Riverside County مدرسه بسته شود به عنوان کارمند تست شده برای coronavirus

یک موریتا دره Unified School District پردیس بسته خواهد شد دوشنبه به عنوان یک کارمند است که در حال آزمایش برای بیماری کروناویروس و 71 دانش آموزان آموزش داده شده به “خود-قرنطینه” Riverside County مقامات بهداشتی اعلام کرد اواخر جمعه شب.

موریتا دره دبیرستان بسته باقی خواهد ماند و دانشگاه خواهد بود ضد عفونی تا تست از کارمند به اتمام است با توجه به منطقه ای ،

به نظر می رسد برای اولین بار بسته شدن مدرسه در جنوب کالیفرنیا. از محلی تا کنون موارد مرتبط شده اند به مسافران در مناطق شناخته شده موارد coronavirus مانند چین یا ایتالیا به جای “جامعه گسترش” مقامات تا کنون برگزار کرده اند در بیشتر شدید اقدامات اجتماعی فاصله, لغو رویدادهای عمومی و یا بسته شدن دانشگاه ها.

مقامات منطقه گفت: آنها در حال اقدام از فراوانی احتیاط پس از یادگیری است که کارمند افتاده بود بیمار پس از به تازگی در سفر به یک کشور شناخته شده شیوع کروناویروس. با استناد به قوانین حفظ حریم خصوصی و مقامات نیست شناسایی کارمند و یا مشخص کردن موقعیت خود را در محوطه دانشگاه.

“سلامت و ایمنی دانش آموزان ما ما نگرانی اول است. این تصمیم ساخته شده است برای اطمینان از سلامت خود” موریتا دره Unified School District سرپرست پت کلی در بیانیه ای گفت.

Riverside County مقامات بهداشت عمومی را شناسایی 71 دانش آموزان است که ممکن است در تماس با بیمار کارمند و خواسته اند آنها را به “خود شده است.”

مقامات بهداشت عمومی اشاره کرد که Coronavirus به طور کلی انتقال از طریق تماس نزدیک با فرد بیمار و آن را مهم است که هر کسی که بیمار است در خانه بمانند. آنها همچنین از مردم خواست تا پوشش سرفه و عطسه خود را با دست بشویید اغلب و حفظ فاصله از کسانی که بیمار هستند.

“در حالی که من می خواهم به اطمینان بخشیدن به دانش آموزان و خانواده ها و کارکنان در MVHS که خطر انتقال کم است من به پشتیبانی این منطقه مدرسه تصمیم به طور موقت نزدیک مدرسه تا تست کامل است,” دکتر گفت: کامرون قیصر یک Riverside County, بهداشت عمومی, افسر, در بیانیه ای.

مقامات منطقه درخواست پدر و مادر که می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد این مدرسه بسته به تماس 951-304-1795.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>