Riverside County باز می شود درایو-تا coronavirus تست سایت در خارج از لیک ال سینور الماس ورزشگاه

ده ها تن از پرستاران و دیگر پرسنل پزشکی در لباس پوشیدن دنده محافظ شروع به آزمایش افراد برای coronavirus در طول درایو-از طریق غربالگری در لیک ال سینور در روز شنبه.

بیش از 250 نفر از مردم انتظار می رود به طول آزمایش غربالگری در این آخر هفته با توجه به Riverside County مقامات بهداشت عمومی. آنها نیاز به ماندن در وسایل نقلیه خود را برای آزمون.

تست سایت می آید به عنوان Inland Empire مقامات بهداشت عمومی در حال تلاش برای گسترش آزمایش COVID-19. از جمعه 28 بود تایید موارد coronavirus در کنار رودخانه شهرستان از جمله چهار نفر که فوت کرده اند.

در هماهنگی با شهرستان ریورساید بهداشت دانشگاه سیستم بهداشت عمومی و لیک ال سینور درایو-تا تست شروع روز شنبه در الماس ورزشگاه و اجرا خواهد شد از طریق حداقل چهار شنبه از 9:30 صبح تا 3 بعد از ظهر تست تنها در دسترس خواهد بود به کسانی که علائم و پس از آن آنها باید تماس 1-800-945-6171 به برنامه قرار ملاقات قبل از نمایش.

کسانی که بدون بدون قرار ملاقات را نمی توان جایگزین.

توسط 9 صبح ماشین به صف شدند تا در الماس درایو آماده به نمایش در خواهند آمد. تست سایت دارای دو خط که در آن رانندگان خواسته شد به نگه داشتن ویندوز خود را تا زمانی که پرسنل پزشکی لباس پوشیدن و در دنده محافظ تجویز بینی سواب به مردم در وسایل نقلیه. این فرایند طول می کشد 5-10 دقیقه و نتایج آزمایش در دسترس خواهد بود و ظرف دو تا چهار روز.

بیش از 75 نفر از پرستاران و پرسنل پزشکی از سراسر شهرستان در روز شنبه تست سایت در لباس پوشیدن ماسک و دستکش و عینک و لباس. به گفته مقامات شهر بسیاری از آنها داوطلب هستند از محلی بیمارستان ها و درمانگاه ها.

شهرستان coronavirus انتصاب خط تلفن بوده و با تماس آب گرفتگی از مردم نگران کننده است که آنها ممکن است این ویروس به گفته دکتر Mahbuba خان و خانواده و متخصص طب بخشی از یک تیم از پزشکان بود که با کمک چهار شنبه درایو-تا درمانگاه. او گفت: تلفن های غربالگری انجام می شود قبل از اینکه یک فرد می تواند بیا تست شده است. مختلف علائم شامل تب و گلو درد و سرفه و آبریزش بینی یا احتقان.

“آنها در حال تماس با ما شماره 1-800 و بسیاری از آنها می ترسند و در حال درخواست برای دریافت تست شده” خان گفت.”بنابراین ما باید یک تیم است که غربالگری آنها را بر روی تلفن و بسیاری از افرادی که نمی معیارهای ما گفتن آنها را به ماندن در خانه.”

این امکان وجود دارد که تست می تواند تمدید یکشنبه گذشته اما هیچ چیز تایید شده است فقط رتبهدهی نشده است به گفته جان ویلز روابط رسانه ای و رسانه های اجتماعی استراتژی برای شهرستان ریورساید.

“من فکر می کنم این طرح این است که این باز زمانی که ما نیاز به انجام تست” ویلز گفت. “این همه بستگی به نیاز در حال حاضر. هر شهرستان و هر شهرستان و هر دولت در برخورد با این مسئله رو به رشد در حال حاضر و همه چیز در حال تغییر تمام وقت. ما باید یک مطلب قطعی جدول زمانی در پایان تعطیلات آخر هفته است.”

برایان Tisdale, شهردار لیک ال سینور گفت که وجود ندارد مقدار مقاومت مواجه از ساکنان در مورد باز کردن سایت در حیاط خلوت خود را. او می خواست به مردم یادآوری کند که حاوی این ویروس خواهد بود تلاش جامعه و آن زمان را برای کمک به شکست این بیماری همه گیر.

“ما شنیده نمی, بسیاری از پوش بک از جامعه و شورای شهر ما رسیده به مردم و به آنها گفت: آنچه ما در حال انجام” Tisdale گفت. “آنچه من می خواهم مردم به درک این است که coronvirus است در حال حاضر و ما مقامات پزشکی را در هر اندازه گیری برای اطمینان از ما امنیت عمومی.”

بالینی سایت در لیک ال سینور می شود درایو دوم تا coronvirus تست تسهیلات در شهرستان ریورساید زیر رهبری یک جای گرفتن در Coachella Valley در جنوب غربی کلیسا در Indian Wells که آغاز شده در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>