Riverside County دوره های گلف شروع بازگشایی به عنوان مشتاق بازگشت بازیکنان بعد از coronavirus تعطیلی

کلی پیر گلف برگزار شد اولین توپ را روی گوه زمان در 6:30 صبح روز شنبه, مارس 21 — تنها چند ساعت پس از Riverside County مقامات پاک راه را برای توقیف گلف برای بازگشایی با شرایط برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

“من حفظ گلف بنابراین ما تا به حال یک شروع پرش در بازگشایی” گفت: این کاربر گارسیا مدیر کل این دوره در کنار رودخانه ملی گورستان.

 • یک گلف باز كم به 16th, سوراخ در یک بعد از ظهر روشن و آفتابی به عنوان گل های زرد خط fairway در کل پیر گلف پس از بسته شدن برای بیش از یک ماه با توجه به کروناویروس قرنطینه در ریورساید در روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • دوس لاگوس گلف باز بود دوباره روز شنبه, مارس 21 سال 2020 پس از Riverside County مجاز دوره های بازگشایی با محدودیت برای جلوگیری از گسترش coronavirus. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • گلف باز لیونل اسکات از Moreno Valley ساعت خود توپ را روی گوه شات در تاریخ 2 سوراخ در یک بعد از ظهر روشن و آفتابی به عنوان گلف باز است یک بار دیگر در عمومی, مادر, پیر گلف پس از بسته شدن با توجه به کروناویروس قرنطینه در ریورساید در روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • دوس لاگوس گلف در تاج باز دوباره برای کسب و کار روز شنبه, مارس 21 سال 2020 با محدودیت برای جلوگیری از گسترش coronavirus. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • یک گلف باز كم در 1 سوراخ به عنوان گلف خود را در دوره در کل پیر گلف پس از بسته شدن برای بیش از یک ماه با توجه به کروناویروس قرنطینه در ریورساید در روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • گلف بازان بازگشت روز شنبه, مارس 21 سال 2020 به دوس لاگوس گلف در تاج که رزرو شده بود و برای یک هفته در عرض 40 دقیقه بعد از خبر شکست خود را بازگشایی مدیر کل استن گونزالس گفت. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • گلف باز Ernie Bencor شهر آفتاب سیگار یک سیگار پس از قرار دادن در اول سبز در یک بعد از ظهر روشن و آفتابی به عنوان گل های زرد خط fairway در کل پیر گلف در ریورساید در روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • تاج ساکن کن شین پس از اتمام teeing در اولین سوراخ در دوس لاگوس گلف در کورونا در روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • گلف باز Ernie Bencor شهر آفتاب بازدید از پناهگاه به 2nd سبز به عنوان گلف خود را در دوره در کل پیر گلف پس از بسته شدن با توجه به کروناویروس قرنطینه در ریورساید در روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • تاج را دوس لاگوس گلف بازگشایی روز شنبه, مارس 21 سال 2020 همراه با دیگر شهرستان ریورساید گلف پس از countywide تعطیلی با توجه به کروناویروس برداشته شد. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • یک گلف باز كم در 18 سوراخ به عنوان گلف خود را در دوره در کل پیر گلف پس از بسته شدن برای بیش از یک ماه با توجه به کروناویروس قرنطینه در ریورساید در روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • تاج ساکن کن شین گفت روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است که او “نشئه” که دوس لاگوس گلف در تاج است بازگشایی شد. شهرستان ریورساید در دوشنبه 20 آوریل سال 2020 اعلام کرد اجازه می دهد آن را به دوره های بازگشایی با محدودیت برای جلوگیری از گسترش coronavirus. (عکس از مدل لباس یاماناکا مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • یک گلف باز با پوشیدن یک ماسک خود را یک شوت fairway در 9 سوراخ گلف به عنوان بازگشته است البته در کل پیر گلف پس از بسته شدن برای بیش از یک ماه با توجه به کروناویروس قرنطینه در ریورساید در روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • گلف بازان آماده شدن برای زدن توپ در 11th سبز به عنوان گلف خود را در دوره در کل پیر گلف پس از بسته شدن برای بیش از یک ماه با توجه به کروناویروس قرنطینه در ریورساید در روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • گلف باز لیونل اسکات از Moreno Valley كم به 2 سوراخ در یک بعد از ظهر روشن و آفتابی به عنوان گلف باز است یک بار دیگر در عمومی, مادر, پیر گلف پس از بسته شدن با توجه به کروناویروس قرنطینه در ریورساید در روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • یک گلف باز كم در 1 سوراخ به عنوان گلف خود را در دوره در کل پیر گلف پس از بسته شدن برای بیش از یک ماه با توجه به کروناویروس قرنطینه در ریورساید در روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

نیاز به پوشیدن ماسک و اقامت حداقل 6 فوت جدا از یکدیگر گلف بازان در بازی بدون توپ واشر و putted مطرح شده در فنجان با هدف اجتناب از بسیاری دست لمس کردن واشر و تبلیغاتی, گارسیا گفت.

او گفت: 130 گلف بازان نشان داد تا در عمومی, مادر, پیر اولین باز بعد از دوره دستور داده شد بسته مارس 2.

بیشتر می خواستم به بازی, او گفت:, “اما, ایمنی, این است که برای اولین بار در حال حاضر.”

دوس لاگوس گلف در تاج نیز بازگشایی شد شنبه.

و دوره های آموزشی در سراسر شهرستان در حال آماده سازی برای بازگشایی شده است.

هنک شیلر مدیر کل در ویکتوریا باشگاه های کشور در ریورساید طرح بازگشایی پنج شنبه, آوریل 23 پس از گذراندن چند روز در آماده سازی این دوره برای بازی.

همچنین آماده به دوباره خوش آمدید گلف بازان در روز پنج شنبه است 36-سوراخ Morongo باشگاه گلف در Tukwet دره عمیق و باریک در بومانت انتشار اخبار متحده است.

کایل رافائل کنار رودخانه پارک سرپرست گفت: مسئولان شهرستان دیدار خواهد کرد یکشنبه, مارس 22 به تصمیم می گیرید که برای بازگشایی شهرستان-اداره Fairmount گلف در Fairmount پارک.

آن را برای رفتن به یک هفته پر مشغله گفت: تونی ویولا جمهور از پدربزرگ برای گلف برنامه جوانان در سن جکینتو بود که برنامه ریزی به بازی بازی های همت باشگاه گلف در روز یکشنبه است.

برای استارت, او گفت:, آب و هوا می شود آفتابی و نزدیک به ایده آل برای گلف.

در بالای آن وجود دارد مقید کردن تقاضا برای این ورزش است.

“بسیاری از افرادی که از کار در حال حاضر و کسانی که نتوانسته اند به بازی گلف در حالی که” ویولا گفت. “و آنها فقط champing در کمی به عقب بر گردیم در خارج وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>