Riverside County coronavirus سلامت سفارشات به احتمال زیاد برداشته

بهداشت عمومی سفارشات الزامی به استفاده از پوشش صورت و اجتماعی فاصله برای مبارزه با گسترش این رمان coronavirus در شهرستان ریورساید در میان محدودیت های دیگر می تواند برداشته سهشنبه, مه 5 توسط هیئت ناظران در

دکتر کامرون قیصر است Riverside County سلامت عمومی افسر. (فایل عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

دستور کار شامل یک مورد اسپانسر شده از طرف سرپرستان کارن اشپیگل و V. مانوئل پرز که لغو سفارش صادر شده در اوایل این ماه و تمدید شده در چهار شنبه, آوریل 29 توسط بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر تا ژوئن 19.

این پیشنهاد نیز خواستار rescinding شهرستان سفارشات که بسته تمام مدارس تا ژوئن 19, محدود, اجاره کوتاه مدت به کروناویروس مربوط به کسب و کار و محدودیت های قرار داده شده در بازی در زمین گلف.

دولت بهداشت عمومی سفارشات از جمله رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارش صادر مارس 19 می در اثر باقی می ماند.

توسط rescinding شهرستان سفارشات ناظران می خواهید برای قرار دادن در شهرستان پر مقررات عاقلانه با بقیه کالیفرنیا. از نظر قانونی این شهرستان می تواند سخت تر از دولت اما نه کمتر سختگیرانه.

شهرستان شده است سخت تر از دولت نیاز ساکنان خود را برای پوشش بینی و دهان ، پوشش صورت لازم نیست که به بیمارستان درجه اما قیصر منظور در نظر گرفته شده بود برای جلوگیری از برنامه گسترش ویروس مملو از قطرات گسترش افراد آلوده.

قیصر و شهرستان مدیر بهداشت عمومی کیم Saruwatari بودند از نظر در دسترس نیست با توجه به شهرستان سخنگوی بروک Federico.

در یک یادداشت به همکاران اشپیگل و پرز تمجید شهرستان پیشرفت در تست بیش از 50 ، 000 برای این ویروس کاهش میزان عفونت به طوری که آن را نه غرق شهرستان بیمارستان و همچنین هیئت مدیره تشکیل یک بهبود اقتصادی نیروی کار.

“ما می خواهیم مردم را سالم و امن و درآمد برای حمایت از خانواده” این یادداشت بخوانید. “(Rescinding سفارشات) ایجاد مسیر برای ما ساکنان و کسب و کار برای پاسخگویی به این نیاز دارد.”

در انتشار اخبار پرز در ستایش قیصر اقدامات که “هیچ شک ساخته شده تاثیر قابل اندازه گیری در صرفه جویی در زندگی در شهرستان ما.”

“خود را در اوایل و رهبری فعال کردم ما بسیار دور به عنوان یک شهرستان است. که همراه با دیتا و قوی در بحث های اقتصادی است که چرا من اعتماد به نفس است که آن را مناسب برای بلند کردن این اقدامات در حالی که ما همچنان به تراز خودمان را با دولت stay-در-خانه سفارش و نقشه راه برای بازگشایی.”

صبح روز پنج شنبه سرپرست جف هویت ارسال نامه ای در Facebook که در آن او به نام در سفارشات برداشته شود. او نوشت که او “شوکه و ناامید” به دیدن قیصر “ادامه مبارزات انتخاباتی از ترس در این راه است.”

“در طول این دوره از خاموش شدن هزاران نفر از کسب و کار درهای خود را بسته اند که بسیاری از آنها هرگز دوباره باز” هویت نوشت. “خانواده از هم جدا شده اند از عزیزان خود و صدها نفر از هزاران نفر از مردم سخت کوش بوده اند مجبور به ماندن در خانه و امرار معاش برای خانواده خود را.”

“من برای یک, به اندازه کافی بود … من نمی خواهد بیکار ایستادگی و ببینید (شهرستان) مصرف می شود ترس است.”

رسیده از طریق ایمیل سرپرست کوین Jeffries گفت: او از بلند کردن اجسام از دستور. سرپرست چاک واشنگتن در دسترس نیست برای نظر پنج شنبه شب.

در طول چهار شنبه, آوریل 29 کنفرانس خبری قیصر گفت: پوشش صورت و اجتماعی فاصله خواهد بود جدید “عادی” برای آینده است.

“COVID-19 شده است حذف شود و این قابل بحث است که آیا ما حتی می توانید می گویند آن بوده است سرکوب,” او گفت:. “ما انتظار داریم شیوع پراکنده در طول تابستان است. و از آنجا که وجود دارد هنوز هم می شود ویروس در گردش خون وجود دارد یک فرصت مناسب و معقول است که آن را به عقب خواهد بود در پاییز و زمانی که در آن است از آن خواهد شد بسیار سخت به آن جن در بطری.”

در انتشار اخبار شهرستان صادر شده دوشنبه شب در مورد یک تصمیم ممکن است به لغو شهرستان بهداشت عمومی سفارشات شهرستان اشاره کرد که دولت و وزارت بهداشت و مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کنیم استفاده از پوشش صورت اجتماعی فاصله گرفتن و شستن مکرر دست برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

همانطور که از پنج شنبه در شهرستان 4,031 تایید coronavirus موارد و 149 مرگ و میر مقصر ویروس. بیش از 50 ، 000 در شهرستان تست شده اند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>