Riverside County بازگشایی گلف — با شرایط

گلف بازان باید چراغ سبز برای بازگشت به شهرستان ریورساید سبزی و fairways — ارائه آنها به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

Riverside County مقامات در دوشنبه 20 آوریل صادر شده تجدید نظر بهداشت عمومی به منظور اجازه گلف در سراسر شهرستان برای بازگشایی روز شنبه, مارس 21 با شرایط انتشار اخبار متحده است.

  • کلی پیر زمین گلف در کنار رودخانه باقی مانده بسته جمعه, مارس 20 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • یک بسته نشانه استقبال بازدید کنندگان به طور کلی پیر گلف در ریورساید در دوشنبه 20 آوریل سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • سبز از یکی از سوراخ در به طور کلی پیر زمین گلف در کنار رودخانه خالی جمعه, مارس 20 سال 2020 است. Riverside County مقامات اجازه می دهد گلف برای بازگشایی با شرایط خاص. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

این شرایط عبارتند از محدود کردن بازی به گروه چهار بازیکن نیاز به 6 فوت جدایی بین بازیکنان الزامی است که بازیکنان پوشیدن پوشش صورت محرومیت ویلچرهای و منع در شخص ناهار خوری در clubhouses انتشار متحده است.

گردهمایی های زیادی از جمله مسابقات اجازه داده شد تا حداقل 20 ژوئن.

Riverside County سخنگوی بروک Federico گفت: این شهرستان نیز روشن زودتر سفارش, اجازه پارک ها و مسیرهای پیاده روی برای باز باشد — از جمله پارکینگ — در حالی که الزامی اجتماعی فاصله و پوشش صورت در تمام زمانها.

مقامات شهرستان گفت: این فعالیت های مجاز: پیاده روی, دوچرخه سواری, اسب سواری, تنیس, pickleball و گلف.

اما این شهرستان هنوز هم نیست به مردم اجازه نشستن در یک میز پیک نیک ورجه ورجه کردن در یک زمین بازی و یا بازی در یک تیم ورزشی.

با در نظر گرفتن اثر بلافاصله دستور امضا شد توسط دکتر کامرون قیصر بخش بهداشت عمومی افسر و شهرستان مدیر عامل شرکت جورج جانسون است که در خدمت به عنوان مدیر خدمات اضطراری برای شهرستان.

“بازی است که با احتیاط بازگشایی برای مشاهده” قیصر گفت.

تغییر معکوس آوریل 2 مرتبه که بسته دوره از Temecula به Coachella Valley در پاسخ به ترس است که این ویروس می تواند در میان گلف بازان و سپس به کسانی که آنها را در تماس با آمد.

که منظور قبل از به دنبال از بین بردن سردرگمی بیش از اینکه گلف بازان می تواند در ادامه بازی مورد علاقه خود را ورزش.

در زمان قیصر روشن ساخته است: “مگر در مواردی که شما باغبان اقامت کردن سبزی.”

اما در حال حاضر آنها می تواند بازی کند.

و گلف بازان در حال استقبال از این تصمیم.

“من بسیار هیجان زده هستم که آنها در حال باز برگشت گفت:” هریسون کینگزلی یک 2018 فارغ التحصیل از موریتا ولی دبیرستان که نقش دانشگاه گلف سان Diego تیم.

او فصل بهار لغو شد و او شده است اقامت با خانواده اش در موریتا ،

وجود دارد کینگزلی گفت: او را به تمرین در حیاط خلوت کوبیدن توپ گلف به net.

“این قطعا همان نیست که در دوره” او گفت:.

در اولین فرصت کینگزلی برنامه ای برای سر به مورد علاقه خود را البته Bear Creek Golf Club در موریتا که “بهترین سبزی من در در جنوب کالیفرنیا است.”

آن را حس می کند او گفت: به مردم اجازه بازی به دلیل ماهیت دوره های گلف. آنها در خارج از منزل و بزرگ, که در آن مردم می تواند گسترش.

“این سخت است نه به فاصله اجتماعی در زمین گلف,” او گفت:.

Chris Jensen, یک وکیل و عضو در کنار رودخانه این دره تاج باشگاه های کشور گفت: قابل درک است که چرا مقامات زودتر بسته های گلف با توجه به انبوهی از مردم بودند که تجمع بیش از حد به یکدیگر نزدیک در انواع مناطق تفریحی اطراف کالیفرنیای جنوبی است.

اما جنسن گفت: او نمایش بازی گلف بسیار شبیه دوچرخه سواری در امتداد رودخانه سانتا آنا پیاده روی در دره چنار بیابان پارک یا پیاده روی سگ در یک محله.

“من می توانید بازی گلف بدون گرفتن ظرف 10 پا از هر کسی او گفت:” به عنوان طولانی به عنوان یکی نیست به اشتراک گذاشتن یک سبد خرید گلف. “من می توانم نگه داشتن یک گفتگو با شما 10 فوت دور به عنوان ما در حال قدم زدن در یک 500 پا fairway.”

و او اضافه کرد: “من فکر می کنم من شانس گرفتن بیش از حد نزدیک به شخص دیگری هستند و بیشتر در یک زمین گلف در یک فروشگاه مواد غذایی است.”

که گفت:, Jensen خوب است با پیروی از شهرستان محدودیت برای بازی در coronavirus عصر. بازی گلف است بسیاری از قوانین برای شروع و نمی توان آن را سخت به دنبال چند, او گفت:.

“من می توانید بیرون بروید و پیاده روی در محله? بله,” او گفت:. “اما من آماده هستم برای تغییر محیط زیست — خوب چمن سبز و درختان است.”

مت نقره مدیر برنامه برای اولین بار توپ را روی گوه از اینلند امپایر گفت: معلوم نیست چگونه این تغییر را تحت تاثیر قرار سازمان جوانان. این گروه می آموزد گلف در چهار جلسه است که به طور معمول ثبت نام ترکیب 75 تا 100 بچه ها در یک زمان.

“که واقعا خوب ثبت به عنوان اولین گام او گفت:” از تجدید نظر سفارش.

اما نقره گفت: این برنامه ممکن است سقوط تحت رده از اجتماعات بزرگ که مجاز نیست هنوز. در هر صورت, او گفت: رهبران حرکت خواهد کرد و با احتیاط به سمت آوردن این برنامه را به دلیل “سلامت و ایمنی بچه های ما و خانواده های ما میباشد.”

و تغییرات به احتمال زیاد خواهد بود ساخته شده است.

“ما آموزش گلف آداب معاشرت و دست دادن بخشی از آن” نقره, گفت:, و اضافه کرد که نمی توان بخشی از این برنامه در حالی که برای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>