Riverside County sheriff انتشار تصویری از Jan. 2 تیراندازی

ریورساید شهرستان کلانتر در چهار شنبه, مارس 4 تصویری منتشر شده در رسانه های اجتماعی است که شامل کلیپ از نمایندگان’ دوربین های بدن و یک کلانتر هلیکوپتر سربار نمایی از کشنده تبادل آتش با یک مظنون پس از تعقیب خودرو از طریق منطقه جنوب غربی شهرستان on Jan. 2.

این حادثه به پایان رسید با تیراندازی توسط نمایندگان تروی متی Sullenger, 41, در موریتا ،

او مشغول شده بود در یک توقف و شروع دوباره تعقیب و گریز با نمایندگان آغاز شد که در دره هنگامی که آنها یک گزارش از یک مرد با تکان دادن تفنگ در طول یک استدلال. در پایان تعقیب Sullenger شات در معاونان و بازگشت آنها آتش بخش گفت. هیچ نمایندگان مجروح شدند.

بینندگان هشدار داده است که برخی ممکن است پیدا کردن مطالب نگران کننده و “آن است که مناسب برای کودکان” Riverside County Sheriff چاد بیانکو می گوید در سخنان افتتاحیه.

در طول یک توقف نمایندگان شنیده می شود در بدن دوربین ویدئو تمنا با Sullenger به خاموش کردن موتور وانت کامیون او رانندگی است. نمایندگان در حال حاضر گفته شده است Sullenger از وینچستر بود مسلح با تفنگ و احتمالا تحت تاثیر مواد مخدر یا الکل. او به تنهایی در کامیون.

“اگر شما یک تفنگ ما ندارد و یک مشکل” معاون می گوید: قبل از Sullenger درایوهای از توقف و نمایندگان رزومه تعقیب است.

این ویدئو شامل نقشه ها برای نشان دادن مسیر تعقیب و گریز.

Sullenger فرار به موریتا و به یک جمعیت محله منطقه است. یک موریتا پلیس ماشین زرهی به نام Bearcat انجام یک مانور است که متوقف کامیون و به نظر می رسد که دوخته آن را در برابر یک بلوک حصار در 23000 جلوگیری از Jefferson خیابان.

به عنوان نمایندگان نزدیک Sullenger او آتش گشودند با handgun از کامیون و چهار نمایندگان عکس بخش گفت. “عکس اخراج عکس, اخراج ایستاده” شنیده می شود در صوتی به عنوان یک هلیکوپتر تصویری سوابق صحنه است.

این ویدئو شامل یک تصویر از Sullenger را بهبود .45-کالیبر تفنگ دستی نیمه اتوماتیک و یک مجله آن را به عنوان به خوبی به عنوان یک گلوله سوراخ در یک معاون از یک گلوله شلیک شده توسط Sullenger نمایندگان گفت. ویدیو یادداشت های بدن دوربین قرار نیست رکورد یک دید واضح و روشنی از کامیون که این سرویس اسلحه از کار اخراج شدند.

“هر زمان که ما یک حادثه مهم ما می خواهیم برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات به عنوان آنجا که ممکن است به عنوان به زودی به عنوان بررسی اجازه می دهد تا” بیانکو می گوید: در ابتدای نزدیک به 10 دقیقه ویدئو.

شروع جولای 2019, کالیفرنیا AB 748 نیاز به انتشار فیلم های ضبط شده از دوربین های بدن ظرف 45 روز از یک حادثه که در آن افسران اخراج عکس و یا استفاده از نیروی مرگبار. پسوند می تواند اجازه داده می شود اگر سازمان های اجرای قانون می تواند نشان می دهد انتشار ظرف 45 روز خواهد با دخالت بررسی است.

در پایان این ویدئو بیانکو گفت: تیراندازی در دست بررسی است و توسط رودخانه شهرستان کلانتر در موریتا اداره پلیس و بررسی خواهد شد توسط Riverside County دفتر دادستان منطقه.

بیانکو همچنین گفت: بخش کلانتر را نیز به نقد و بررسی نمایندگان اقدامات برای دیدن اگر آنها مطابق با سیاست اداره و آموزش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>