به عنوان بسیاری از 175,400 Riverside County ساکنان — حدود 7 درصد از جمعیت شهرستان — ممکن است آلوده شده اند coronavirus با توجه به نتایج اولیه از یک آنتی بادی مطالعه منتشر شده توسط مقامات شهرستان دوشنبه, جولای 27.

مطالعه 1,726 به طور تصادفی انتخاب شده نشان داد ساکنان 1,621 آزمایش منفی و 101 — حدود 5.9% — در حال توسعه COVID-19 آنتی بادی که ماندن در بدن کسی بعد از آنها آلوده به ویروس شهرستان خبر انتشار متحده است.

بر اساس این اطلاعات ممکن است وجود 118,000 به 175,400 عفونت در شهرستان, انتشار بخوانید. رفتن به جمعه این شهرستان تا به حال 33,467 تایید COVID-19 موارد با 637 مرگ و میر مقصر ویروس.

Riverside County خانه را به حدود 2.471 میلیون نفر است. اگر 175,400 آلوده شدند که خواهد آمد به 7 درصد از تمام ساکنان شهرستان.

“ما همچنان به یادگیری اطلاعات جدید در مورد کوروناویروس و این بررسی می افزاید: تحقیقات مهم برای رشد دانش COVID-19,” سرپرست V. مانوئل پرز گفت: در انتشار. “ما هنوز هم باید هر کسی در خارج وجود دارد که مستعد ابتلا به بیمار شدن و ما باید این کار را با پوشیدن پوشش صورت فیزیکی, فاصله, شستن دست ما و اجتناب از تجمعات.”

ساکنان اجازه نداشتند به داوطلب برای مطالعه برای اطمینان مقامات بهداشتی می تواند یک نماینده انتخاب شدند. بزرگسالان و کودکان 5 ساله و مسن تر در مطالعه وارد شدند.

“داده های جمع آوری شده از این مطالعه فراهم می کند اطلاعات مهم است که کمک خواهد کرد که راهنمای ما تلاش و جهت همانطور که ما حرکت رو به جلو” دکتر Errin سوار آزمایشگاهی مدیر ریورساید دانشگاه نظام سلامت – سلامت عمومی گفت: در این انتشار است.

در این مطالعه بیش از دو تعطیلات آخر هفته این ماه است. نتایج آن هنوز در حال تجزیه و تحلیل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de