Riverside County مرد می شود 10 سال حبس برای طرح برای به دست آوردن فروش داروهای تجویزی

لس آنجلس — یک Riverside County مرد محکوم شد دوشنبه به 10 سال در زندان فدرال برای اجرای مبارزه با مواد مخدر توزیع ساز و برگ که در بخش سرقت حداقل نه پزشکان DEA اعداد و تاریخ تولد که او استفاده می شود برای به دست آوردن اکسی کدون و دیگر داروهای تجویزی است که او بعد از به فروش می رسد در darknet.

کریستوفر Lazenby, 29, از میهن محکوم شد در لوس آنجلس ایالات متحده امریکا در منطقه قاضی استفان V. ویلسون.

Lazenby التماس گناه در ماه سپتامبر به اتهام داشتن به قصد توزیع مواد مخدر و اکسی کدون با توجه به باراک اوباما.

Lazenby مرتکب طرح خود را با سرقت هویت از حداقل نه پزشک و یک دستیار پزشک. او سپس با استفاده از اداره مبارزه با مواد مخدر را آنلاین سیستم ثبت نام به تغییر آدرس پزشکان به صندوق پستی او اجاره ای در جنوب لس آنجلس و کارسون. Lazenby تغییر آدرس از یکی از پزشکان به او پزشکی بود یک اتاق در یک متل 6 در Inglewood با توجه به اسناد ثبت شده در دادگاه فدرال لس آنجلس.

آمار نشان جدید آدرس برای پزشکان Lazenby جعلی پزشکان امضا تقلبی نسخه و دستور داد اکسی کدون, hydrocodone و Adderall به آن ارسال شود به آدرس او کنترل او اعتراف کرد در مورد درخواست. پس از دریافت مواد مخدر Lazenby استفاده تاریک وب و Craigslist برای تبلیغ مواد مخدر برای فروش.

Lazenby دستگیر شد Oct. 3, 2018 در اتاق هتل خود را در تورانس که او اجاره کرده بود با استفاده از یک نام مستعار. در طول جستجوهای از اتاق هتل خود را با اجرای قانون کشف و ضبط مواد مخدر از جمله 196 گرم متامفتامین قرص اکسی کدون نسخه لنت در نامهای از قربانیان سرقت هویت و تمبر لاستیک در نام قربانی پزشکان شواهد نشان داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>