Riverside County گروه های غیر انتفاعی های 5 میلیون دلار در coronavirus امداد دلار

Riverside County سرپرستان چهار شنبه, ژوئن 9 به 5 میلیون دلار در فدرال کمک به کمک به گروه های غیر انتفاعی مبارزه با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

استاد راهنما: کارن اشپیگل پیشنهاد که به تصویب 5-0 اجازه می دهد تا سازمان به درخواست برای کمک های مالی اعم از 2500 دلار به $10,000. امپراتوری داخلی جامعه بنیاد نظارت اعطای جوایز خواهد بود که از $431 میلیون نفر در این شهرستان دریافت شده از دولت فدرال از طریق Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی و یا مراقبت در عمل از سال 2020 است.

“این است که یک بخشی از جامعه ما که خیلی افتضاح از پر کردن برخی از کسانی که سوراخ است که دولت ها و جوامع را برآورده نمی,” اشپیگل گفت: در نشست روز سه شنبه. هدف این است که برای کمک به بیش از 400 گروه های غیر انتفاعی با پول او نوشت: در یک گزارش به هیئت مدیره.

سازمان را از ژوئیه 1 به تاریخ 31 ژوئیه به درخواست برای پول است. شهرستان در حال حاضر اختصاص داده است بیش از $78 میلیون در مراقبت در قانون بودجه برای کمک به مستاجرها و کسب و کارهای کوچک که درآمد از دست رفته پس از همه گیر باعث رکورد بیکاری و اقتصادی اختلال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>