندگی کمک آزمایش مثبت برای COVID-19.

بیش از 1200 بیماران در دراز مدت مراقبت از امکانات تست شده برای coronavirus با توجه به این شهرستان است. وجود دارد 53 پرستاری ماهر امکانات در شهرستان ریورساید.

“ما شناخته شده اند پس از آغاز این پاسخ که جمع امکانات مراقبت را فراهم می کند یکی از بزرگترین چالش ها” کیم Saruwatari شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر گفت: در انتشار.

شهرستان منتشر شده یک لیست از امکانات با تست مثبت. آنها عبارتند از:

 • جامعه مراقبت و توانبخشی, مرکز ریورساید – 87 نفر و 48 کارکنان.
 • ماگنولیا توانبخشی و پرستاری مرکز ریورساید – 49 نفر و 26 کارکنان.
 • کوهستانی چشمه مرکز مراقبت از Beaumont – 47 بيمار و 20 کارکنان.
 • تمدید بیمارستان مراقبت از رودخانه – 38 بيمار و 32 کارکنان.
 • مانور مراقبت خدمات بهداشتی درمانی همت – 37 بيمار و 42 کارکنان.
 • کیپرس گاردنز مرکز مراقبت از رودخانه – 31 نفر و 15 نفر.
 • رامونا توانبخشی و پست حاد مرکز مراقبت از همت – 22 بیماران و کارکنان 11.
 • والنسیا باغ مرکز بهداشتی ریورساید – 19 بيمار و کمتر از 11 کارکنان.
 • کف دست در لا کوئینتا – 13 بيمار و هیچ یک از کارکنان.
 • Raincross در ریورساید – 12 نفر و کمتر از 11 کارکنان.
 • رنسانس ایجاد کرد Rancho Belago, Moreno Valley – کمتر از 11 نفر و کمتر از 11 کارکنان.
 • Rancho Belago مراقبت های مسکونی, Moreno Valley – کمتر از 11 بيمار و هیچ یک از کارکنان. بيماران نقل و انتقالات از ماگنولیا توانبخشی و پرستاری مرکز در ریورساید.

چهار شنبه, آوریل 8 شهرستان تخلیه بیش از 80 نفر از ماگنولیا توانبخشی پس از کارکنان نشان نمی دهد تا برای کار به مدت دو روز در یک ردیف.

این روشن نیست که چگونه بسیاری از این بیماران و کارکنان فوت کرده اند از ویروس. والریا Viveros, a 20-year-old woman از تاج که مشغول به کار در یک رودخانه خانه سالمندان درگذشت مارس 10 از COVID-19 خانواده اش گفت.

جمع امکانات مراقبت ثابت کرده اند به نقاط داغ برای COVID-19 عفونت در سراسر کشور. این ویروس خطرناک به ویژه در کسانی که تنظیمات که در آن سالمندان با سیستم ایمنی بدن و سلامت اساسی شرایط زندگی می کنند نزدیک به هم.

شهرستان اولویت coronavirus تحقیقات در این امکانات به دلیل بالا خطرات بهداشتی مطرح شده به ساکنان, مقامات گفت.

برای کمک به آموزش کارکنان در مورد ویروس و COVID-19 پیشگیری از تکنیک های این شهرستان مستقر چهار پرستاری ماهر امکانات و حمایت از توسعه و یا SOS تیم برای دیدار پرستاری ماهر امکانات در سراسر شهرستان.

این تیم که همچنین به تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان و بازدید 144 facilties ها و انجام پیگیری بازدیدکننده داشته است با 10.

این شهرستان تا به حال 3,643 تایید coronavirus موارد و 141 مرگ و میر ناشی از دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>